Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.
ONS

Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet

Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.
ONS

Po tragicznym w skutkach wypadku spowodowanym przez Dariusza K., nazwisko Edyty Górniak znów pojawiło się w mediach w kontekście, którego ona sama chciałaby pewnie uniknąć. Dziennikarze próbowali skontaktować się z gwiazdą, aby ta skomentowała całą sprawę. Edyta wystosowała w końcu oficjalne oświadczenie, w którym cytowała kościelną liturgię. Przypomnijmy: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K.

Dla wokalistki zmierzenie się z problemem również nie było łatwe. Jej priorytetem natomiast był syn, do którego niezwłocznie pojechała, aby osobiście poinformować o tym, co się stało. Jak donosi "Party",  obecnie Edyta całą swoją uwagę skupia na Allanie, któremu chce udzielić dostatecznego wsparcia w ciężkich chwilach. Odcinając się jednocześnie od byłego męża i zamieszania, które mu obecnie towarzyszy.
 

Wypadek spowodowany przez Darka jest niewyobrażalną tragedią dla kilku rodzin. Edyta długo milczała w tej sprawie, tym samym dając do zrozumienia, że grubą kreską odcina się od całego zajścia i byłego męża - mówi "Party" znajomy Górniak.


Plotkuje się, że artystka może wystąpić o ograniczenie praw rodzicielskich Dariusza K.

Zobacz: Doda zabrała głos w sprawie Darka K. Ma zdanie inne niż wszyscy

Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek


Edyta Górniak na lunchu z dwoma przystojniakami:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08