Nie samą piłką żyją media w czasie Euro 2020 (2021). Gdy jedni śledzą poczynania piłkarzy na boiskach, inni przyglądają się żonom i dziewczynom piłkarzy. Brytyjski tabloid „Daily Mail” pokusił się o wskazanie „królowych” WAGs z poszczególnych krajów. Kto zdobędzie nagrodę za najbardziej czarującą partnerkę? - pyta gazeta? I przedstawia swoje typy. Wybór polskiej WAG może niektórych zaskakiwać, nie jest to bowiem ani znana żona najpopularniejszego polskiego piłkarza na świecie - Ania Lewandowska, ani też niezwykle stylowa żona Grzegorza Krychowiaka - francuska modelka Celia Krychowiak. Wybór portalu padł na żonę Wojtka Szczęsnego - Marinę!

Reklama

Zobacz także: Euro 2020 (2021): Miała sprzedać Krychowiakowi kafelki, a skradła mu serce. Czy Celia jest najseksowaniejszą z WAGs?

Kim jest polska "królowa" WAGs?

W piątek ruszyła jedna z najważniejszych imprez sportowych na naszym kontynencie - mistrzostwa Europy w piłce nożnej. O puchar walczą 24 drużyny. Piłkarzy wspierają, na ich drodze do sportowej glorii - jak pisze „Daily Mail” - dumne żony, dziewczyny i narzeczone. Portal zecydował się pokazać kilka najbardziej czarujących, spośród WAGs Euro 2020. Wśród nich znalazła się również żona piłkarza.

Zobacz także: Kim są polskie WAGs? Oto żony i dziewczyny piłkarzy reprezentantów Polski!

Polska reprezentacja ma dziś przed sobą pierwszy poważny test - mecz ze Słowacją. Co pokażą wieczorem nasi piłkarze? Na pewno z całych sił wspierać ich będą ich żony i partnerki. Wśród nich, jak już wielokrotnie pisaliśmy, jest wiele pięknych i utalentowanych w różnych dziedzinach pań. Brytyjski „Daily Mail” wyróżnił spośród nich jedną - Marinę Łuczenko-Szczęsną, żonę naszego pierwszego bramkarza Wojciecha Szczęsnego.
Jako pisze tabloid, pochodząca z ukraińskiej Winnicy Marina zaczynała karierę w Polsce jako dziecko, a obecnie jest popularną piosenkarką i aktorką. Przypomina, że z Wojtkiem spotykała się od 2013 roku, by w 2015 przyjąć jego zaręczyny, a w maju 2016 stanąć z nim na ślubnym kobiercu. 31-letnia wokalistka w 2018 urodziła synka pary, Liama.

Zobacz także: Rodzinny dramat Wojciecha Szczęsnego. Jego rodzice pochowali ukochaną córeczkę

Obecnie gwiazdę śledzi na Instagramie 745 tysięcy obserwatorów. Marina chętnie pokazuje im piękne zdjęcia ze swoich sesji, ale też bardzo rodzinne fotki z Wojtkiem i małym Liamem.

A kto jeszcze zdaniem tabloidu zasłużył na miano królowej WAGs Euro 2020? Na liście znalazła się francuska modelka Jessica Aidi, narzeczona gwiazdy reprezentacji Włoch Marco Verratti’ego.

Mira Zuber była finalistką wyborów Miss Switzerland 2014, a obecnie prowadzi własny biznes. Na Euro wspiera swojego męża, piłkarza reprezentacji Szwajcarii, Stevena Zubera.

Reklama

Kolejna „królowa” to Vlada Zinchenko, żona gwiazdy Manchester City i reprezentacji Ukrainy Aleksandra Zinchenki.

Reklama
Reklama
Reklama