Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis
Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis
"No i jak to wszystko kolejny raz wytłumaczyć dziecku...?"
1/5
Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis

Ostatnio w mediach pojawiły się krzywdzące plotki na temat Edyty Górniak, która miałaby rzekomo podrobić podpis swojego byłego męża, Dariusza K., by uzyskać wizę dla syna, Allana, aby wywieźć go do Stanów Zjednoczonych. Artystka zdecydowała się zdementować takie pomówienia w specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na jej Facebooku. Oczywiście wszystkiemu zaprzecza:

Drodzy Dziennikarze, Redaktorzy

Myślę, że wszyscy wiemy, iż pomówienia przekazywane umiejętnie do prasy, jakoby doszło do podrobienia przeze mnie podpisu Dariusza Krupy na wniosku wizowym dla mojego syna Allana, są oczywiście niezgodne z prawdą i stanowią jedynie element taktyki procesowej osób, z którymi pozostaje w sporze. Jest to zatem manipulacja, ukierunkowana na osiągnięcie określonego wydźwięku medialnego przeciwko mojej osobie, a także próba zafałszowania opinii publicznej, jakby Dariusz K. był wyłącznie ofiarą tragicznych wydarzeń, które spowodował.

Ciąg dalszy - na kolejnej stronie!

Przypomnijmy - Dariusz K. w 2014 roku śmiertelnie potrącił kobietę na pasach w Warszawie,  będąc pod wpływem narkotyków. Obecnie jest na wolności, a jego prawnicy walczą o jego uniewinnienie. 

Zobacz: Edyta Górniak wspomina swojego byłego menadżera, a fani... krytykują gwiazdę! O co poszło?

2/5
Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis

Edyta martwi się o swojego syna...

Nie tylko dlatego, że jestem osobą publiczną, ale dlatego także, że jestem matką, nie narażałabym bezpieczeństwa własnego dziecka, próbą sfałszowania jakichkolwiek dokumentów, w tym wypadku dokumentu międzynarodowego.

Obecne i kolejne, jak możemy się spodziewać niebawem pomówienia, to wynik zdesperowanej walki o odwrócenie uwagi mediów od tematu kluczowego. (Tu więcej: Edyta Górniak o Dariuszu Krupie i oskarżeniach o sfałszowanie dokumentów wizowych Allana)

3/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

I zapowiada walkę o swoje dobre imię:

Poziom absurdu nie zostawia wiele miejsca na komentarz. Owe pomówienia jednakże wymagać będą ode mnie podjęcia reakcji prawnej wobec byłego małżonka, albowiem naruszono moje dobre imię, a tym samym moje dobra osobiste.

No i jak to wszystko kolejny raz wytłumaczyć dziecku, które ma za kilka godzin ważny test semestralny..?

Pozdrawiam i dobrego dnia dla Wszystkich,

Edyta Górniak

Zobacz: Edyta Górniak pogodzi się z Williamem?! Allan Krupa podjął już pewne kroki!

4/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Dla Edyty Górniak synek jest najważniejszy!

Więcej na temat Edyta Górniak Dariusz K.