ONS.pl

Margaret będzie reprezentować Szwecję na Eurowizji? Już wiemy!

ONS.pl

W sobotę, 9 lutego, Margaret brała udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019. To już kolejny raz, gdy wokalistka startowała w Melodifestivalen. Margaret wystąpiła z utworem "Tempo" i zapewniała, że nie chodzi jej o wygraną, a o promocję swoich utworów za granicą. Teraz już wiemy, czy Szwedzi docenili utwór Margaret. Przeczytajcie więcej poniżej!

Margaret ma szansę wystąpić na Eurowizji?

Margaret wystąpiła podczas drugiego półfinału MelodifestivalenO awans do finału walczyła z sześcioma innymi artystami. Bukmacherzy typowali, że bez problemu uda jej się awansować dalej. Niestety, okazuje się, że Margaret nie przeszła do kolejnego etapu, a więc nie ma już szans reprezentować Szwecję na Eurowizji 2019. 

Przypomnijmy, że już rok temu Margaret wzięła udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018. Wystartowała z hitem "In My Cabana". W jednym z półfinałów Melodifestivalen (jest ich kilka) dostała tzw. "drugą szansę", następnie wzięła udział w dogrywce, ostatecznie zaśpiewała w koncercie finałowym i zajęła wysokie, siódme miejsce!

 

Profil Eurowizji na Instagramie poinformował o przegranej Margaret w Szwecji

Margaret
Instagram

Margaret brała udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019

Margaret
Instagram

Artystka nie wygrała i nie znajdzie się w finale preselekcji do Eurowizji 

Margaret
Instagram

Zobacz także: Chłopak Margaret napisał dla niej piosenkę i... zdradził ich największą tajemnicę?! Jego słowa was zaskoczą!

Więcej na temat Margaret Eurowizja
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47