Edyta Górniak Edyta Górniak i Natalia Jakuła w białych koronkowych sukienkach Edyta Górniak Doda i Edyta Górniak w Opolu - która lepiej? Edyta Górniak
Edyta Górniak
1/5
Edyta Górniak

Edyta Górniak podzieliła się ze swoimi fanami wspomnieniem o swoim byłym menadżerze, Wiktorze Kubiaku. Gwiazda opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym wspomina Kubiaka nie tylko jako osobę, która pomogła jej w rozwoju kariery, ale również swojego wielkiego przyjaciela. Wiktor Kubiak był pierwszym menadżerem Edyty Górniak. To on towarzyszył jej w 1994 roku w Dublinie w czasie konkursu Eurowizji, w którym artystka zajęła drugie miejsce. Niestety mężczyzna zmarł 25 października 2013. Śmierć Kubiaka była dla piosenkarki ogromną stratą nie tylko zawodową, ale przede wszystkim osobistą. 

 

Zobacz też: Edyta Górniak pogodzi się z Williamem?! Allan Krupa podjął już pewne kroki!

 

Diwa zamieściła na swoim profilu wspomnienie o byłym menadżerze. Jej słowa chwytają za serce. Jednak pod postem znalazły się również krytyczne komentarze, kierowane w stronę gwiazdy. Co piszą fani?

 

Polecamy: Czy Edyta Górniak nagra piosenki skomponowane przez syna Allana?

2/5
Edyta Górniak i Natalia Jakuła w białych koronkowych sukienkach

Niespodziewana śmierć Wiktora Kubiaka była wielkim ciosem dla Edyty Górniak. Piosenkarka napisała, że po odejściu swojego przyjaciela i menadżera straciła skrzydła. Kubiak wiele ją nauczył. To właśnie on zabrał ją po raz pierwszy do Stanów Zjednoczonych, w których obecnie mieszka.

- Mój drogi Wiktorze! 4 lata temu straciłam jedno z moich skrzydeł, kiedy odszedłeś ku mojej rozpaczy...Większości rzeczy, których nauczyłam się, gdy byłeś moim pierwszym menadżerem, jak ciężka praca i pasja do muzyki, nauczyłam się właśnie od ciebie, mój drogi. Tak bardzo za tobą tęsknię! Zwłaszcza tutaj... w Stanach Zjednoczonych, do których zabrałeś mnie po raz pierwszy, gdy miałam zaledwie 19 lat... Jesteś pierwszym, który wypełnił moje serce marzeniami... wielkimi marzeniami. Byłeś szalony, głośny, namiętny, kochający i troskliwy. Jak widzisz, stałam się wojownikiem i nie poddałam się. Robię wszystko,  co w mojej mocy, aby cię nie rozczarować. Bardzo cię kocham. Twoja Edyta #WiktorKubiak” - napisała Górniak na Instagramie.

I choć pod wpisem nie zabrakło ciepłych komentarzy ze słowami wsparcia dla artystki, to pośród nich nie zabrakło również krytyki. Co nie spodobało się wielbicielom Edyty Górniak?

Wiktor Kubiak
Instagram/Edyta Górniak

3/5
Edyta Górniak

Większość fanów pisze, że Wiktor Kubiak na pewno byłby dumny z Edyty Górniak. Jednak nie wszyscy mają podobne zdanie. Jeden z wielbicieli talentu piosenkarki zarzucił jej, że zastopowała swoją karierę i już się nie rozwija.

- Niestety, już zrezygnowałaś - napisał.

Edyta Górniak nie pozostała obojętna na ten komentarz. Odpowiedziała na zarzut fana niemal natychmiast.

- Wygląda na to, że bardziej ty. Musisz mieć wysokie mniemanie o sobie, skoro wierzysz, że możesz mówić w imieniu innych. Dlaczego nie żyjesz bardziej swoim życiem? Myślisz, że możesz to zrobić? - odpowiedziała.

Niestety nie były to jedyne słowa krytyki skierowane w stronę gwiazdy.

4/5
Doda i Edyta Górniak w Opolu - która lepiej?

Edyta Górniak opublikowała swój wpis w języku angielskim. To również nie przypadło do gustu jej polskim fanom.

- Zapomniała już Pani ojczystego języka, czy to jakaś nowa moda?

 

 - No właśnie. Nie można po polsku?

 

- Pani Edyta ma również wielu polskich fanów. Wydaje mi się, że znacznie więcej niż anglojęzycznych znajomych - czytamy pod postem piosenkarki.

Gwiazda nie odniosła się jednak do tych komentarzy.

5/5
Edyta Górniak
ONS

Co o tym sądzicie?

Więcej na temat Edyta Górniak