Party Stories
Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy

Elżbieta II surowo ukarze Meghan Markle i Harry'ego? Zorganizowała spotkanie w ich sprawie

Rodzina królewska od początku nie ukrywa zaskoczenia, jakie wywołało oświadczenie Meghan i Harry'ego. Teraz królowa podejmie ostateczne decyzje w sprawie tej kontrowersyjnej pary!

Królowa Elżbieta nie ukrywa, że jest zaskoczona decyzją Meghan i Harry’ego o wystąpieniu z rodziny królewskiej. Można to było przeczytać w krótkim oficjalnym oświadczeniu Pałacu.

Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Teraz monarchini zdecydowała się zorganizować zebranie rodziny królewskiej, na którym wszyscy wyrażą swoje opinie, a królowa podejmie decyzję dotyczącą przyszłości księżnej Meghan i księcia Harry’ego w rodzinie królewskiej. Odbierze im tytuły?

Meghan Markle cierpi na poważną chorobę?! Fani martwią się o jej zdrowie

Królowa ukarze Meghan Markle za zabranie jej wnuka?

Królowa spotka się nie tylko z pozostałymi członkami rodziny królewskiej w posiadłości Sandringham, ale też z samym Harrym. Co ciekawe, jej wnuk pojawi się sam, bo Meghan wróciła do Kanady, gdzie przebywa jej syn Archie. Przypomnijmy, że księżna i książę po przerwie świątecznej wrócili do Wielkiej Brytanii, aby ogłosić szokującą informację, jednak bez ich synka! Potem znów wyjechali do Kanady. Widać, że Meghan uciekła od najbardziej stresujących decyzji i wystawiła Harry’ego na konfrontację z rodziną. Sama razem z dzieckiem schroniła się w bezpiecznej Kanadzie.

Decyzja Meghan i Harry’ego, którzy na Instagramie ogłosili, że rezygnują z roli wysokich rangą członków rodziny królewskiej, wywołała ogromne kontrowersje, a nawet oburzenie. Para poinformowała, że chcą funkcjonować na własnych zasadach, pracując i dzieląc czas między Wielką Brytanię a Amerykę Północną. Co prawda w oświadczeniu napisali, że mają wsparcie królowej, ale niedługo potem okazało się, że Pałac Buckingham nic nie wiedział na temat ich oświadczenia i podobnie jak cały świat dowiedzieli się za pomocą Instagrama.

Teraz zarówno królowa, jak i cała rodzina królewska, musi wybrnąć z tej sytuacji. Jak informują zagraniczne media, Elżbieta II zdecydowała, aby rozwiązanie znalazło się jak najszybciej i dała na to 72 godziny! Już niebawem dowiemy się, czy monarchini postąpi surowo z Meghan i Harrym! Obierze im tytuły? A może przystanie na ich propozycje?

Brytyjskie media podejrzewają, że to Meghan jest odpowiedzialna za odsunięcie Harry'ego od rodziny

Meghan Markle
East News

Harry nie raz wywoływał kontrowersje w rodzinie królewskiej, ale od kiedy jest z Meghan, królowa stale ma z nimi problemy!

Książę Harry, Królowa Elżbieta II w zielonej garsonce
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle na Instagramie
Instagram
Newsy
Nic dziwnego, że Meghan Markle skasowała te zdjęcia! Naszą uwagę zwrócił jeden szczegół...

  Gdy   Meghan Markle  została narzeczoną księcia Harry'ego musiała dostosować się do wielu zasad protokołu królewskiego. Jedną z nich było usunięcie prywatnych kont w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, księżna nie miała z tym większego problemu. Jakiś czas temu konto Meghan na Instagramie przez kilka godzin znów było aktywne, a co za tym idzie mogliśmy zobaczyć zdjęcia, które publikowała jeszcze jako gwiazda serialu "Suits".  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jakie fotografie publikowała Meghan zanim została księżną! Naszą uwagę zwrócił pewien szczegół... Teraz mniej dziwimy się, że królowa zabrania swojej rodzinie wstawiania prywatnych zdjęć !    Zobacz:  Wyciekło kompromitujące nagranie z przeszłości Meghan Markle. Wstyd to mało powiedziane!     Meghan Markle na Instagramie Meghan Markle i książę Harry

Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego
Newsy
Drobny szczegół zdradził plany królowej Elżbiety wobec Meghan i Harry'ego! Też to dostrzegliście?

Królowa Elżbieta II po spotkaniu najbliższej rodziny w sprawie Harry'ego wydała oświadczenie, w którym zaakceptowała decyzję wnuka i Meghan , jest jedno ale... Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej w pełnym wymiarze, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie bardziej niezależnego życia i jednocześnie pozostawania ważną częścią mojej rodziny. - czytamy w oświadczeniu.  Jednak forma oświadczenia odbiega od tych, które zazwyczaj są formułowane w Pałacu Buckingham. Jest mniej oficjalne, a królowa występuje w nim bardziej w roli babci niż surowej monarchini. Co prawda monarchini  dała jeszcze Harry'emu czas na podjęcie ostatecznej decyzji, ale fakt, że Meghan już teraz jest z synem w Kanadzie, oznacza, że nie zamierzają zmieniać zdania. Być może księżna obawiała się, że królowa zatrzyma ich w Wielkiej Brytanii, dlatego już wcześniej wyjechała z dzieckiem za granicę! Czy królowa pozwoli Meghan i Harry'emu zatrzymać królewskie tytuły? Tymczasem trwają ostateczne ustalenia dotyczące kwestii finansowych i dalszej formy, w jakiej Meghan i Harry mieliby reprezentować rodzinę królewską. W oświadczeniu królowa wprost napisała, że jej wnuk z żoną nie chcą być zależni od finansów rodziny królewskiej i pisała o nich bezpośrednio po imieniu. Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że w nowym życiu nie chcą być zależni od środków publicznych. Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii To właśnie brak użycia przez królową oficjalnych tytułów Meghan i Harry'ego...

Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News
Newsy
Królowa Elżbieta zaplanowała odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej?! To nie był przypadek!
Elżbieta II jeszcze przed ślubem miała pytać, czy Meghan i Harry chcą żyć z dala od rodziny królewskiej! Dlaczego Meghan odmówiła?

Decyzja Meghan i Harry’ego nadal wywołuje wiele emocji. Para mieszka już w Kanadzie z dala od rodziny królewskiej. Jak się okazuje mieli taką możliwość od razu po ślubie! Jak dowiedział się magazyn „The Sun” królowa Elżbieta II już dawno złożyła im taką propozycję. Przed ślubem miała zapytać Meghan i Harry’ego czy chcą pracować na rzecz rodziny królewskiej, czy też opuszczają dwór i żyją na własnych warunkach! To zaskakujące, że wtedy Meghan nie przystała na tę propozycję, a wręcz przeciwnie sama zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz bycia księżną! Dlaczego Meghan nie przyjęła propozycji od królowej? Królowa już od początku zdawała sobie sprawę, że Meghan nie pasuje do rodziny królewskiej i miała jeszcze przez ślubem dać parze wolną rękę w wyborze ich wspólnej drogi. Elżbieta II miała podejrzenia, że Markle może chcieć wrócić do aktorstwa, a jako księżna nie będzie miała takiej możliwości. Od samego początku królowa była skłonna się na to zgodzić. Ta propozycja pozwoliłaby Meghan na kontynuowanie kariery aktorskiej, ale ona cieszyła się, że mogła przestać grać, aby zostać pracującą członkinią rodziny królewskiej - czytamy w magazynie „The Sun”. Wtedy Meghan zaskakująco szybko wyrzekła się swojego dotychczasowego życia i została księżną Sussex. Wszyscy myśleli, że to z miłości do Harry'ego jest gotowa na takie poświęcenie i wejście do rodziny królewskiej. Podczas wywiadu, jeszcze jako narzeczona księcia Harry'ego mówiła: Dla mnie to zmiana, nowy rozdział, prawda? Pracowałam na własny rachunek przez siedem lat i jestem dumna z tego, co osiągnęłam, a teraz przyszedł czas na pracę zespołową z tobą - powiedział dla telewizji Sky News. Meghan nie rozmawia z rodziną...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner