Party Stories
East News
Newsy

Wiemy, dlaczego Elżbieta II nie chce przekazać korony synowi

Królowa nie zamierza abdykować

 

Królowa Elżbieta II pełni swoją rolę już od ponad 70 lat. Jest to bardzo długi czas i wielu Brytyjczyków uważa, że to stanowczo za długo i pora oddać władzę synowi. Osoby, które uważają, że królowa powinna już odpocząć, tłumaczą swoje rady troską o zdrowie monarchini. Jaka jest prawda? Zobaczcie, dlaczego Elżbieta nie chce zrezygnować z władzy i przekazać korony!

 

Zobacz: Elżbieta II musiała upomnieć księżną Meghan! Co zrobiła nie tak?

 

Co się stanie, gdy królowa Elżbieta II umrze? Procedura jest już zaplanowana. Telewizje mają jeden zakaz

Dlaczego Elżbieta II nie chce przekazać korony?

 

W jednym z programów telewizyjnych True Royalty TV, ujawniane są tajemnice rodziny królewskiej. W jednym z odcinków prowadzący, Nick Bullen zapytał jednego z współpracowników, jaki jest powód tego, że królowa nie chce zrezygnować z korony na rzecz swojego syna. Odpowiedź była jednoznaczna:

 

Królowa Elżbieta II to kobieta pracy. Nie interesuje jej to, że wnuki są popularniejsze. Całe życie poświęciła pracy. Nie zamierza się rozstawać z koroną. - zdradził prowadzący w jednym z programów.

 

Większość Brytyjczyków, którzy sugerują, że królowa powinna przekazać koronę mówi to w trosce o jej zdrowie. Jest jednak drugi powód. A mianowicie popularność młodszego pokolenia. Jednak Elżbieta II nie zamierza sugerować się tymi głosami, sama najlepiej wie co powinna robić. W końcu całe swoje życie poświęciła monarchii.

 

Komu królowa miałaby przekazać koronę?

 

Pogłoski krążące wokół tego tematu wskazują jednoznacznie, że jeśli królowa zdecyduje się przekazać koronę, trafi ona do Williama. Czy to słuszna decyzja?

 

Królowa Elżbieta II na balu

królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II

królowa Elżbieta II
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
The Crown zdjęcia z planu
Netflix
Seriale
Tak będzie wyglądała rodzina królewska w 3. sezonie "The Crown". Zobacz "nową" Elżbietę II

Serial "The Crown" opowiadający o panowaniu Elżbiety II od śmierci jej ojca Jerzego VI do czasów obecnych zyskał wielką popularność wśród fanów platformy Netflix. Dwa pierwsze sezony zostały ciepło przyjęte przez widzów, a krytycy docenili grę aktorską i scenariusz. Nowa obsada w "The Crown" "The Crown" uchodzi za jedną z najdroższych produkcji w historii telewizji, bowiem mówi się, że każdy odcinek kosztował ok. 13 milionów dolarów! Pierwszy sezon został wyemitowany w 2016 rok, kolejny rok później, a trzeci ma mieć swoją premierę jeszcze wiosną tego roku . W nowym sezonie zajdą jednak spore zmiany! Jakie? Obsada serialu całkowicie została wymieniona. Kogo zobaczymy w "The Crown 3"? Zobacz także:   Powstanie drugi sezon hitowego serialu Netflixa! Kiedy premiera "Sex Education"?

Królowa krytykuje stylizacje Meghan Markle
East News
Newsy
Choć wszyscy tak mówią o Meghan, królowa nigdy nie użyje tego określenia!
Uważa je za wulgarne!

  Królowa Elżbieta nigdy nie używa określenia „być w ciąży”. Uznaje je za zbyt proste, mało eleganckie, a wręcz wulgarne. Dlatego z pewnością rażą ją wszechobecne nagłówki, w których używany jest ten zwrot w stosunku do księżnej Meghan. Dobrze, że królowa nie śledzi portali internatowych – tam to określenie pojawia się niemal w każdym tekście. Co zdaniem królowej jest złego w tym zwrocie. Nie uwierzycie.... Zobacz:  Wiemy, dlaczego Elżbieta II nie chce przekazać korony synowi   Jak królowa określa ciążę Meghan? Królowa sztywno trzyma się protokołu. Dotyczy to również dbałości o język. Nigdy nie usłyszymy od niej mało eleganckiego zwrotu. A takim jest według Elżbiety II stwierdzenie, że ktoś jest w ciąży. To określenie jest zbyt proste, a wręcz oburzające. Dlatego królowa zdecydowanie bardziej woli zwrot „in the family way”, który można przetłumaczyć jako „w drodze” lub „przy nadziei”. Może być też tak, że królowa tych określeń używa tylko podczas oficjalnych rozmów, a prywatnie pozwala sobie na trochę mniej oficjalne zwroty. Też tak sądzicie?   Księżna Meghan w bordowej stylizacji Księżna Meghan w eleganckim wydaniu

Królowa Elżbieta II umiera?
Newsy
Królowej Elżbiety II nie było na chrzcinach wnuka! Czy chodzi o jej zdrowie?!
Co się dzieje z królową?

  Wczoraj, 9 lipca, w Londynie odbyły się chrzciny księcia Louisa, najmłodszego potomka księżnej Kate i księcia Williama. Na uroczystości, która odbyła się w Pałacu Świętego Jakuba, pojawiła się najbliższa rodzina małżeństwa - m.in. księżna Meghan z księciem Harry'm, siedmioro chrzestnych księcia Louisa czy książę Karol z Camilą. Największą uwagę cieszyli się zaś księżniczka Charlotte oraz książę George. Zabrakło jednak królowej Elżbiety II! Dlaczego?   DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ   Królowa Elżbieta II nieobecna na chrzcinach wnuka!    Nieobecność monarchini została szybko odnotowana przez brytyjskie media, które jeszcze jakiś czas temu informowały o coraz słabszym stanie zdrowia władczyni. Niepokój Brytyjczyków wzbudziła zaś informacja o tym, że został przećwiczony plan na wypadek śmierci królowej, tzw. operacja "London Bridge".     Zobacz:  Ujawniono, co wydarzy się w przypadku śmierci Elżbiety II!   Czy królowa Elżbieta II nie pojawiła się na chrzcinach wnuka właśnie ze względu na swoje zdrowie? Na szczęście nie! Monarchini ma teraz na głowie mnóstwo obowiązków, związanych z wizytami wysokiej rangi. Dwór przygotowuje się również na piątkowy przyjazd prezydenta USA, Donalda Trumpa. Pałac już wcześniej informował więc, że królowa nie pojawi się na chrzcinach, a rodzina królewska doszła w tej sprawie do porozumienia. Nie ma więc powodów, żeby martwić się o zdrowie królowej Elżbiety II.   Zobacz także:  Co się dzieje z Królową Elżbietą II? Mamy nowe zdjęcia! Czy czuje się już lepiej?   Królowa Elżbieta czuje się dobrze.    Chrzciny księcia Louisa odbyły się wczoraj.    Czy do Wielkiej Brytanii wraz z Donaldem Trumpem uda się również Melania?     

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner