Meghan i Harry i Archie
EastNews

Meghan i Harry polecieli do Londynu ogłosić swoją szokującą decyzję bez Archiego! Zostawili go za oceanem

Meghan i Harry i Archie
EastNews

Książę Harry i Meghan Markle oficjalnie ogłosili, że wycofują się z obowiązków rodziny królewskiej i pragną dzielić swoje życie pomiędzy Amerykę Północną a Wielką Brytanię. Jednocześnie zapewnili, że zadbają o to by ich ośmiomiesięczny syn był wychowywany zgodnie z królewskimi tradycjami.

Jakie zmiany czekają teraz małego księcia? Okazuje się, że podczas ogłoszenia bezprecedensowej decyzji Książąt Sussex w Wielkiej Brytanii, Archie pozostał w Kanadzie pod opieką niani.

Zobacz także: Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!

Harry i Meghan zostawili Archiego w Kanadzie

Księżna i książę Sussex już od połowy grudnia przebywają w Kanadzie, gdzie zdecydowali się spędzić święta oraz Nowy Rok. Dopiero na początku stycznia powrócili do Londynu, jednak jak się okazało bez Archiego. W Wielkiej Brytanii opublikowali oświadczenie, w którym zrzekają się królewskich obowiązków.

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego pozostał w Kanadzie pod opieką swojej niani. Jak informuje Daily Mail księżna w minioną środę postanowiła wrócić do dziecka, a Książę Harry pozostał w Wielkiej Brytanii, aby w pojedynkę negocjować z królową warunki porozumienia, dotyczące porzucenia przez niego i jego małżonkę królewskich zobowiązań. Tym samym Meghan Markle nie skonfrontowała się z Elżbietą II osobiście.

Podczas nieobecności rodziców małym księciem zajmowała się Jessika Mulroney, prywatnie najlepsza przyjaciółka Meghan Markle. 

Decyzja rodziców o pozostawieniu ośmiomiesięcznego dziecka pod opieką de facto obcej osoby, również nie stawia Meghan w dobrym świetle jako matki. Zmagająca się z ciągłą krytyką mediów księżna, tą decyzją naraziła się ponownie nie tylko prasie, ale również Brytyjczykom. 

Zobacz także: Meghan Markle ogłosi ciążę w 2020 roku!? To nie będzie jedyne royal baby!

Książę Harry i Meghan Markle pozostawili Archiego w Kanadzie pod opieką niani.

Jak wygląda Archie? Jest podobny do Meghan czy Harry'ego?
East News

Czy decyzja o rezygnacji z królewskich obowiązków wpłynie negatywnie na życie księcia Archiego? 

Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22