Espadryle to nieodłączny element letniej garderoby. Buty z podeszwą zdobioną plecionką nadają stylizacjom wakacyjny charakter, a przy tym są lekkie i wygodne. Dostępne są w licznych wariantach - mogą być wsuwane, na koturnie lub przypominać tenisówki. Te ostatnie są teraz szczególnie popularne, a ich fanką jest m.in Paulina Krupińska. Tego typu modele łatwo znaleźć na przykład na eobuwie.pl, gdzie trwa letnia wyprzedaż.

Reklama

Espadryle w stylu Pauliny Krupińskiej

Prezenterka postawiła na romantyczną stylizację, którą idealnie uzupełniły białe, wiązane espadryle. Fason butów z powodzeniem pasował będzie jednak również do sportowych oraz plażowych outfitów. Oto kilka modeli inspirowanych jej wyborem. Wszystkie dostępne są w promocyjnych cenach na eobuwie.pl.

Mat. prasowe

Espadryle EMU Australia

Propozycja marki EMU Australia to klasyk w tej kategorii. Brak ozdobników sprawia, że buty są wyjątkowo uniwersalne i stanowią dobry element bazowy letniej garderoby. Ich cena pomniejszona jest teraz o 20% i wynosi 239 zł.

Mat. prasowe

Espadryle Superga

Ten model nawiązuje do powracającego co jakiś czas trendu na platformy. Wyższa podeszwa butów Superga optycznie wysmukla też sylwetkę. Espadryle przecenione są o 35% i kosztują 259 zł.

Mat. prasowe

Espadryle Love Moschino

Cekiny i typowe dla marki Love Moschino serca. Te espadryle zachwycą zwłaszcza wielbicielki kobiecych dodatków. Teraz przecenione są o 240 zł i kosztują 559 zł.

Zobacz także
Mat. prasowe

Espadryle Eva Minge

Tutaj uwagę od razu zwracają chwosty w trzech kolorach. Dzięki nim model od Evy Minge ma zdecydowanie bardziej wyrazisty charakter. Buty dostępne są ponad 20% taniej i kosztują 379 zł.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama