Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka Emilia Komarnicka pokazała wózek synka Wózek Bugaboo Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Instagram
1/4
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Instagram

Emilia Komarnicka po raz pierwszy pochwaliła się wózkiem swojego dziecka! Aktorka, którą widzowie pokochali m.in. za role w takich hitach jak "Ranczo" i "Na dobre i na złe" kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Radosną informację przekazała wówczas sama gwiazda zdradzając przy okazji, że urodziła syna. Po kilku tygodniach Emilia Komarnicka pokazała piękne zdjęcie z maleństwem. Teraz z kolei możemy zobaczyć, jaki wózek wybrała dla swojego synka! 

Emilia Komarnicka zdecydowała się na wózek popularnej marki, którą chętnie wybierają polskie gwiazdy. Cena? Robi wrażenie! 

 

Zobacz także: Czarne buty do koronkowej sukni? Zobaczcie NOWE ZDJĘCIA ze ślubu Komarnickiej i Klynstry!

2/4
Emilia Komarnicka pokazała wózek synka
Instagram

Emilia Komarnicka pokazała fanom na Instagramie jak spędza swój urlop macierzyński.  My  jednak zwróciliśmy uwagę na stylowy wózek synka aktorki! Wszystko wskazuje na to, że gwiazda wybrała wózek marki Bugaboo i  odmieniła go nieco dodatkami. 

Zobaczcie, ile kosztował wózek synka aktorki! 

Zobacz także: Kasia Zielińska z wózkiem dla synka za... 15 tysięcy złotych! Identyczny ma Siwiec!

3/4
Wózek Bugaboo
screen bugaboo.pl

Ten model wózka kosztuje około 4 tysięcy złotych. Emilia Komarnicka zdecydowała się jednak małą zmianę w jego wyglądzie. Aktorka wymieniła daszek na idealną na lato osłonkę przeciwsłoneczną, która kosztuje ok. 350 złotych, oraz dodała terenowe koła za ok. 300 zł. 

 

Zobacz także: Pierwszy wózek dla dziecka – czym kierować się przy wyborze

 

4/4
Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna
Instagram

Podoba się Wam wózek synka aktorki? Nam bardzo! 

Więcej na temat dzieci gwiazd Emilia Komarnicka