Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Eurowizja 2017
Newsy

Rewolucyjne zmiany w preselekcjach do Eurowizji 2017! Konkurs przez cały rok na antenie?

Rewolucyjne zmiany w preselekcjach do Eurowizji 2017! Konkurs przez cały rok na antenie?

Zmiany w wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję 2017! Jak będziemy wybierać naszego przedstawiciela? Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl zarząd TVP zdecydował o organizacji regionalnych eliminacji przed finałem narodowym polskich preselekcji do Eurowizji oraz koncertem „Debiutów” w Opolu. TVP chce znaleźć wykonawców z różnych stron Polski. A o wynikach eliminacji mają decydować widzowie.

Telewizja Polska chce, aby Konkurs Piosenki Eurowizji oraz Festiwal w Opolu, czyli dwa wielkie szyldy muzyki i rozrywki, były obecne na antenie przez cały rok. Będziemy robić eliminacje regionalne do Eurowizji i Opola. Nie wiem, czy uda się to jeszcze tej jesieni” – powiedział Jacek Kurski.

Innowacyjny jest pomysł, że eliminacje do preselekcji miałyby się odbywać co miesiąc, co rozciągnie przygotowania w czasie. A poza regionalnymi ośrodkami telewizyjnymi wybierać ma też Polskie Radio.

Podobny sposób wybierania reprezentanta na Eurowizję ma Szwecja. Organizowane są konkursy w różnych miastach i na końcu wyłoniony zostaje jeden zwycięzca. W Polsce utwory na Eurowizję 2017 mogą być prezentowane od 1 września 2016 roku. Wybór piosenki musi być dokonany najpóźniej w marcu 2017

Myślicie, że to dobry pomysł?

 

A to jeszcze nie koniec. Jak podają Wirtualnemedia.pl TVP zastanawia się nad powrotem Polski na konkurs Eurowizji dla Dzieci w 2016 roku!

 

Ciekawe czy na Eurowizję 2017 znowu pojechałby Michał Szpak? :)

 

Zobacz także: Eurowizja 2016: Ciekawostki i kontrowersje (nie tylko ze Szpakiem)! To musicie wiedzieć o tym konkursie!

 

Na Eurowizji 2016 reprezentował nas Michał Szpak, zajął ostatecznie 8 miejsce.

Michał Szpak w finale Eurowizji - wideo, cały występ

 

Eurowizję 2016 wygrała reprezentantka Ukrainy Jamala.

Ukraina - Jamala - na Eurowizji 2016

Eurowizja 2017 - Lanberry nie zostanie zdyskwalifikowana
Newsy
Eurowizja 2017: Jedna z uczestniczek preselekcji mogła zostać zdyskwalifikowana! Jest decyzja TVP!
Wszystko jasne!

Kiedy Lanberry (Małgorzata Uściłowska) ogłosiła, że chce wystartować na Eurowizji 2017 z angielską wersją piosenki "Piątek", w sieci zawrzało. Fani konkursu szybko zauważyli, że utwór miał swoją premierę na YouTubie 5 sierpnia 2016 roku, co jest niezgodne z regulaminem Eurowizji (kompozycje nie mogą być opublikowane przed 1 września 2016 roku), nawet jeśli chodzi o inną wersję językową.   Lanberry powalczy o Eurowizję!   Dla tych, którzy wciąż mają wątpliwości, czy Lanberry rzeczywiście złamała regulamin, mamy oficjalne stanowisko TVP, które publikuje dziennik-eurowizyjny.blog.pl. Młoda wokalistka wystąpi 18 lutego podczas Krajowych Eliminacji i powalczy o Eurowizję:   Decyzją Programu 1, w porozumieniu i za zgodą Europejskiej Unii Nadawców EBU (ESC Executive Supervisor), piosenka „Only human” Małgorzaty Uściłowskiej (Lanberry) została dopuszczona do udziału w Koncercie Krajowych Eliminacji, na mocy punktu 1.2.1 a) regulaminu EBU ESC 2017. Cieszycie się? Będziecie trzymać kciuki za Lanberry?   Eurowizja 2017 - polskie preselekcje   Koncert polskich preselekcji odbędzie się 18 lutego w TVP 1 o godzinie 20:30. Gwiazdami wieczoru będą Michał Szpak, Doda oraz Olivia Wieczorek. Wydarzenie poprowadzi Artur Orzech. O tym, kto pojedzie na Eurowizję zadecydują widzowie oraz jury w składzie: Alicja Węgorzewska, Maria Sadowska, Robert Janowski, Włodek Pawlik i Krzesimir Dębski.   Zobacz także:  Kim jest Olaf Bressa - polski kandydat na Eurowizję 2017? Posłuchaj jego piosenki "You look good"!   Lanberry wystąpi podczas preselekcji.   Zaśpiewa piosenkę "Only Human".

EUROWIZJA 2017 preselekcje przesunięte
Newsy
Eurowizja 2017: Jest decyzja TVP w sprawie listy uczestników polskich preselekcji do konkursu! To duże zaskoczenie!
Poznaliśmy NOWY termin finałowego koncertu!

Dziś miały być ogłoszone nazwiska artystów, którzy powalczą o wyjazd na Eurowizję 2017 do Kijowa. Jednak TVP zdecydowało się przesunąć termin zgłaszania piosenek do konkursu krajowych preselekcji! Powód? Zbyt duże zainteresowanie Eurowizją!   Kiedy poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję 2017? Telewizja Polska S.A. uprzejmie informuje, że w związku z wysokim zainteresowaniem artystów chcących wziąć udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2017, termin przyjmowania zgłoszeń zostaje przesunięty do dnia 10 lutego b.r. - czytamy oświadczenie na stronie TVP. Dlatego finałowy koncert, który miał wyłonić naszego polskiego reprezentanta został również przesunięty. W związku z powyższym termin Koncertu Krajowych Eliminacji zostaje przesunięty na dzień 1 8 lutego 2017r. Piosenki można było zgłaszać do 20 stycznia, a dziś mieliśmy poznać listę 5-10 nazwisk, które miały walczyć w finałowym koncercie. Okazuje się, że dopiero dziś, 7 dni po upływie terminu, Telewizja Polska zorientowała się, że zainteresowanie jest bardzo duże. Czy to trochę nie dziwne?   Zobacz:  Eurowizja 2017: Ivs Alter chce jechać na konkurs. Posłuchajcie jej piosenki! Ma szansę? Czekamy, więc cierpliwie na 10 lutego. Spośród piosenek zakwalifikowanych do Krajowych Eliminacji, zwycięzcę, który będzie reprezentował Polskę w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji 2017, wyłonią: telewidzowie głosujący za pomocą wiadomości SMS i/lub Audiotele, oraz Jury. 62. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Kijowie w dniach 30 kwietnia – 14 maja 2017 roku.  Zobacz także:  Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2017?! Znamy nowych chętnych artystów. Zagłosuj! PLEBISCYT   Do tej pory mówiło się, że 22 artystów zgłosiło swoje piosenki na Eurowizję. Na liście znaleźli się...

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje - kiedy, kto?
Newsy
Eurowizja 2017: Wiemy, kiedy poznamy polskiego reprezentanta!
Eurowizja 2017: Wiemy, kiedy poznamy polskiego reprezentanta!

Wiemy, kiedy odbędą się polskie preselekcje na Eurowizję 2017! Jak podają wirtualnedamedia.pl koncert preselekcji odbędzie się w lutym! Dokładny termin będzie znany dopiero wtedy, kiedy TVP przygotuje dokładny regulamin.    Jubileusze na Eurowizji 2017 Przyszłoroczny udział Polski w konkursie Eurowizji wiążę się z kilkoma jubileuszami. Będzie to 10. edycja polskich preselekcji, 25. edycja Eurowizji transmitowana na żywo przez TVP 1, a także 20 lat udziału Polski w konkursie! Już teraz wszyscy zastanawiają się, kto powinien reprezentować nasz na Eurowizji w 2017 roku. W naszym plebiscycie prowadzi Ania Dąbrowska, zaraz za nią Ewa Farna oraz Natalia Szroeder.   Zobacz:  Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2017?! Wielki PLEBISCYT Party! Zagłosujcie na swoich faworytów!   Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się maju na Ukrainie. Rok temu Eurowizję wygrała reprezentantka tego kraju - Jamala.   Michał Szpak reprezentował nasz kraj w 2016 roku.   Gwiazdor zajął dobre 8. miejsce.   Czy w przyszłym roku na Eurowizję powinna pojechać Ania Dąbrowska?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner