Esmeralda Godlewska Siostry Godlewskie śpiewają hit The Rolling Stones
East News
1/4
East News

 

Nie milkną echa niedzielnego wypadku, do którego doszło przy ulicy Ząbkowskiej w Warszawie. Przypomnijmy, że  rozpędzone auto staranowało szlabany oraz barierki, zderzyło się z innym samochodem, a na końcu zatrzymało się z impetem na ścianie pobliskiego budynku. Okazało się, że za kierownicą siedziała znana celebrytka, Monika G., znana bardziej jako Esmeralda G. Media donoszą, że gwiazdka prowadziła samochód mając we krwi 1,5 promila alkoholu! 

 

Zobacz także: "Polskie Kardashianki" są hitem internetu - kim są siostry Godlewskie?

 

Głos w tej sprawie jako pierwsza zabrała siostra Esmeraldy, Małgorzata. W końcu jednak pierwsza z nich przerwała milczenie. Na jej Instagramie pojawił się komentarz do całej sytuacji. Co napisała Esmeralda? Zobacz naszą galerię!

 

POLECAMY: Siostry Godlewskie pokazały swoją mamę! Twierdzą, że... ma większe powodzenie od nich!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/4
Esmeralda Godlewska
Facebook

 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy wypadek, którego uczestniczką była Esmeralda G. W styczniu doszło do podobnego zdarzenia. Wtedy to celebrytka zapewniała, że "otarcie się o śmierć" dało jej lekcję, która na pewno w przyszłości zaprocentuje.

 

Dzisiejsze otarcie się o śmierć uświadomiło mnie, aby zawsze cieszyć się chwilą obecną, nie zamartwiają się przeszłością bądź co ważniejsze przyszłością ... bo nigdy nie mamy pewności czy nadejdzie - napisała wtedy na Instagramie Esmeralda G.

 

Wygląda na to, że ta sytuacja nie nauczyła jej zbyt wiele. Siostra Esmeraldy G. rzuciła jednak nowe światło na te zdarzenia. Zobacz kolejny slajd! 

 

3/4
Instagram

 

Małgorzata Godlewska dowiedziała się o wypadku swojej siostry będąc na wakacjach w Grecji. Celebrytka od razu przerwała urlop i wróciła do Polski. Małgorzata zdążyła już udzielić wywiadu, w którym skomentowała sytuację swojej siostry. 

 

- Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja... - powiedziała Małgorzata Godlewska w rozmowie z "Super Expressem".

 

Teraz milczenie przerwała sama Esmeralda. Celebrytka umieściła na swoim Instagramie poruszający wpis. 

 

Aby każdy z nas był chodzącym aniołem świat byłby piękny. Ludzie popełniają błędy, nie ja pierwsza i ostatnia... - napisała Esmeralda (pisownia oryginalna).

 

4/4
Siostry Godlewskie śpiewają hit The Rolling Stones

 

Przypomnijmy, że siostry Godlewskie największą popularność zyskały dzięki swoim wersjom znanych piosenek. Celebrytki dostały nawet swój własny program w telewizji. Czy wypadek jednej z nich przekreśli ich karierę?

Więcej na temat Siostry Godlewskie