Edyta Górniak walczy z teściami Edyta Górniak w sądzie z mamą, ojczymem i synem Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna Edyta Górniak w sądzie
Edyta Górniak walczy z teściami
1/8
Edyta Górniak walczy z teściami

Edyta Górniak pojawiła się dziś w sądzie na kolejnej rozprawie z rodzicami Dariusza K., którzy wytoczyli jej proces za utrudnianie kontaktów z wnukiem, Allanem. Pierwszą rozprawę diva przegrała, następnie odwołała się do decyzji sądu. Kolejna rozprawa odbyła się 25 maja w warszawskim sądzie rejonowym. Z Edytą do sądu przyszli mama, Grażyna Jasik oraz ojczym, Zdzisław. Pojawili się również rodzice Dariusza K., Wiesława i Tadeusz. 

Zobacz: Edyta Górniak jest zła na byłych teściów! "Niech po prostu dadzą nam spokój", mówi gwiazda. O co chodzi?

Co Górniak mówiła podczas rozprawy?


Robiłam wszystko, by Allan miał dobry kontakt z dziadkami. Ale on bardzo się tym stresował. Nie jadł przez tydzień, miał bóle żołądka, nie chciał chodzić do szkoły. Allan miał duży żal do mnie i nie rozumiał, dlaczego go zmuszam do tych spotkań. Przed rozprawą Allan powiedział mi, że w sądzie nie powinno się walczyć o miłość  - cytuje wokalistkę "Fakt". 

Jak informuje gazeta, swoich zeznań nie zdążyli złożyć bliscy Górniak oraz chrzestna Allana, a więc odbędzie się kolejna rozprawa, na której będzie zeznawał syn piosenkarki w obecności psychologa.

Zobaczcie zdjęcia z rozprawy!

Zobacz także: Edyta Górniak ma problemy ze wzrokiem: "Biorę osiem razy dziennie leki". Co dokładnie jej dolega?

2/8
Edyta Górniak w sądzie z mamą, ojczymem i synem
3/8
Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna
4/8
Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna
5/8
Edyta Górniak w sądzie
6/8
Rodzice Dariusza K.
7/8
Edyta Górniak w sądzie z mamą, ojczymem i synem
8/8
Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna
Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa