Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Instagram
1/7
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie efekty swoich ćwiczeń i diety! Trenerka od dawna zachęca Polki do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Jakiś czas temu stworzyła nawet aplikację Diet by Ann, która pomaga w odchudzaniu. Trenerka regularnie prezentuje też różne przepisy na dietetyczne posiłki oraz pomysły na ćwiczenia. Czy rzeczywiście jej diety i treningi pomagają w pozbyciu się zbędnych kilogramów? Okazuje się, że tak!

 

Efekty diety i ćwiczeń Anny Lewandowskiej 

 

Niedawno Anna Lewandowska zorganizowała konkurs „Moja droga z Diet by Ann”, zachęcając swoje fanki do chwalenia się efektami diety. A jest czym! Dziewczyny, które wzięły udział w konkursie, zachwycają przemianami - Patrycja schudła 17 kg, a Kasia 16 kg!

 

- W ciągu półtora roku schudłam pewne 16 kg, zyskałam ogrom pewności siebie, uśmiech na twarzy (ten taki prawdziwy, niewymuszony! 😉 o niebo lepszą kondycję i przeświadczenie, że nie ma rzeczy niemożliwych! Moja droga się nie kończy, bo próbuję codziennie dążyć do lepszej wersji siebie, Ty mnie tego nauczyłaś! Dzisiaj ważne jest dla mnie zdrowie, a sylwetka zaczęła zmieniać się w momencie, kiedy przestałam się nią przejmować. Wszystko zaczyna się w głowie! Dziękuje Ci z całego serca! To wspaniale, że są na świecie tacy ludzie, jak Ty, którzy ciągną innych w górę! - napisała Kasia, która wzięła udział w konkursie.

 

Nie da się więc ukryć, że diety Anny Lewandowskiej są skuteczne! Zobaczcie galerię zdjęć!

 

Zobacz:  Jak zdrowo schudnąć 30 kg? Postaw na wytrwałość!

 

Przeczytaj też: Medialna burza wokół brzucha Anny Lewandowskiej. Co sądzą o tym Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin–Piotrowska?

2/7
Anna Lewandowska
Instagram
3/7
Anna Lewandowska
Instagram
4/7
Anna Lewandowska
Instagram
5/7
Anna Lewandowska
Instagram
6/7
Anna Lewandowska
Instagram
7/7
Anna Lewandowska
Instagram