Edyta Górniak odpowiada Dodzie
Co napisała?
1/4
Edyta Górniak odpowiada Dodzie

 

Edyta Górniak odpowiedziała Dodzie! Zaledwie kilka dni temu, po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza,  Doda zainicjowała projekt "Artyści przeciw nienawiści". Wokalistka zaproponowała gwiazdom wspólny występ, który ma udowodnić, ze Polacy potrafią się jednoczyć i razem walczyć z hejtem. Doda wyciągnęła również rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, z którymi od dawna jest w konflikcie, i również zaprosiła je wzięcia udziału w koncercie. 

Teraz Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody! Czy wystąpi podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści"? Szczegóły w galerii. 

 

Zobacz także: Doda wyciąga rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej! "Dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe"!

2/4
East News

Wyciągam rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają w branży. Hej! Dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to- apelowała ostatnio Doda. 

 

Teraz Edyta Górniak odpowiedziała Dodzie! Zgodziła się wystąpić podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści"? Wpis artystki na następnej stronie. 

3/4
Edyta Górniak
EastNews

 

Edyta Górniak nie wystąpi podczas koncertu! Piosenkarka opublikowała w sieci wpis, w którym tłumaczy,  że nie zamierza przyłączać się do akcji zainicjowanej przez Dodę. Dlaczego? 

 

W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - 
Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej- napisała na Instagranie. 

 

Zobaczcie cały wpis Edyty Górniak! 


 

 

Zobacz także: Marina śpiewa "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena! W ten sposób wspiera akcję "Artyści przeciw nienawiści"! 

4/4
Justyna Steczkowska

Wciąż nie wiadomo, czy podczas koncertu wystąpi Justyna Steczkowska, do której również zwracała się Doda. Menadżer gwiazdy w rozmowie z Party.pl przyznał, że artystka jest obecnie za granicą i kontakt z nią jest po prostu utrudniony. 

 

Jesteście zaskoczeni, że Edyta Górniak odmówiła Dodzie?

 

Więcej na temat Edyta Górniak Doda