Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak Allan Krupa i Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival
Edyta Górniak, Allan Krupa
1/6
Edyta Górniak, Allan Krupa

Edyta Górniak od kilku miesięcy jest w poważnym związku z tajemniczym Williamem. Wiemy, że William jest kilka lat młodszy od Górniak i jest dobrze zapowiadającym się aktorem. Jak podaje "Fakt", Górniak poważnie myśli o wspólnym zamieszkaniu z nowym ukochanym. 

 

Co o tej decyzji Górniak sądzi jej syn Allan? Czy ten plan może się udać? Informacji szukajcie w naszej galerii!

 

Zobacz też: Oto dwa najlepsze występy w Opolu! Edyta Górniak czy Doda? Kto wypadł lepiej? Czas na POJEDYNEK!

2/6
Edyta Górniak

Edyta jest przekonana, że dojrzała do poważnego związku. Uważa, że William świetnie dogaduje się z Allanem i naprawdę zasługuje na jej miłość. Wierzy, że mogą stworzyć razem wspaniałą rodzinę - "Fakt" cytuje słowa swojego informatora.

Edyta wynajmuje mieszkanie sama z Allanem już od jakiegoś czasu. Teraz wraz z upływem terminu umowy wynajmu mieszkania diwa podjęła decyzję, że wynajmie coś nowego - ale tym razem z Williamem!

 

Jak Allan zareagował na taką rewolucję życiową jego mamy?

3/6
Edyta Górniak

Obecnie Allanem opiekuje się właśnie William - Edyta zostawiła ich na 2 tygodnie w Los Angeles - w związku z przyjazdem do Polski (Więcej: Edyta Górniak w Opolu nie miała sobie równych! I ta kreacja! Godna diwy!). Allan jest ponoć zachwycony Williamem i świetnie się dogadują!

 

A Edyta jeszcze niedawno zarzekała się, że nie wpuści już nigdy żadnego faceta pod swój dach! ;) Jak widać, miłość zmienia wszystko!

 

Więcej: TYLKO U NAS! Dlaczego Edyta Górniak chce rozwodu kościelnego? Nowe fakty!

 

Zobacz koniecznie: Nowy HIT sieci! Kasia Nosowska na Instagramie śmieje się z Rozenek, Górniak i innych gwiazd. Zobaczcie to!

4/6
Edyta Górniak

Życie zaskoczyło Edytę Górniak. William okazał się większą miłością niż przypuszczała! Co najważniejsze, Allan go zaakceptował.

5/6
Allan Krupa i Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival
East News

Teraz będą mogli stworzyć razem jedną rodzinę!

6/6
Edyta Górniak
ONS
Więcej na temat Edyta Górniak