Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak rozstała się z facetem? Edyta Górniak rozstała się z facetem? Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram
1/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Edyta Górniak i William McKinney wrócili do siebie? Wszystko na to wskazuje, przynajmniej jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu". Zaledwie ponad tydzień temu piosenkarka ogłosiła na Instagramie rozstanie z partnerem, a najwyraźniej kryzys już został opanowany. A wszystko dzięki... Allanowi! Okazuje się, że syn gwiazdy bardzo zaprzyjaźnił się z nowym partnerem swojej mamy, więc bardzo zależało mu, aby para się pogodziła. Posunął się nawet do pewnego podstępu...

 

Zobacz też: Taki syn to skarb! Edyta Górniak zdradziła, jak Allan Krupa pociesza ją w ciężkich chwilach. Zobacz jej wpis!

 

Co zrobił Allan Krupa, by pogodzić Edytę Górniak z Williamem? I jak się to skończyło? Znamy prawdę!

 

Polecamy: Jak przetrwać rozstanie i zapomnieć o byłym partnerze – 8 kroków

2/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Allan Krupa zaaranżował przypadkowe spotkanie swojej mamy z Williamem. Syn gwiazdy chciał w ten sposób wymusić sytuację, w której para mogła ze sobą porozmawiać na neutralnym gruncie. Udało się! Allan poprosił mamę, by poszła z nim na mecz koszykówki, na którym był również William - czytamy na łamach "Faktu. Edyta Górniak miała być niechętna na to spotkanie, jednak po naporem syna, zgodziła się.

3/5
Edyta Górniak rozstała się z facetem?

Edyta Górniak miała zerwać z Williamem McKinneyem, ponieważ aktor miał robić piosenkarce wyrzuty z powodu poświęcania mnóstwa czasu na karierę. Okazuje się jednak, że zaaranżowane przez Allana spotkanie sprawiło, że gwiazda inaczej spojrzała na Williama i wybaczyła mu wszystko.

- Złość przeszła jej, gdy tylko znów zobaczyła Williama. Pogadali na osobności. Edyta doszła do wniosku, że nie warto go skreślać. Znów mają ze sobą kontakt, a Allan jest przeszczęśliwy - czytamy w "Fakcie".

Taki syn to skarb! Allan Krupa wspiera swoją mamę na każdym kroku. Był dla niej oparciem w trudnych chwilach rozstania z Williamem, a teraz sprawił, że para znów się zeszła.

4/5
Edyta Górniak rozstała się z facetem?

- (...) Panie Boże, proszę, nigdy więcej miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Mam dość - napisała Edyta Górniak na Instagramie zaledwie nieco ponad tydzień temu.

Na szczęście, gorzkie chwile to już przeszłość!

5/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

A wszystko za sprawą syna Allana!