Eurowizja 2022: Krystian Ochman wygra konkurs?
Wojciech Olkusnik/East News
Newsy

Eurowizja 2022: Jasnowidz Wojciech Glanc o występie Krystiana Ochmana "Dojdzie do wypadku"

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wróżbitów w Polsce podzielił się wizją na temat rychłego występu Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022. Poznajcie szczegóły!

Już w czwarte, 12 maja, o godz. 21:00 rusza drugi półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wśród artystów reprezentujących poszczególne kraje nie zabraknie również naszego rodaka - Krystiana Ochmana i jego utworu "River". Jak szanse artysty ocenia jeden z najpopularniejszych polskich wróżbitów, Wojciech Glanc? Niestety, jego słowa nie napawają optymizmem.

Eurowizja 2022: Daria o zwycięstwie Ukrainy. Komentuje też występ Krystiana Ochmana!

Eurowizja 2022: Jasnowidz Wojciech Glanc o występie Krystiana Ochmana

W miniony wtorek dowiedzieliśmy się, kto awansował do finału Eurowizji 2022, a już za kilka godzin czeka nas kolejny półfinał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, który będzie jeszcze bardziej emocjonujący ze względu na występ naszego reprezentanta -  Krystiana Ochmana. Artysta zachwycił polskie i zagraniczne media już na próbach, a liczne gwiazdy pospieszyły z oceną szans wokalisty. Co ciekawe, w sprawę zaangażowali się również topowi polscy jasnowidze. Najpierw Krzysztof Jackowski ocenił szanse Krystiana Ochmana na wygraną, podkreślając, że talent artysty zejdzie na dalszy plan, a podczas Eurowizji najważniejszą rolę odegrają uwarunkowania geopolityczne. Teraz swoją wizją podzielił się z fanami również Wojciech Glanc. Niestety, również on ma złe przeczucia względem rychłego występu naszego rodaka.

- Mam odczucie, że podczas koncertu dojdzie do jakiegoś dziwnego wypadku na scenie, nawali technika, stanie się to jakby celowo - przyznał Wojciech Glanc w rozmowie z Pomponikiem. - Coś takiego się wydarzy, że uniemożliwi występ Krystiana Ochmana. Nie mam dobrych odczuć - dodaje.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 - występ
EBU / NATHAN REINDS

Wojciech Glanc, to obok Krzysztofa Jackowskiego, jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów i wizjonerów, który ogromną popularność zdobył, biorąc udział w drugiej edycji "Big Brothera". Mężczyzna od kilku lat zajmujący się tarotem, hipnozą oraz jasnowidzeniem odniósł się również do walorów estetycznych utworu "River", który już niebawem Krystian Ochman wykona podczas drugiego półfinału Eurowizji 2022.

- Posłuchałem jego piosenki i uważam, że... musi zmienić kompozytora, bo głos ma dobry, ma potencjał, wiele tam można wystrugać, ale koniecznie musi zmienić repertuar, jeśli chce istnieć na rynku dalej. Obawiam się jednej rzeczy: to sami Polacy zrobią mu psikusa i nie będą na niego głosować. Krystian Ochman jest bez szans, szybko zostanie zapomniany - ocenia Wojciech Glanc.

Eurowizja 2022: Fani martwią się o Krystiana Ochmana
Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kto zatem zdaniem jasnowidza wygra 66. Konkurs Piosenki Eurowizji? Wielu bukmacherów zakłada, że to właśnie Ukraina zwycięży Eurowizję 2022, nie tylko ze względu na skoczny utwór, jaki przygotowali jej reprezentanci, ale również toczącą się wojnę. A co myśli o tym Wojciech Glanc?

- Mam dziwne przeczucie, że cały konkurs w tym roku wygra ktoś bardzo osobliwy. Ten konkurs zresztą przypomina już "Mam talent", gdzie zwraca się uwagę głównie na wygląd. Co do Krystiana, nie mam dobrych odczuć. Po głowie chodzi mi przykre skojarzenie: Krystian Ochman zostanie bardzo szybko zapomniany i zniknie z rynku. Sam konkurs Eurowizji zostanie przyćmiony tym, co dzieje się na świecie.

Dziadek Krystiana Ochmana - kim jest?
Wojciech Olkusnik/East News

Wbrew temu, co twierdzi jasnowidz, wiele osób uważa, że Krystian Ochman ma ogromne szanse na dojście do finału Eurowizji, a nawet na wygraną. Czy mroczne wizje Wojciecha Glanca o utrudnieniach podczas występu Krystiana Ochmana się spełnią? Przekonamy się o tym już po godzinie 21:00. 

Zobacz także: Eurowizja 2022. Jak zagłosować na Polskę i Krystiana Ochmana? Zasady i instrukcja 

Krystian Ochman pozuje na turkusowym dywanie przed Eurowizją 2022
MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Eurowizja 2022: Krystian Ochman w finale konkursu
MARCO BERTORELLO/AFP/East News
Newsy
Eurowizja 2022: Ukraina wygrywa Konkurs Eurowizji! Jury nie doceniło Krystiana Ochmana, pomogła publiczność
Eurowizyjne emocje za nami! Znamy już zwycięzcę 66. Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie. Zgadzacie się z wyborem krajów i publiczności?

To moment, na który fani muzyki nie tylko w Europie czekają cały rok! W sobotni wieczór wyłoniono zwycięzców 66. Konkursu Piosenki w Eurowizji. Emocje były tym większe, że na scenie w Turynie mogliśmy oglądać rewelacyjnego reprezentanta Polski - Krystiana Ochmana. Jak mu poszło? Niestety, trochę poniżej oczekiwań polskiej publiczności! Zwycięzcą Eurowizji 2022 została Ukraina i Kalush Orchestra z utworem Stefania! Wam też najbardziej podobał się ten występ? Kto wygrał Konkurs Eurowizji 2022? Po wtorkowych i czwartkowych ćwierćfinałach wyłoniono 25 finalistów, którzy zaprezentowali się na scenie w sobotni wieczór w wielkim finale Eurowizji 2022. Wśród nich z pewnością najmocniej trzymaliśmy kciuki za rewelacyjnego  Krystiana Ochmana , który zdobył serca widzów na całym kontynencie świetnym wykonaniem piosenki "River".   Jego półfinałowy występ zachwycił zagranicznych fanów  do tego stopnia, że na oficjalnym facebookowym fanpage'u Eurowizji to on dostał najwięcej komentarzy i polubień, a porównywano go nawet do samego Andrei Bocellego! Krystian Ochman dziś występował pod koniec stawki, jako 23. reprezentant . Ale jeszcze przed finałem był wymieniany w gronie faworytów całego konkursu, stąd nadzieje były ogromne. Zobacz także:   Eurowizja 2022: Występ Krystiana Ochmana podczas drugiego półfinału! WIDEO + ZDJĘCIA Największe szanse na wygraną we wszelkich zestawieniach miała jednak grupa z Ukrainy - Kalush Orchestra. W trakcie występów drugie miejsce wśród bukmacherów dawano Szwecji, trzecie Wielkiej Brytanii, czwarte Hiszpanii, a nasz Krystian Ochman znalazł się na 8. miejscu. Zakłady to jedno, a prawdziwe występy i głosowanie to zupełnie inna sprawa. Gorączka sobotniej eurowizyjnej nocy...

East News
Newsy
Jasnowidz z "Mam Talent" już wie, kto zostanie prezydentem! "Te wybory są przesądzone"
Jasnowidz z "Mam Talent" już wie, kto zostanie prezydentem! "Te wybory są przesądzone"

Do wyborów już tylko kilka dni i wszyscy zastanawiają się, kto zostanie prezydentem Polski. Ale jest osoba, która już wie, kto wygra nadchodzące wybory! Wojciech Glanc, jasnowidz i uczestnik programu "Mam Talent" w swojej transmisji na Youtubie stwierdził, że wyniki są już przesądzone. Kto zatem zdaniem Wojciecha Glanca zostanie naszym prezydentem?  Zobacz także:   Klaudia Kulawik 10 lat temu zajęła drugie miejsce w "Mam talent". Teraz jest popularną influencerką na Instagramie Wojciech Glanc z "Mam Talent" o wyniku wyborów prezydenckich To już ostatnie dni kampanii prezydenckiej - kandydaci jeżdżą po Polsce i walczą o każdy głos. Według wielu sondaży w pierwszej turze wyborów możemy spodziewać się zwycięstwa Andrzeja Dudy. Jednak prawdopodobnie dojdzie także do drugiej tury, w której o ostateczne zwycięstwo obecny prezydent powalczy prawdopodobnie z Rafałem Trzaskowskim (tak wynika z sondaży przedwyborczych). Wyborcy z niecierpliwością czekają na ostateczne rozstrzygnięcie.  Teraz okazało się, że jest już ktoś, kto przewidział wynik wyborów - to jasnowidz Wojciech Glanc, którego mogliśmy poznać między innymi w programie "Mam Talent". Uczestnik talent show zorganizował transmisję, w której opowiedział, kto jego zdaniem zdobędzie najwięcej głosów w nadchodzących wyborach i zostanie prezydentem. Jeśli słowa jasnowidza się potwierdzą, to najwyższy urząd w państwie znów będzie sprawował Andrzej Duda.  PiS nie odda władzy. Chciałbym was pocieszyć, chciałbym wam powiedzieć, że będzie dobrze… Słuchajcie takiej władzy, z takimi możliwościami jak w tej chwili pojawiły się przy tej całej trudnej i dziwnej sytuacji zwanej pandemią, zwanej koronawirusem, lockdownem itd. Przy tak dziwnej, niebywałej sytuacji...

Krystian Ochman  The voice of Poland
Instagram /voiceofpoland
TV-Show
Krytyczne komentarze po zwycięstwie Krystiana Ochmana w "The Voice of Poland" 11
Krytyczne komentarze po zwycięstwie Krystiana Ochmana w "The Voice of Poland" 11

Krystian Ochman został zwycięzcą 11. edycji " The Voice of Poland ". Ostatecznie pokonał Adama Kalinowskiego i wygrał 50 tys. zł, propozycję kontraktu fonograficznego oraz tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”! Po zwycięstwie uczestnika z drużyny Michała Szpaka w sieci pojawiła się dużo pochwał, ale też krytycznych komentarzy dotyczących wygranej Krystiana Ochmana . Według niektórych fanów programu wygrał tylko dzięki temu że jego trenerem jest Michał Szpak.  Pojawiły się też głosy na temat faworyzowania tego uczestnika. Słusznie? Krytyczne komentarze po zwycięstwie Krystiana Ochmana w "The Voice of Poland" 11!  Co zarzucają finaliście niektórzy Internauci? W finale po występach Krystiana Ochmana jurorzy nie mogli wyjść z podziwu nad osobowością Krystiana. Baron powiedziała wprost:  jesteś tak oryginalny, unikatowy , z kolei Edyta Górniak dodała: bardzo Ci dziękuję, że zgłosiłeś się do tego programu. Masz osobowość sceniczną. Wciągasz mnie pod wodę w piękny sposób. Na koniec uczestnik z drużyny Michała Szpaka porwał jurorów i publiczność własnym utworem "Światłocienie ", który jest najbardziej oryginalnym utworem w historii wszystkich edycji show. Po zwycięstwie Krystiana Ochmana w sieci zawrzało. Okazuje się, że niektórzy Internauci zarzucają faworyzowanie tego uczestnika. Wygrał tylko dzięki temu że jego trenerem jest Michał Szpak. To on mu nabił poparcie... Niestety na scenie brak charyzmy... Słaba dykcja Szkoda. Zwłaszcza ze on naprawdę beznadziejnie śpiewa w języku polskim. I jest bardzo zmanierowany operetkowo. Nie sadze żeby się wyciągnął jak M. Szpak. Gratuluje ale widać było ze był faworyzowany od początku  Trzeba przyznać, że krytyczne głosy nie zdominowały...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik