William McKinney i Edyta Górniak
Instagram/Facebook
1/5
William McKinney i Edyta Górniak
Instagram/Facebook

A jednak to prawda! Edyta Górniak rozstała się ze swoim partnerem! Jeszcze kilka tygodni temu szczęśliwa i zakochana artystka podczas wizyty w Dzień Dobry TVN zdradziła, że nie wyklucza ślubu z początkującym irlandzkim aktorem. Niestety okazuje się, że związek gwiazdy z Williamem to już przeszłość! Teraz Edyta Górniak publikuje na swoim profilu na Instagramie niepokojące wpisy, w których m.in. prosi Boga o to, żeby już nigdy nie pozwolił jej zaufać żadnemu mężczyźnie. 

 

Dlaczego Edyta Górniak rozstała się z chłopakiem? To ona podjęła decyzję o zakończeniu ich związku? Odpowiedź na następnej stronie! Zobaczcie też, jak wygląda jej były partner! 

 

Zobacz także: Taki syn to skarb! Edyta Górniak zdradziła, jak Allan Krupa pociesza ją w ciężkich chwilach. Zobacz jej wpis!

2/5
William McKinney- to z nim spotykała się Edyta Górniak
Facebook

Według informacji "Faktu" to właśnie Edyta Górniak podjęła decyzję o rozstaniu! Dlaczego? Okazuje się, że partner artystki miał do niej pretensje o zbyt częste wyjazdy do Polski. 

William przedstawił jej całą litanię pretensji. Miał jej za złe, że poświęca się muzyce, że często nie ma jej w domu. Decyzja o rozstaniu była bolesna, ale konieczna. Edyta doszła do wniosku, że William jej nie rozumie i nie szanuje jej pasji- zdradził informator Faktu. 

Tabloid dotarł także do informacji, kim jest tajemniczy William! Okazuje się, że piosenkarka spotykała się z przystojnym, drugoplanowym aktorem, który wystąpił w takich filmach jak "Muzyka duszy" i "American Exorcism". Mamy jego zdjęcia! 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Dlaczego Edyta Górniak chce rozwodu kościelnego? Nowe fakty!

3/5
William McKinney- to z nim spotykała się Edyta Górniak
Facebook

Jeszcze kilka tygodni temu w media informowały, że Edyta Górniak planuje zamieszkać z nowym partnerem...

 

Zobacz: Edyta Górniak zamieszka razem z nowym partnerem?! "Zarzekała się, że nie wpuści faceta pod swój dach!" A teraz?

4/5
Edyta Górniak rozstała się z facetem?

Niestety, teraz okazuje się, że związek gwiazdy z Williamem to już przeszłość. Zobaczcie, jak wygląda były już partner Edyty Górniak! Zdjęcia znajdziecie na następnych stronach naszej galerii. 

Zobacz także: Górniak rzeczywiście rozstała się z Williamem! Gwiazda wyznaje: "Któregoś poranka znów obudziłam się sama"

5/5
William McKinney- to z nim spotykała się Edyta Górniak
Facebook
Więcej na temat Edyta Górniak