Esmeralda G. Esmeralda G. Esmeralda G. Esmeralda G.
East News
Co dalej?
1/5
East News

W niedzielę Esmeralda G. spowodowała poważny wypadek na ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze. Celebrytka, znana z kontrowersyjnej twórczości muzycznej, ponoć prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W wyniku odniesionych obrażeń trafiła do szpitala. Od kilku dni na jaw wychodzi coraz więcej nowych faktów i szczegółów zarówno samego wypadku, jak i stanu Esmeraldy. Jej siostra, Magdalena Godlewska, powiedziała, że Esmeralda cierpi na silną depresję i będzie się leczyć w szpitalu psychiatrycznym.

Teraz głos zabrała sama Esmeralda. Na Instagramie opublikowała nagrania ze szpitala. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co powiedziała.

Zobacz: Siostry Godlewskie miały już wypadki samochodowe! Kogo o nie obwiniają? Nie uwierzycie!

2/5
Esmeralda G.
Instagram

Esmeralda G. najwyraźniej poczuła się już lepiej, bo postanowiła nagrać Instastories. Zaprezentowała się światu w piżamie szpitalnej i bez makijażu, za co przepraszała swoich fanów. Na początku podziękowała jednak fanom za wsparcie.

 

Dziękuję, że pomimo tej fali hejtu, wciąż są dobre osoby, które mają serce i nie jest to serce z kamienia. Ja leżę w szpitalu, trzy tygodnie czeka mnie rehabilitacja - powiedziała Esmeralda.

 

3/5
Esmeralda G.
Instagram

Esmeralda powiedziała także, że żałuje tego, co się stało i cieszy się, że nikt nie ucierpiał w tym wypadku, oprócz jej samej. Zdradziła też, że ma urazy głowy, miednicy oraz śledziony. 

 

Cieszę się tylko z tego, że nikomu nie stała się krzywda i dziękuję Bogu za to. (...) I tak dla mnie najważniejsze jest, że nikomu nie stała się krzywda i nikt nie ucierpiał na tym wypadku, oprócz mnie.. Generalnie to być może zasłużona kara - powiedziała.

4/5
Esmeralda G.
Instagram

Jednocześnie celebrytka zaskoczyła wyznaniem, dotyczącym jej planów zawodowych. Esmeralda nie zamierza robić sobie przerwy i niedługo wraca z nowym hitem!

Ale kiedy wyjdę moi kochani, nie pozbędziecie się mnie tak szybko, bo wychodzi nasz najnowszy teledysk, nowa piosenka. Esmeralda wróci do zdrowia - powiedziała.

5/5
Esmeralda G.
Instagram

Myślicie, że Esmeralda powinna zrobić sobie przerwę w karierze i wrócić do zdrowia?

Więcej na temat wypadek Siostry Godlewskie