Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rafał Brzozowski podczas występu
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy

Eurowizja 2021: „The Ride" ostro oceniona przez zagranicznych ekspertów. Co na to Rafał Brzozowski?

"The Ride" propozycja Rafała Brzozowskiego na konkurs Eurowizji w naszym kraju niekoniecznie spotkała się z aprobatą. Za granicą także nie wierzą w jej sukces. Jak muzyk radzi sobie z krytyką?

Rafał Brzozowski jest już w Holandii, gdzie od kilku dni ćwiczy swój występ na Eurowizję 2021. Jego piosenka "The Ride" została wybrana przez Komisję ekspertów powołaną przez TVP. Kolejna fala krytyki spłynęła na artystę za sam utwór, w którym mało osób pokładało nadzieję. Norwescy eksperci występujący w programie "Adresse Rotterdam" ocenili osiem piosenek startujących w tegorocznym konkursie Eurowizji. Utwór Rafała ich zdaniem ma małe szanse na wygraną i umieścili go bowiem na jednym z ostatnich miejsc. Jak muzyk radzi sobie z tą krytyką i niewielką wiarą w jego powodzenie? Rafałowi może być coraz trudniej, konkurs tuż-tuż, a recenzje są coraz gorsze...

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zabłysnął świetnym angielskim. Zdradził swój patent na naukę języka

Rafał Brzozowski o krytyce jego eurowizyjnej piosenki

Artysta, dowiedziawszy się o opinii norweskich ekspertów, nieco się zasmucił. Mimo wszystko nie ma zamiaru się załamywać, przed nim jeszcze trochę pracy. W wywiadzie dla "Plejada.pl" muzyk przyznał, że stara się myśleć pozytywnie, przyznał także gorzko, że już przyzwyczaił się do krytyki jego osoby. 

Oczywiście zawsze jest to przykre, kiedy czyta się negatywne informacje na swój temat, ale ja się przyzwyczaiłem do tego. Czas robić swoje, czas po prostu się uśmiechnąć i nie przejmować tym. Teraz już nie ma momentu na to, żebym czytał krytyczne zdania bądź jakieś rankingi. Teraz trzeba wyjść na scenę i tę piosenkę jak najlepiej zaśpiewać. Dopiero to zweryfikuje. Poczekajmy do występu, dajmy szansę. Postaram się zrobić to najlepiej, jak potrafię - zapewnił. 

Rafał Brzozowski uznał bowiem, że musi skupić się na występie, a jego przepis na sukces, to po prostu bycie sobą, zresztą to właśnie radziła mu sama Edyta Górniak:

Myślę, że trzeba być sobą i przygotować się do tego występu na 100 proc. pod względem fizycznym, psychicznym, wokalnym, choreograficznym. Ta piosenka jest wymagająca. Trzeba będzie się poruszać po scenie, wykonywać układ choreograficzny i śpiewać jednocześnie. Sporo tych rzeczy się musi dziać. Myślę, że ta otwartość, to hasło "Open up. Otwórz się" w tym przypadku może być kluczowe. To moja dewiza. Bycie sobą, bycie otwartym do publiczności i artystów, którzy będą na miejscu. To moim zdaniem klucz do sukcesu - wyjawia Rafał w rozmowie z "Plejadą.pl".

Rafał wie, że praca nad jego występem leży w rękach profesjonalistów. Oprócz niego na scenie pojawi się czterech tancerzy, a także jeden wokalista odpowiedzialny za chórki. Za choreografię z kolei odpowiada juror "Dance Dance Dance" - Agustin Egurrola. Rafał jest dobrej myśli i wierzy, że wszystko mu się uda, a występ zakończy się powodzeniem. Trzeba przyznać, że artysta bardzo dobrze radzi sobie z krytyką i absolutnie nie daje się jej ponieść.

Zobacz także: Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski po pierwszej próbie! Tak będzie wyglądał jego występ - mamy nagranie

Rafał Brzozowski od momentu, gdy został ogłoszony reprezentantem Eurowizji, jest pełen nadziei na dobry występ. Na szczęście nie daje się zdołować nieprzychylnym opiniom. 

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski na pierwszej próbie
EBU / ANDRES PUTTING

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Tak wyglądałby występ Alicji Szemplińskiej na Eurowizji 2020. Wygrałaby konkurs?! 
Eurowizja 2020 odwołana. Jak wyglądałby występ Alicji Szemplińskiej z utworem Empires?

Ze względu na koronawirusa Eurowizja 2020 została przełożona na 2021 rok. Producent konkursu zadecydował, że mogą wówczas wystąpić artyści wybrani w tym roku (to decyzja każdego z państw), jednak z innymi utworami. A to oznacza, że na eurowizyjnej scenie na pewno nie usłyszymy utworu Alicji Szemplińskiej, "Empires", z którym miała reprezentować nasz kraj. W sieci pojawiła się jednak wizualizacja jej występu! Alicja Szemplińska na Eurowizji - jak wyglądałby jej występ? Alicja Szemplińska została wybrana na reprezentantkę Polski w programie "Szansa na sukces. Eurowizja 2020". Młoda artystka, zwyciężczyni "The Voice of Poland" na Eurowizję przygotowała utwór "Empires" - przejmującą balladę. Jak wyglądałaby jej występ? Firma ACX przygotowała wizualizację jej show na Eurowizji m.in. na podstawie teledysku do piosenki. Oczywiście to tylko realizacja pomysłu twórców filmu, nie samej Alicji, ale i tak robi wrażenie! Zobaczcie, jak mogłaby Alicja wypaść na Eurowizji 2020! Czy zobaczymy ją za rok? Decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły, choć nieoficjalnie mówi się, że Szemplińska (mimo matur, które będzie zdawać w maju 2021) ma wystąpić podczas konkursu. Czego jej i sobie życzymy! A oto teledysk do utworu "Empires": Mamy nadzieję, że Alicję zobaczymy na Eurowizji 2021!  

Paulla na Eurowizji 2017
Newsy
Paulla skopiowała występ Sylwii Grzeszczak?! Te momenty są identyczne! Posłuchajcie!
Te fragmenty są do złudzenia podobne!

Podczas krajowych preselekcji na Eurowizję 2017 jedną z uczestniczek była Paulla, która wykonała balladę "Chcę tam z tobą być". Artystka może pochwalić się naprawdę mocnym głosem, lecz kiedy zaczęła śpiewać wokalizy publiczność mogła pomylić ją z... Sylwią Grzeszczak!   Paulla skopiowała Sylwię Grzeszczak? Dlaczego? W 2:27 minucie swojego występu Paulla zaczęła śpiewać wokalizy identyczne do tych, które zaśpiewała Sylwia Grzeszczak podczas TeleKamer 2015 w piosence "Kiedy tylko spojrzę" - możecie ich posłuchać od 3:27 min. Choć obie piosenki mocno się różnią, wokalizy były do złudzenia podobne! Czy to tylko przypadek, czy Paulla po prostu inspiruje się najlepszymi?   Zobacz:  Rafał Brzozowski został wybuczany przez publiczność na Eurowizji! Jak to komentuje?   Posłuchajcie i oceńcie sami!   Eurowizja 2017 - Kasia Moś jedzie na Eurowizję Przypomnijmy, że polskie preselekcje na Eurowizję wygrała Kasia Moś z piosenką "Flashlight". Dla Kasi to był trzeci występ podczas Krajowych Eliminacji - teraz się udało. Moś wystąpi podczas pierwszego półfinału Eurowizji w Kijowie, czyli 9 maja.    Zobacz także:  Wygrała polską Eurowizję, pozowała w Playboyu, zachwyciła amerykańską gwiazdę. Wszystko co trzeba wiedzieć o Kasi Moś   Piosenka Paulli podczas preselekcji na Eurowizji 2017.   Piosenka Sylwii Grzeszczak na TeleKamerach 2015.   Paulla na preselekcjach do Eurowizji 2017. Zajęła 8. miejsce.    Sylwia Grzeszczak inspiruje innych artystów. 

Michał Szpak w czerwonej marynarce
Newsy
Edyta Górniak krytykuje Michała Szpaka! "Jak on się nazywa?"
Diwa nie zgadza się z wyborem widzów

Edyta Górniak krytykuje piosenkę Michała Szpaka na Eurowizję! Artystka była faworytką w preselekcjach i wszyscy byli przekonani, że to ona będzie reprezentować Polskę w Sztokholmie. Wokalistka zajęła jednak trzecie miejsce w głosowaniu widzów, co zaskoczyło mocno jej fanów i chyba ją samą. Na szczęście Edyta Górniak dostała mnóstwo wsparcia od swoich wielbicieli. Tuż po ogłoszeniu wyników diwa udzieliła wywiadu TVP1, w którym oceniła też utwór Michała Szpaka - "Color of your life". Ocenię ten utwór jako artysta i wykonawca. Ja bym po taki utwór nie sięgnęła, mimo, że lubię ballady. Ta piosenka przypomina mi takie ballady patetyczne z gatunku muzyki lat 90. Troszeczkę dla mnie ta piosenka jest trochę nie tak bardzo współczesna. Ja kocham ballady, ale ze wszystkich tych utworów, które słyszałam najszybciej wpadł mi w ucho utwór "Lustra" i piosenka Margaret. I myślałam, że tutaj się rozstrzygnie bitwa. Nie spodziewałam się, że z tym, jak on się nazywa, Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona. Michał Szpak w rozmowie z Party.pl wyznał z kolei, że był przekonany, że to właśnie Edyta Górniak wygra preselekcje do Eurowizji. Wynik był dla niego dużym zaskoczeniem, ale bardzo się cieszy, że mógł stanąć na jednej scenie z tak wielkimi artystami.  Edyta Górniak o swoim występie na preselekcjach do Eurowizji A jak diwa ocenia swój występ? Edyta Górniak przyznała, że przed wyjściem na scenę nieco się zdekoncentrowała, ale chciała przekazać widzom jak najwięcej emocji. Wokalistka w rozmowie z TVP1 podkreśliła również, że starała się nie mieć żadnych oczekiwań wobec werdyktu jaki zapadnie: Starałam się nie mieć żadnych oczekiwań. Jedyne na czym zależało mi...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner