Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.
ONS
Newsy

Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet

Gwiazda jasno określiła swoje stanowisko

Po tragicznym w skutkach wypadku spowodowanym przez Dariusza K., nazwisko Edyty Górniak znów pojawiło się w mediach w kontekście, którego ona sama chciałaby pewnie uniknąć. Dziennikarze próbowali skontaktować się z gwiazdą, aby ta skomentowała całą sprawę. Edyta wystosowała w końcu oficjalne oświadczenie, w którym cytowała kościelną liturgię. Przypomnijmy: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K.

Dla wokalistki zmierzenie się z problemem również nie było łatwe. Jej priorytetem natomiast był syn, do którego niezwłocznie pojechała, aby osobiście poinformować o tym, co się stało. Jak donosi "Party",  obecnie Edyta całą swoją uwagę skupia na Allanie, któremu chce udzielić dostatecznego wsparcia w ciężkich chwilach. Odcinając się jednocześnie od byłego męża i zamieszania, które mu obecnie towarzyszy.
 

Wypadek spowodowany przez Darka jest niewyobrażalną tragedią dla kilku rodzin. Edyta długo milczała w tej sprawie, tym samym dając do zrozumienia, że grubą kreską odcina się od całego zajścia i byłego męża - mówi "Party" znajomy Górniak.


Plotkuje się, że artystka może wystąpić o ograniczenie praw rodzicielskich Dariusza K.

Zobacz: Doda zabrała głos w sprawie Darka K. Ma zdanie inne niż wszyscy

Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek


Edyta Górniak na lunchu z dwoma przystojniakami:

Edyta Górniak na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Edyta Górniak na okładce "Party". Jak poradzi sobie z tragedią?
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży w całej Polsce pojawi się nowy numer magazynu "Party". Gwiazdą okładki jest Edyta Górniak . Artystka wraz z synem, Allanem, przeżywa teraz ciężki okres. Wszystko za sprawą jej byłego męża, Dariusza K ., który  tydzień temu śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę. Jak radzą sobie z tą tragedią? Zobacz: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K. Co jeszcze w numerze? Kinga Rusin w nowej roli. Dziennikarka TVN wystąpi w następnej edycji "Top Model". W jaką rolę wcieli się gwiazda? Anna Czartoryska urodziła synka. Co nowego u aktorki? Ponadto - wakacyjny dodatek "Party" na lato. Na okładce - Edyta Herbuś , a w środku m.in. felieton Nataszy Urbańskiej . Dowiemy się również, w jakich miejscach można najczęściej zobaczyć gwiazdy. Zobacz: Rusin wystawiła swoją kreację na Allegro. To unikatowy projekt Nowe Party od jutra w sprzedaży w atrakcyjnej cenie 2,49 zł. Serdecznie polecamy Edyta Górniak na lunchu z dwoma przystojniakami

Matka Dariusza K. trafiła do szpitala
ONS
Newsy
Wypadek Dariusza K. odbił się na jego matce. Kobieta trafiła do szpitala
Mocno przeżywa tragedię

Mija właśnie tydzień od tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K. , który będąc pod wpływem kokainy potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę. Celebryta od kilku dni przebywa w areszcie, w którym ma spędzić najbliższe trzy miesiące. Nie może jednak liczyć na wsparcie byłej żony. Przypomnijmy: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet Problemy muzyka z prawem i widmo więzienia nawet na 12 lat w oczywisty sposób zaniepokoiły rodziców podejrzanego. Ojciec Darka K. przebywa obecnie na Mazurach z wnukiem, brakuje tam natomiast matki byłego męża Górniak. Jak donosi "Super Express", kobieta po otrzymaniu wiadomości o wypadku trafiła do szpitala i wymagała stałej opieki lekarskiej. Teraz jednak czuje się już lepiej. Po tym, jak dowiedziała się, co stało się z jej synem, tak bardzo źle się poczuła, że natychmiast została zawieziona do szpitala. Wymagała stałej opieki lekarskiej. Ale już jest lepiej. Cały czas jednak płacze. To dlatego pani Wiesława nie może towarzyszyć mężowi i wnukowi Allankowi podczas ich wakacyjnego wyjazdu na Mazury - czytamy w "Super Expressie". Równie mocno całą sprawę przeżywa partnerka Dariusza K., Izabela . Zobacz: Ukochana Darka K. zasłabła w sądzie. Wezwano karetkę  

Edyta Górniak pogodziła się z rodzicami Darka K.
ONS
Newsy
Jest tylko jeden pozytyw afery z Darkiem K. Dotyczy Górniak
Co zmieniło się w życiu gwiazdy?

Sprawa spowodowanego pod wpływem kokainy wypadku przez Dariusza K. wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. Celebryta przebywa obecnie w areszcie, gdzie ma spędzić najbliższe trzy miesiące. Jego adwokaci starają się jednak o złagodzenie wymiaru czasowego aresztu, a on sam może liczyć na regularne wizyty ukochanej. Nie zawsze jednak takie, jakby sobie tego oboje życzyli. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Czy mogą istnieć jakieś pozytywne strony w całej aferze? Okazuje się, że tak. Jak donosi "Super Express", wypadek mocno zbliżył Edytę Górniak i rodzinę jej byłego męża. Relacja piosenkarki z rodzicami Darka ponoć nigdy nie należała do najłatwiejszych, szczególnie po rozwodzie pary w 2009 roku. Teraz jednak w obliczu tragedii zapomniano o dawnych krzywdach i wzajemnym żalu. Wszystko z myślą o synie Edyty, Allanie. Chłopiec spędza z dziadkami wakacje na Mazurach, a Górniak jest tam regularnym gościem.   Aresztowanie Dariusza wywróciło życie jego rodziny do góry nogami. Na szczęście na korzyść. Relacje Edyty z byłymi teściami ożyły na nowo. Wszystko to dla dobra Allanka (10 l.), który musiał pogodzić się z myślą, że tata prędko na wolność nie wyjdzie. Allanek nie pojechał więc na wymarzone wakacje z tatą. Trafił na Mazury w okolice Pisza na działkę do ukochanego dziadka. Pan Tadeusz najpierw sam zajmował się malcem. Później dołączyła do niego Edyta. Przez kilka ostatnich lat nie pojawiała się nad jeziorem, gdyż po rozwodzie z Darkiem rodzina bardzo się skłóciła - czytamy w "Super Expressie". Gwiazda nie żywi jednak już żadnych ciepłych uczuć do byłego małżonka. Zobacz: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet Edyta Górniak na lunchu ze znajomymi:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner