Doda podczas relacji na InstaStories zabrała głos w sprawie polskich preselekcji do Eurowizji 2023. Gwiazda pokazała fragment występu Nataszy Urbańskiej i zdradziła, że zrobiła dla niej coś wyjątkowego. Okazuje się, że Natasza Urbańska, która walczyła o możliwość reprezentowania naszego kraju w międzynarodowym konkursie, mogła liczyć na pomoc Dody.

Reklama

Wspieram dobre, fajne osoby z branży więc jak ktoś jest lojalny, w porządku to ja jak najbardziej chętnie zawsze pomogę- wyznała Doda.

Sprawdźcie, o co chodzi!

Eurowizja 2023: Doda pożyczyła Nataszy Urbańskiej coś wyjątkowego

Polskie preselekcje przed Eurowizją 2023 już za nami. Podczas koncertu TVP "Tu bije serce Europy" widzowie i jurorzy zdecydowali, że to Blanka pojedzie na Eurowizję. Podczas preselekcji wystąpiło łącznie dziesięciu artystów, a wśród nich również Natasza Urbańska, która już po raz kolejny chciała zostać reprezentantką Polski w międzynarodowym konkursie. Piosenkarka zaśpiewała utwór "Lift u up", a na scenie pojawiło się wielkie serce, które - jak się okazuje- pożyczyła od Dody!

Doda podczas relacji na InstaStories zdradziła, dlaczego zdecydowała się pożyczyć Nataszy Urbańskiej fragment własnej scenografii, którą możemy oglądać w teledysku do piosenki "Fake Love".

Można powiedzieć, że całym sercem z Nataszą dosłownie i w przenośni. Oglądam preselekcje- wyznała Doda podczas relacji na InstaStories. Jak wiecie jestem fanką Eurowizji, więc oglądam polskie preselekcje w telewizji. Już dostałam od was miliony pytań więc tak, pożyczyłam serce Nataszy i nie, nie jest to serce do pożyczania i absolutnie nie wypożyczam swoich rekwizytów gdyż mam ich wiele, są wspaniałe i kosztowały mnie dużo monet, ale pożyczam swoim ulubionym koleżankom.

Paweł Wodzynski/East News

Zobacz także: Eurowizja 2023: Informacja o zwycięstwie Blanki pojawiła się przed preselekcjami? Fani dopatrzyli się wpadki

Zobacz także

Doda pokazała fragment występu Nataszy Urbańskiej na którym widać wielkie serce.

Wspieram dobre, fajne osoby z branży więc jak ktoś jest lojalny, w porządku to ja jak najbardziej chętnie zawsze pomogę- wyznała Doda.

Fani Dody doskonale znają ten rekwizyt. Wokalistka użyła go w swoim niedawnym teledysku do "Fake Love".

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Eurowizja 2023: Edyta Górniak komentuje zwycięstwo Blanki na preselekcjach: "Ludzie potrzebują lekkości"

Niestety, wiadomo już, że Natasza Urbańska nie wygrała krajowych preselekcji. Po koncercie artystka zabrała głos na Instagramie i podziękowała wszystkim za wsparie. Nie zabrakło również podziękowań właśnie dla Dody.

Moi Drodzy, ja już w domu! Dziękuję Wam za każdego wysłanego sms’a, za ten ogrom wsparcia, który od Was dostaje! Wzruszenie ogromne- napisała Natasza Urbańska. Chciałam podziękować @mr.beta za choreografię i serce włożone w show, moim cudownym tancerzom @tinapapazyan @brysiuk_nataliia @kaczanowskii @janmad_ @wavysmigiel !♥️ @dodaqueen za pożyczenie mi swojej autorskiej scenografii - dodała.

Zobacz także: Eurowizja 2023: Blanka o zwycięstwie w preselekcjach: "Jestem wdzięczna jurorom"

Piotr Molecki/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama