Rafał Brzozowski śpiewa "The Ride"
AKPA/Piętka Mieszko
Newsy

Eurowizja 2022: TVP wychwala występ Rafała Brzozowskiego. Ida Nowakowska: "Wszyscy jesteśmy dumni" 

Rafał Brzozowski największą polską gwiazdą Eurowizji? W TVP podczas koncertu preselekcji nie szczędzono mu pochwał mimo niskiego wyniku

Rafał Brzozowski był reprezentantem Polski na Eurowizji 2021, który odbyła się w Holandii. Wokalista zaprezentował piosenkę "The Ride", która nie została doceniona przez widzów, ani jurorów. W czasie polskich preselekcji na Eurowizję 2022 prowadzący wspominali występ swojego kolegi i w przeciwieństwie do europejskiej publiczności, byli zachwyceni jego występem. 

Wszyscy jesteśmy dumni z Rafała… - komentowała Ida Nowakowska. 

Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu!

Eurowizja 2022: Rafał Brzozowski powinien reprezentować Polskę raz jeszcze? 

Podczas koncertu "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję 2022!" wspominano wszystkich dotychczasowych reprezentantów naszego kraju. Rafał Brzozowski, który reprezentował nasz kraj rok temu, był również prowadzącym. Wokalista zaprezentował swój eurowizyjny utwór "The Ride" po raz kolejny. 

Marek Sierocki, gdy zapowiadał występ kolegi, podkreślił, że piosenka, którą wokalista zaprezentował, jest na światowym poziomie i nie do końca rozumie, dlaczego Rafał Brzozowski nie doszedł do półfinału. Małgorzata Tomaszewska oraz Ida Nowakowska również były zachwycone utworem przygotowanym przez Brzozowskiego. 

Zobacz także: Eurowizja 2022: zmiana zasad przed konkursem preselekcji. Kto wybierze reprezentanta Polski?

Rafał Brzozowski śpiewa
AKPA/Piętka Mieszko

Rafał Brzozowski w 2021 roku był ostro krytykowany za utwór "The Ride", choć jak sam wspominał, nie przejmował się złymi opiniami, a w czasie występu chciał pokazać się z jak najlepszej strony. W czasie preselekcji do Eurowizji 2022 wystąpili artyści, którzy mieli już okazję reprezentować nasz kraj, w tym Rafał Brzozowski.

Jego show porwało rotterdamską publiczność - słyszeliśmy przed występem Rafała.

Współprowadzące koncert również wspominały występ Rafała z dużym entuzjazmem:

Miałam łzy w oczach -  mówiła Małgorzata Tomaszewska

Pamiętam… Wszyscy jesteśmy dumni z Rafała… - dodała Ida Nowakowska

Zobacz także: Eurowizja 2022: Lidia Kopania masakruje występ: "Rozbiegany wzrok, fałsz za fałszem"

Prowadzący preselekcje do Eurowizji 2022 zachwyceni zeszłorocznym występem Rafała Brzozowskiego
AKPA/Piętka Mieszko

Były reprezentant Polski wydawał się lekko speszony komplementami koleżanek, jednak w czasie jego występu nie było tego widać. Warto jednak dodać, że Rafał Brzozowski nie dostał się do wielkiego finału Eurowizji 2021, a w półfinale zajął odległe, 14. miejsce. 

Rafał Brzozowski komplementowany przez koleżanki w czasie preselekcji do Eurowizji
AKPA/Piętka Mieszko

 

Rafał Brzozowski w garniturze
Newsy
Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę! Jaką piosenkę zaśpiewa? 
Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę na konkursie! Jaką piosenkę zaśpiewa? Piosenka Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021!

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021! Decyzja została ogłoszona dziś w "Pytaniu na śniadanie", gdzie prowadzący "Jakiej to melodii" zaprezentował swój konkursowy utwór! Posłuchajcie piosenki Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021 i zobaczcie, co artysta mówi o swoim udziale! Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021! Rafał Brzozowski od dawna był typowany jako nasz reprezentant na Eurowizję w tym roku - chociaż głośno mówiono również o sanah czy Cleo.  Wszelkie wcześniejsze spekulacje dziś zostały oficjalnie potwierdzone  - Rafał pojawił się dziś w studiu "Pytaniu na śniadanie" i wyemitowano klip do jego eurowizyjnej piosenki  - "The Ride": Piosenka "The Ride" będzie reprezentowała Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji       Tym samym  Rafał Brzozowski  zostaje polskim   reprezentantem na  Eurovision Song Contest  2021!!! Gratulujemy, kibicujemy i trzymamy kciuki   Komentujcie i włączcie TVP2 - czytamy  na Facebooku Pytania na śniadanie! Co sam Rafał mówi o udziale w Eurowizji 2021? Ostatnie dni były bardzo napięte i emocjonujące, więc jeszcze to do mnie nie dociera. Myślę, że każdy muzyk, każdy wokalista marzy o największych scenach a Eurowizja, scena eurowizyjna jest jedną z najpiękniejszych, najbardziej emocjonujących scen chyba na świecie, bo to najstarszy konkurs piosenki. Takie marzenia powoli się spełniają, oczywiście nie udało się kilka lat temu, ale teraz mogę pojechać z taką piosenką, z taką produkcją bo jednak to jest zrobione na totalnie światowym poziomie - mówił Rafał. Piosenka Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021 - YouTube Jaki utwór przygotował Rafał Brzozowski na Eurowizję 2021? Jego propozycja to...

Alicja Szemplińska w białym garniturze na scenie
Jacek Kurnikowski/AKPA
Newsy
Eurowizja 2021: Dlaczego Alicja Szemplińska nie reprezentuje Polski w tym roku? Tłumaczy Rafał Brzozowski! 
To już pewne! Alicja Szemplińska nie będzie reprezentować Polski w konkursie Eurowizji 2021. Dziś, w piątek 13 marca, władze TVP ogłosiły, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski!

To już pewne! Alicja Szemplińska nie będzie reprezentować Polski w konkursie Eurowizji 2021. Dziś, w piątek 13 marca, władze TVP ogłosiły, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski! Wokalista i prowadzący "Jaka to melodia?" zaśpiewa swój najnowszy utwór "The Ride". Rafał Brzozowski w programie "Pytanie na śniadanie" zdradził, dlaczego to właśnie on, a nie Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję! Dlaczego Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję 2021? Rok temu to Alicja Szemplińska miała być naszą reprezentantką na Eurowizji 2020. Młoda i utalentowana wokalistka wygrała "The Voice of Poland", a później zwyciężyła w specjalnym wydaniu "Szansy na sukces", dzięki czemu miała reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie muzycznym. Niestety, przez pandemię koronawirusa Eurowizja 2020 została odwołana i dopiero w tym roku odbędzie się muzyczne show. Chyba wiele osób miało nadzieję, że na Eurowizji 2021 zobaczymy Alicję Szemplińską, jednak dziś okazało się, że Polska ma innego reprezentanta i jest nim Rafał Brzozowski. Wokalista podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie" zdradził, dlaczego to właśnie on zaśpiewa na Eurowizji. Wiesz ze są tacy, którzy uważają, że to Alicja Szemplińska powinna pojechać w tym roku na Eurowizję?- zapytał Mateusz Szymkowiak. Oczywiście, że tak. Alicja jest wspaniałą wokalistką, piękną kobietą i w ogóle jest zdolna, utalentowana, natomiast to były wybory piosenek , czyli to była najlepsza piosenka, którą teraz można było dać na Eurowizję, ze względu na to, że jest to bardzo dynamiczny, trochę taneczny ale też piosenka, która może poradzić sobie na scenie eurowizyjnej i w rozgłośniach radiowych, a to jest bardzo ważne, żeby można było jej słuchać na co...

Singiel "The Ride" Rafała Brzozowskiego na Eurowizję
Newsy
Eurowizja 2021: Oto piosenka Rafała Brzozowskiego - "The Ride"! Posłuchaj! Hit czy kit? 
Piosenka Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021. Tekst piosenki Rafała Brzozowskiego "The Ride"

Oficjalnie. To Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021 ! Artysta będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Rotterdamie z utworem "The Ride". Kto odpowiada za stworzenie utworu? Jak wygląda teledysk? Zobaczcie!  Piosenka na Eurowizję 2021: Rafał Brzozowski "The Ride" na YouTubie. Posłuchaj!  Rafał Brzozowski, prowadzący "Jaka to melodia", został dziś oficjalnie przedstawiony naszym reprezentantem na Eurowizję 2021. W "Pytaniu na śniadanie" artysta powiedział: Ostatnie dni były bardzo napięte i emocjonujące, więc jeszcze to do mnie nie dociera. Myślę, że każdy muzyk, każdy wokalista marzy o największych scenach a Eurowizja, scena eurowizyjna jest jedną z najpiękniejszych, najbardziej emocjonujących scen chyba na świecie, bo to najstarszy konkurs piosenki. Takie marzenia powoli się spełniają, oczywiście nie udało się kilka lat temu, ale teraz mogę pojechać z taką piosenką, z taką produkcją bo jednak to jest zrobione na totalnie światowym poziomie - mówił Rafał. Za muzykę i tekst "The Ride" odpowiadają Joakim Övrenius, Thomas Karlsson, Clara Rubensson, Johan Mauritzson.  Eurowizja 2021: Tekst piosenki "The Ride" Rafała Brzozowskiego  Lights, beating down a rainy street All the faces that I meet, tell me I’m wrong Bright, starin’ at the the neon signs Makin’ up a storyline Got to hold on (I’m) not lost, even in the dead of night I can make it out alright Just let me go Yeah I, I will make it through somehow Let me figure out what is in and out... REFREN: So baby hold on for the ride of your life High above ground, livin’ it loud I’m gonna take it to the end of the line, Takin’ the fight, make it alright It doesn’t matter if I stumble and fall I’ll make it through,...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik