Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski na pierwszej próbie
EBU / ANDRES PUTTING
Newsy

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski po pierwszej próbie! Tak będzie wyglądał jego występ - mamy nagranie

Rafał Brzozowski jest już w Rotterdamie, gdzie odbędzie się Eurowizja 2021. Jak wyglądała jego pierwsza próba? Opinie widzów są bardzo różne!

Rafał Brzozowski jest już po pierwszej próbie swojego występu na Eurowizji 2021! Artysta z utworem "The Ride" pojawi się w drugim półfinale konkursu, który zobaczymy już 20 maja! Jak wypadł na próbach? Opinie wśród fanów Eurowizji są mocno podzielone! 

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zabłysnął świetnym angielskim. Zdradził swój patent na naukę języka

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zaśpiewał "The Ride" na próbie. Jak wypadł?

Dziś odbyła się pierwsza próba Rafała Brzozowskiego na Eurowizji - wiemy już, że polskiemu artyście na scenie będą towarzyszyć tancerze z grupy Agustina Egurroli, mnóstwo świateł, wybuchów i pirotechniki. Czy to jednak odwróci uwagę od samej piosenki i wokalu artysty? Tutaj jest jeszcze sporo do poprawy - Brzozowski, co zauważa też część fanów Eurowizji, nie trafia z dźwiękami, nie jest spójny również z chórem. Na szczęście to dopiero pierwsza próba, a więc sam Rafał i jego sztab mają jeszcze trochę czasu na wszelkie zmiany i poprawki.

Eurowizja 2021 - szanse Rafała Brzozowskiego

Kto wygra Eurowizję? Od kilku tygodni bukmacherzy z całego świata obstawiają tegoroczne wyniki Eurowizji. Na stronie eurovisionworld.com/odds/eurovision zgromadzone są wszelkie typy z różnych stron zajmujących się konkursem - faworytem jest Francja, zaraz za nią Malta oraz Szwajcaria. W ogólnym rankingu Polska zajmuje 35. miejsce na 39. możliwych (jest to jedna z najniższych lokat w ostatnich latach). Wg bukmacherów Rafał ma więc też minimalne szanse aby awansować do finału. W drugim półfinale weźmie udział 17 krajów z Polską włącznie, bukmacherzy plasują Brzozowskiego na... przedostatnim miejscu.

Pozostaje naprawdę mocno trzymać kciuki. Zobaczcie występ Rafała z próby.

Kilka zdjęć z próby!

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski na pierwszej próbie
EBU / ANDRES PUTTING

Rafał wystąpi cały na czarno!

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski na pierwszej próbie
EBU / ANDRES PUTTING

Czy wizualizacje i taneczne show zrobią wrażenie na europejskiej publiczności? 

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski na pierwszej próbie
EBU / ANDRES PUTTING

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Wyszkoni na konferencji prasowej
East News
Newsy
Anna Wyszkoni została przewodniczącą polskiego jury na Eurowizji 2019. Kto jeszcze będzie oceniał uczestników konkursu?

Eurowizja 2019 zbliża się naprawdę wielkimi krokami! Już za dwa tygodnie rozpocznie się międzynarodowy konkurs muzyczny, w którym tym razem Polskę będzie reprezentować zespół "Tulia". Nasze reprezentantki wystąpią w pierwszym półfinale, który odbędzie się 14 maja. Drugi półfinał jest zaplanowany na 16 maja, a wielki finał odbędzie się 18 maja. Kto będzie oceniał uczestników Eurowizji 2019? Poznaliśmy już pełny skład polskiego jury!  Anna Wyszkoni przewodniczącą polskiego jury Okazuje się, że przewodniczącą polskiego jury, które będzie oceniać uczestników 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie, została Anna Wyszkoni. Kto jeszcze został jurorem w tegorocznej edycji imprezy? W jury znaleźli się również partner Anny Wyszkoni, czyli Maciej Durczak, Rafał Brzozowski oraz Dominika Gawęda i Paweł Rurak- Sokal z zespołu "Blue Cafe".  Będziecie oglądać Eurowizję 2019? Myślicie, że Polska odniesie sukces w międzynarodowym konkursie? My mocno trzymamy kciuki za wokalistki z zespołu "Tulia"! Przypominamy, że reprezentantki naszego kraju zaśpiewają piosenkę "Pali się".  Rafał Brzozowski polskim jury na Eurowizji 2019.  Uczestników Eurowizji będą oceniać również Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z "Blue Cafe".  

Rafał Brzozowski podczas preselekcji do Eurowizji 2017
ONS
Newsy
Rafał Brzozowski został wybuczany przez publiczność na Eurowizji! Jak to komentuje?
Zobacz, co napisał na Facebooku!

Rafał Brzozowski skomentował wyniki polskich preselekcji do Eurowizji i buczenie publiczności, która nie była zachwycona przyznaniem wysokiej oceny muzykowi przez Alicję Węgorzewską. Publiczności nie spodobało się, że jurorka przyznała Rafałowi 8 pkt. a swoje niezadowolenie wyraziła poprzez głośne buczenie. Podczas relacji na żywo wydawało się, że piosenkarz nie przejmuje się negatywnym odbiorem przez fanów Eurowizji i z uśmiechem podziękował za ocenę Węgorzewskiej. Teraz jednak postanowił skomentować to, co wydarzyło się w studiu TVP. Zobacz:  Węgorzewska przyznała wysoką notę Brzozowskiemu, a publiczność... zaczęła buczeć! Mamy nagranie!   Rafał Brzozowski komentuje buczenie publiczności podczas preselekcji do Eurowizji 2017 Wczorajszy wieczór przyniósł nam wiele emocji. Podczas polskich preselekcji wyłoniono naszego reprezentanta do Eurowizji 2017. Jak już wiecie, została nią Kasia Moś, która po zliczeniu głosów jurorów i telewidzów otrzymała 19 punktów. Tuż za Kasią, na drugim miejscu, znalazł się Rafał Brzozowski. Niestety, wysoka pozycja muzyka nie spodobała się publiczności, która wyraziła to poprzez buczenie. Jak teraz komentuje to Rafał Brzozowski? Dziękuję Wam bardzo za wszystkie mile słowa i bardzo dużą ilość głosów. Dzięki Wam zająłem bardzo wysokie 2 miejsce. Gratuluję Kasi Moś zwycięstwa i życzę powodzenia w Kijowie. Pozostał mi tylko mały niesmak w zachowaniu niektórych osób podczas koncertu i wyników. Szkoda że nie można czasem z szacunkiem dla innych rywalizować. Gratuluję pozostałym artystom świetnych występów i jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za głosy i wsparcie. Jest 2 miejsce więc cieszę się bardzo . Wszystkiego dobrego!- napisał na Facebooku.  A Wam podobał się występ Rafała Brzozowskiego? Waszym zdaniem reakcja publiczności była przesadzona?   Jak to...

Alicja Szemplińska wygrała Szansę na sukces
EastNews
Newsy
Czy Alicja Szemplińska ma szansę na wygraną na Eurowizji 2020? Znamy typowania bukmacherów
Czy dzięki Alicji Szemplińskiej wygramy Eurowizję 2020? Bukmacherzy ocenili szansę polskiej reprezentantki

W niedzielę, 23 lutego w programie "Szansa na sukces - Eurowizja 2020 " jury oraz widzowie TVP wybrali reprezentantkę Polski, która pojedzie do Rotterdamu. Jak już wiadomo to 17-letnia Alicja Szemplińska razem z utworem "Empires" będzie próbowała podbić eurowizyjną scenę. Pojawiły się już pierwsze notowania bukmacherów, którzy ocenili szansę Polski podczas tego konkursu. Czego możemy się spodziewać?  Zobacz także:  To nie ja byłam... Znasz i pamiętasz polskie hity Eurowizji? Udowodnij! Naprawdę trudny quiz Czy Alicja Szemplińska ma szansę wygrać Eurowizję 2020? Wczorajszy finał programu "Szansa na sukces - Eurowizja 2020" przyniósł wiele emocji! Do walki o reprezentowanie kraju podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie stanęli Kasia Dereń, Albert Cerny oraz Alicja Szemplińska. To właśnie ta trójka została wcześniej wybrana przez jury w składzie Cleo , Michał Szpak oraz Gromee w półfinałowych odcinkach programu. Finaliści na początku zaśpiewali eurowizyjne przeboje, a później zaprezentowali swoje piosenki, z którymi chcieliby pojechać do Rotterdamu. Zwycięzca oczywiście mógł być tylko jeden.  Od samego początku największe zainteresowanie fanów konkursu budziła kandydatura Alicji Szemplińskiej. 17-latka o potężnym głosie zachwyciła wszystkich swoim utworem "Empires" i to właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj. Czy jest to piosenka, która da nam zwycięstwo w Rotterdamie?  Na razie zagraniczni bukmacherzy nie dają nam na to większych szans.   Według rankingu stworzonego przez brytyjską firmę Oddschecker, na ten moment Polska zajmuje... 28 miejsce. Jest to o tyle niepokojący wynik, że w wielkim finale znajdzie się tylko 26 państw. Czy to oznacza, że bukmacherzy nie widzą nas w finale konkursu? Na...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner