TVP ma problem z wyłonieniem reprezentanta na Eurowizję?! Preselekcje zostały wydłużone!

 

W maju w  Tel Awiwie odbędzie się 64. Konkurs Piosenki Eurowizji. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, tym razem to specjalna komisja wybierze reprezentanta tegorocznej Eurowizji. Zgłoszenia można było nadsyłać do 5 lutego 2019, a 8 lutego mieliśmy poznać wykonawcę wybranego przez komisję.

 

Reprezentanta Polski na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie wyłoni powołana przez Telewizję Polską specjalna Komisja Konkursowa. Zgłoszenia do preselekcji można nadsyłać do 5 lutego.W tym roku reprezentant zostanie wybrany wewnętrznie przez nadawcę. Spośród nadesłanych propozycji, Komisja Konkursowa wybierze piosenkę, którą zaprezentuje polski wykonawca w Tel Avivie. TVP do 8 lutego ogłosi nazwisko reprezentanta Polski. Regulamin nadsyłania zgłoszeń został opublikowany na stronie eurowizja.tvp.pl - informowała stacja TVP.

 

Jak się okazuje, preselekcje zostały przedłużone! Dlaczego?

 

Zobacz: TVP wybierze kandydata na Eurowizję, nie będzie krajowych preselekcji

 

TVP przedłuża preselekcje do Eurowizji 2019

 

Wszystko wskazuje na to, że komisja ma problem z wyłonieniem odpowiedniego kandydata na Eurowizję 2019. Stacja TVP informuje, że wpłynęło bardzo dużo zgłoszeń, dlatego obrady zostały wydłużone o tydzień!

 

Powołana przez TVP specjalna Komisja Konkursowa, która ma wybrać reprezentanta Polski na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie, wydłuża pracę do 15 lutego. Do Telewizji Polskiej wpłynęło bardzo dużo propozycji piosenek. Komisja prowadzi intensywne prace i wnikliwie zapoznaje się z przesłanymi utworami. Dlatego też konieczne jest wydłużenie terminu preselekcji, a decyzja Komisji Konkursowej zostanie ogłoszona do piątku 15 lutego - poinformowano na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Jesteście ciekawi, kto będzie reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji?

 

Zobacz: Natalia Szroeder ma dla fanów wielką niespodziankę! "Czyżby Eurowizja?"

 

Przeczytaj też: Ma szansę na światową karierę? Wiemy, co po wygranej na Eurowizji planuje Roksana Węgiel!

 

Eurowizja 2018 coraz bliżej!

eurowizja
Instagram

Reprezentant Polski wystąpi na scenie 14 maja! 

eurowizja
Instagram

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44