Chyba ciężko znaleźć osobę, która nie oglądała nigdy filmu "Kevin sam w domu". Nic więc dziwnego, że ekipa "Pytania na śniadanie" postanowiła odwiedzić kultowe miejsce z tej produkcji, aby pokazać jej fanom, jak po ponad 30 latach od premiery filmu wygląda dom Kevina.

Reklama

- Miejsce niezwykle wyjątkowe - pisze Rafał Brzozowski, który pochwalił się zdjęciem sprzed domu Kevina.

Tylko spójrzcie, jak dziś wygląda to miejsce!

Tak dziś wygląda dom z filmu "Kevin sam w domu"!

Już za kilka dni z pewnością wielu z nas zasiądzie przed telewizory, aby w rodzinnej, świątecznej atmosferze obejrzeć film "Kevin sam w domu". Stacja Polsat od wielu lat emituje kultową produkcję na swojej antenie i nie inaczej będzie i w tym roku. Pierwszą część przygód Kevina zobaczymy już w Wigilię o godzinie 20:00.

Tymczasem ekipa "Pytania na śniadanie" postanowiła udać się na wycieczkę, by osobiście sprawdzić, jak dziś wygląda dom filmowego Kevina. Rafał Brzozowski wraz z Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą właśnie pochwalili się wizytą w kultowym miejscu.

- Poznajecie ten dom za nami? ???? Miejsce niezwykle wyjątkowe, a w czasie świątecznym często prezentowane w stacjach telewizyjnych ????????
Tak, to tutaj co roku Kevin zostaje sam ????
Razem z @malgorzata__tomaszewska i @oleksikora sprawdziliśmy, czy i na zbliżające się święta dom gotowy ???????? Kevina nie zastaliśmy ???? - napisał w swoim poście, Rafał Brzozowski.

Instagram/Rafał Brzozowski

Zobacz także: Fuller z "Kevina" skończył w tym roku 39 lat! Jak wygląda brat Macaulaya Culkina, Kieran?

Zobacz także

Jak widać, dom Kevina, po ponad 30 latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" w dalszym ciągu wygląda tak, jakim widzieliśmy go w produkcji - przynajmniej z zewnątrz. Położony na północnych przedmieściach Chicago dom z czerwonej cegły został zbudowany w latach 20. XX wieku. O odwiedzinach w tym miejscu marzy chyba każdy fan Kevina!

Instagram/Rafał Brzozowski

Zobacz także: Na tę scenę w filmie "Kevin sam w domu" nikt nie zwraca uwagi. A ona zmienia sens filmu!

Reklama

A czy wy już za kilka dni zasiądziecie przed telewizory, aby obejrzeć film "Kevin sam w domu"? Dla wszystkich fanów kultowej, świątecznej komedii na rozgrzewkę przed seansem mamy quiz - rozwiążą go tylko najwierniejsi fani.

East News/IFA Film
Reklama
Reklama
Reklama