MaRina i Doda
instagram
1/4
MaRina i Doda
instagram

 

Grzegorz Hyży, Margaret, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Magda Bereda, Cleo, Katarzyna Nosowska, a także MaRina! Żona Wojciecha Szczęsnego właśnie przyłączyła się do wspaniałej akcji, mianowicie "Artyści przeciw nienawiści". Gwiazda wspólnie z kolegami z branży pragnie zaśpiewać na wielkiej scenie nawołując do zaprzestania hejtu. 29-latka okropnej krytyki doświadcza od wielu lat, dlatego wie, jak bardzo jest to ważne. Co ciekawe, wielkie wydarzenie zorganizowała Doda, która również od wielu lat walczy z hejtem w sieci. Impulsem były dla niej tragiczne wydarzenia podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, śmierć prezydenta miasta Gdańsk, Pawła Adamowicza. Koniecznie zobaczcie na kolejnej stronie w jaki sposób MaRina przyłączyła się do wydarzenie! To wideo z pewnością zapamiętamy na długo. 

 

Zobacz też: Agnieszka Chylińska odmawia Dodzie! Nie weźmie udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści"?

2/4
Marina Szczęsna
instagram

 

Gwiazda na swoim Instagramie opublikowało wideo, w którym zaśpiewała piosenkę Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Wykonanie artystki zachwyciło internautów, którzy bardzo ucieszyli się z dołączenia artystki do akcji. 

Kochani dziękuję Wam serdecznie za Wasze wiadomości i oznaczenia dotyczące wczorajszego apelu Dody. W odpowiedzi postanowiłam nagrać dla Was kawałek utworu, który śpiewałam 20 lat temu, a który jest tak ponadczasowy. Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju dają nam wszystkim wiele do zastanowienia, dokąd zmierza nasz świat... Cieszę się, że Doda wpadła na pomysł byśmy naszą muzyką pojednali naszych fanów, słuchaczy, odbiorców i wszystkich, którzy mają w swoim sercu nienawiść. Jestem całym sercem za akcją i wierzę, że razem możemy wiele zmienić... - napisała MaRina. 

 

3/4
Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa
instagram

 

Dwa lata temu MaRina poinformowała fanów o swoich problemach z głosem. U artystki zdiagnozowano polip na fałdzie głosowym prze co miała problemy z górnymi partiami wokalnymi. Choć wykonanie gwiazdy zachwyciło internautów, wielu z nich zaniepokoiło się, czy 29-latka powinna podejmować się tak ciężkich utworów. MaRina odpowiedziała fanom, że bardziej niż głos niestety boli ją serce... 

 

4/4
Koncert Artyści przeciw przemocy - szczególy, kiedy, data

 

Więcej szczegółów na temat koncertu "Artyści przeciw nienawiści" ma pojawić się na dniach. Doda do wspólnego koncertowania zaprosiła również Justynę Steczkowską oraz Edytę Górniak. Do tej pory tylko manager Steczkowskiej odpowiedział na apel piosenkarki. Ponoć gwiazda nie wyklucza udziału w wydarzeniu, jednak obecnie przebywa poza granicami Polski. Czy Edyta Górniak i Justyna Steczkowską wystąpią na scenie z MaRiną i Dodą? 

Więcej na temat Doda Marina Szczęsna