East News

Wiemy, dlaczego Elżbieta II nie chce przekazać korony synowi

East News

 

Królowa Elżbieta II pełni swoją rolę już od ponad 70 lat. Jest to bardzo długi czas i wielu Brytyjczyków uważa, że to stanowczo za długo i pora oddać władzę synowi. Osoby, które uważają, że królowa powinna już odpocząć, tłumaczą swoje rady troską o zdrowie monarchini. Jaka jest prawda? Zobaczcie, dlaczego Elżbieta nie chce zrezygnować z władzy i przekazać korony!

 

Zobacz: Elżbieta II musiała upomnieć księżną Meghan! Co zrobiła nie tak?

 

Dlaczego Elżbieta II nie chce przekazać korony?

 

W jednym z programów telewizyjnych True Royalty TV, ujawniane są tajemnice rodziny królewskiej. W jednym z odcinków prowadzący, Nick Bullen zapytał jednego z współpracowników, jaki jest powód tego, że królowa nie chce zrezygnować z korony na rzecz swojego syna. Odpowiedź była jednoznaczna:

 

Królowa Elżbieta II to kobieta pracy. Nie interesuje jej to, że wnuki są popularniejsze. Całe życie poświęciła pracy. Nie zamierza się rozstawać z koroną. - zdradził prowadzący w jednym z programów.

 

Większość Brytyjczyków, którzy sugerują, że królowa powinna przekazać koronę mówi to w trosce o jej zdrowie. Jest jednak drugi powód. A mianowicie popularność młodszego pokolenia. Jednak Elżbieta II nie zamierza sugerować się tymi głosami, sama najlepiej wie co powinna robić. W końcu całe swoje życie poświęciła monarchii.

 

Komu królowa miałaby przekazać koronę?

 

Pogłoski krążące wokół tego tematu wskazują jednoznacznie, że jeśli królowa zdecyduje się przekazać koronę, trafi ona do Williama. Czy to słuszna decyzja?

 

Królowa Elżbieta II na balu

królowa Elżbieta II
East News

Królowa Elżbieta II

królowa Elżbieta II
East News

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36