Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ellie Goulding jak Doda
ONS
Newsy

Zagraniczna gwiazda wygląda jak klon Dody. Długo zastanawialiśmy się, czy to oby nie Rabczewska

Dorota bardzo lubi jej muzykę

W mediach głośno było o tym, że Doda nie jest akceptowana przez rodzinę Emila, a  jej rodzice też go nie tolerują. Jednak w święta wokalistka udowodniła, że jest zupełnie inaczej i pochwaliła się wspólnymi zdjęciami. Zobacz: Doda pokazała zdjęcia z rodzicami Emila. Tak spędza święta

Nie jest tajemnicą, że wokalistka bardzo dba o swój image, zarówno na scenie jak i na co dzień. Większość jej stylizacji jest już kultowa,a zagraniczne gwiazdy mogłyby jej pozazdrościć. Ostatnio jedna ze znanych zagranicznych artystek, Ellie Goulding, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest łudząco podobna do Dody. Nie jest tajemnicą, że Polka uwielbia jej twórczość i kiedyś zachwycała się jej utworami na Facebooku.

Podobna?

Zobacz: Jest gorący teledysk promujący "50 Twarzy Greya". Nie brakuje seksownych scen
 
 

Doda w minimalistycznej stylizacji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rodzina Doda i Emila Haidara jest przeciwna ich związkowi
ONS
Newsy
Ukochany Dody ma 7 milionów długu? Jest oficjalne oświadczenie
Pojawiły się poważne zarzuty

Doda ma coraz więcej pracy. Po wydaniu nowego singla artystka nie zwalnia tempa i szuka też nowych wyzwań. Teraz artystka ma dla swoich fanów niespodziankę, ponieważ pojawi się w show Polsatu. Zobacz:  Doda pojawi się w show Polsatu. Specjalnie dla niej zrobili wyjątek Jednak od pewnego momentu w mediach pojawiają się informacje o gigantycznym długu ukochanego Dody, Emila Haidara . Jeden z tabloidów podał informację, że jego interesy nie idą tak dobrze jak mogłoby się wydawać, a zadłużenie sięga aż 7 milionów złotych. Podobno wobec niego toczy się też kilka postępować sądowych. Ani wokalistka ani jej wybranek nie komentują tych doniesień. Do sprawy odniósł się natomiast prawnik Haidara: Sprawa nie jest tak oczywista, jak z pozoru może się wydawać, a komentowanie na łamach prasy spraw toczących się w niezawisłych Sądach nie leży w interesie mojego klienta. Emil Haidar nie jest osobą publiczną i dalsze oczernianie jego osoby skutkować będzie sprawami sądowymi - komentuje w "Fakcie" dr Tomasz Karaś. Myślicie, że to prawda? Zobacz:  Doda pokazała zdjęcia z rodzicami Emila. Tak spędza święta     Doda w minimalistycznej stylizacji:

Barbara Kurdej-Szatan zabrała rolę Dodzie w spektaklu Janusza Józefowicza
ons
Newsy
Doda nie wystąpi u Józefowicza. Janusz skomentował dlaczego zastąpi ją Kurdej-Szatan
Głos zabrała nawet sama Doda

Coraz więcej emocji wzbudza związek Dody i Emila Haidara. Zakochani chętnie pokazują, co ich łączy, a ostatnio pojawiły się nawet plotki o ślubie. Wygląda też na to, że rodzina ukochanego artystki zaakceptowała ją i wspólnie spędzali święta. Zobacz:  Doda pokazała zdjęcia z rodzicami Emila. Tak spędza święta Tuż przed tym wyjątkowym okresem w mediach pojawiła się plotka, jakoby Barbara Kurdej-Szatan odebrała Rabczewskiej rolę w spektaklu Janusza Józefowicza - "Legalna blondynka". Okazuje się, że to nie do końca prawda. Doda faktycznie była brana pod uwagę i została zaproszona na casting. Jednak jak podkreśla reżyser wokalistka sama zrezygnowała w ostatniej chwili: Dorota zrezygnowała z udziału w projekcie w ostatniej chwili. Szkoda, bo była gotowa zrealizować moją wizję. Myślę, że główna rola byłaby też dla niej szansą, wreszcie mogłaby pokazać się publiczności z innej strony - przyznaje Józefowicz w najnowszym magazynie "Flesz".  Sama zainteresowana wytłumaczyła się innymi zobowiązaniami artystycznymi, ale przekonuje, że kibicuje całemu zespołowi musicalowemu: Bardzo kibicuję zespołowi musicalu i jestem pewna, że odniosą sukces. Nawet beze mnie. Chcielibyście zobaczyć ją na deskach teatru? Zobacz:  Urbańska w dwóch stylizacjach retro na konferencji spektaklu. Tak pokaże się za granicą     Doda minimalistycznej stylizacji:

Doda pokazała dom i nagrody
ONS
Newsy
Doda pokazała jak wygląda jej mieszkanie. Weźcie głęboki oddech, bo to co zobaczycie robi wrażenie
Doda ma się czym chwalić

Doda nowy rok zaczęła mocnym wejściem. Na rynku ukazał się jej nowy singiel "Riotka", a już wkrótce możemy spodziewać się nowej płyty artystki. Całkiem niedawno wokalistka otrzymała też propozycję zagrania w spektaklu Janusza Józefowicza "Legalna blondynka". Niestety ostatecznie Doda nie pojawi się na scenie. Zobacz:  Doda nie wystąpi u Józefowicza. Janusz skomentował dlaczego zastąpi ją Kurdej-Szatan Oprócz intensywnego grafiku związanego ze sprawami zawodowymi w życiu prywatnym Dody również się pozmieniało. Od kilku miesięcy wokalistka jest bardzo szczęśliwa u boku Emila Haidara. Para postanowiła nawet razem zamieszkać i kupili wspólny apartament. Teraz po raz pierwszy pokazała zdjęcie wnętrza swojego starego mieszkania i pochwaliła się nagrodami, które zajmowały całe pomieszczenie. Dodała też stosowny podpis: Odwiedziłam nowych nabywców mojego mieszkania.TAK! Straciłam milion na tym dealu... ale czego się nie robi dla swoich nagród? W końcu mają całą chatę dla siebie! - napisała na Facebooku. Wygląda na to, że plotki o sprzedaży mieszkania są wyssane z palca , a aktualnie jedynymi lokatorami są nagrody Dody. Według Wikipedii gwiazda ma ich aż 170! Zobacz:  Doda pokazała zdjęcia z rodzicami Emila. Tak spędza święta  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner