Edyta Górniak zaśpiewała z playbacku na Wiktorach 2021
TRICOLORS/East News
Newsy

Edyta Górniak na Wiktorach 2021 zaśpiewała z playbacku! Otrzymała ogromne wynagrodzenie 

Wiktory 2021 za nami. Edyta Górniak była jedną z wielu muzycznych gwiazd imprezy. Zaśpiewała swój przebój, ale z playbacku. Dlaczego? Tłumaczy to na swoim Instagramie!

Edyta Górniak była muzyczną gwiazdą gali Wiktorów 2021 w TVP. Wedle medialnych informacji organizatorzy w ostatniej chwili poprosili wokalistkę o występ podczas uroczystości, w zamian za Stinga, który z niejasnych powodów zrezygnował z pojawienia się na imprezie TVP. Edyta nie odmawia koncertów w TVP, co ciekawe, tuż po artystka przyznała, że tego wieczoru zaśpiewała... z playbacku! Dlaczego? Zobaczcie!

Doda zignorowana przez Edytę Górniak. TYLKO U NAS komentuje: "Zawsze miała taki złośliwy charakter"

Edyta Górniak śpiewała z playbacku na Wiktorach 2021

Wiktory 2021 w TVP odbywały się w cieniu skandali i wielu kontrowersji - ogromna część nominowanych i laureatów zbojkotowała galę w Telewizji Publicznej, nie pojawiając się na imprezie. Zabrakło również wszystkich muzycznych gwiazd nominowanych w kategorii "Artysta Sceny", a z laureatką statuetki, Sanah, nawet się nie połączono, w zamian za to przypomniano jej występ sprzed dwóch lat na Festiwalu w Opolu. Wiktory 2021 uświetnili więc inni artyści - m.in. Kasia Łaska, Viki Gabor czy zastępująca Stinga Edyta Górniak. Gwiazda zaśpiewała przejmujący utwór "List", ale co ciekawe, wykonała go... z playbacku! Dlaczego? Tuż przed galą okazało się, że Edyta ma problemy z głosem. Nie chcąc zawodzić organizatorów, artystka postanowiła jednak wystąpić i wraz z producentem zadecydowali, że wykorzystają... jej wykonanie z innego koncertu:

Niestety wczoraj na próbach nocnych zdarłam gardło, bo przeciąg ogromny w budynku, raz gorąco, raz zimno.... Ciężki utwór, po prostu nie dałam rady zaśpiewać dzisiaj. No i oczywiście ja, jak to ja, nie chcąc nikomu robić problemu - reżyserowi, produkcji, scenarzystom - zdecydowałam, a właściwie zdecydowaliśmy wspólnie, że wyciągniemy ścieżkę "Listu" z koncertu "Dekalog", który nagraliśmy w górach na święta wielkanocne zeszłego roku. Także sercem byłam, ale głosem nie mogłam być z wami - mówiła zachrypniętym głosem Edyta na swoim InstaStories. 

Zobacz także: Wiktory 2021: Kuba Wojewódzki miażdży galę i gwiazdy, które się na niej pojawiły!

Wiktory 2021: Edyta Górniak zaśpiewała z playback
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak wyznała, że ma obrzęk struna głosowych:

Ogólnie czuję się dobrze, ale niestety mam obrzęk strun głosowych i słyszycie jak mówię, nie wiadomo jak kto. Cieszę się bardzo, że reżyser chciał ten utwór, bo dostał on drugie życie i stał się szalenie aktualny w obecnych czasach. Przesyłam Wam uśmiech. Nie mogę mówić za dużo, muszę zregenerować struny. Szkoda, co za szkoda... - mówiła diwa.

Co ciekawe, jak informuje Pudelek.pl, Edyta otrzymała ogromne wynagrodzenie za wykonanie jednego utworu, nawet z playbacku!

Zobacz także: Wiktory 2021: Jacek Kurski o bojkocie gali: "Ja nie widziałem żadnego bojkotu"

Edyta Górniak na Wiktorach 2021
Pawel Wodzynski/East News

Kwestia wynagrodzeń za występy jest dla Edyty Górniak ostatnio dość wrażliwa. Pudelkowi jednak udało się dowiedzieć, że za pojawienie się na gali Wiktorów artystka mogła zażądać nawet 30 tysięcy złotych:

Edyta ma określone stawki za takie koncerty, które wahają się w granicach 30-40 tysięcy złotych. Nie ma mowy o żadnych negocjacjach poniżej tej dolnej kwoty - czytamy.

Wiktory 2021: Edyta Górniak
Akpa Piętka Mieszko

Co sądzicie o występie Edyty Górniak na Wiktorach 2021? Zobaczcie poniżej nagranie!

Zobacz także: Edyta Górniak bawiła się na urodzinowej imprezie syna. Allan Krupa świętował 18. urodziny!

Kuba Wojewódzki miażdży Wiktory 2021
EastNews
Newsy
Wiktory 2021: Kuba Wojewódzki miażdży galę i gwiazdy, które się na niej pojawiły! 
Kuba Wojewódzki obejrzał Wiktory 2021 w TVP. W sieci pojawił się jego dosadny komentarz - jak zwykle ostry! Gwiazdor TVN nie zostawił suchej nitki na organizatorach i gwiazdach, które wzięły udział w imprezie

Za nami Wiktory 2021. Rozdanie statuetek odbyło się na gali, którą transmitowała TVP. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd, ale zabrakło... laureatów nagród oraz nominowanych, którzy od samego początku bojkotowali to wydarzenie. Głos w sprawie zabrał teraz Kuba Wojewódzki, który obejrzał Wiktory 2021. Nie zostawił suchej nitki na... nikim.  Kuba Wojewódzki ostro o Wiktorach 2021 Wiktory 2021 wróciły po kilku latach do Telewizji Polskiej. Gala od zawsze cieszyła się ogromnym  prestiżem i zainteresowaniem, łączyła również wszystkie najważniejsze telewizje w Polsce, z TVP, Polsatem i TVN na czele. Tym razem jednak część nominowanych do Wiktorów 2021 bojkotowała galę ze względu na jej transmisję w TVP.   Zabrakło również ogromnej części laureatów Wiktorów 2021  - w ich imieniu nagrody odebrali bliscy albo... nikt, tak jak w przypadku Sanah czy Jana Holoubka, którzy zostali wyczytani przez prowadzących, jak na szkolnym apelu. Na ściance zaś brylowały m.in. Kasia Cichopek, ciężarna Maja Hyży czy Edyta Górniak, która ponoć zastąpiła Stinga. Światowej sławy artysta odwołał swój występ na Wiktorach w ostatniej chwili.  Galę obejrzał Kuba Wojewódzki, który jak zwykle ostro skomentował całe wydarzenie: Właśnie obejrzałem Wiktory 2021 w TVP. Prowadzący oraz nagrodzeni bredzili coś o wartościach wolnego świata, o cenie jaką trzeba zapłacić za prawdę, jedności, oraz szacunku do drugiego człowieka. Cytowanie Niemena brzmiało jak rechot szydercy. Kurski bełkoczący o transgresji... Polski szołbiznes wyrzygał się sam na siebie. Dobranoc. k. PS Gratuluje Wszystkim nieobecnym. - napisał w sieci gwiazdor TVN. Głos zabrała również Karolina Korwin Piotrowska: Jezus Maria. Nawet nikt...

Viki Gabor na Wiktorach 2021
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Wiktory 2021: Viki Gabor zachwyciła na gali? Jej występ budzi sporo emocji 
Viki Gabor pojawiła się na gali Wiktorów 2021 i zaśpiewała wielki polski przebój. Jak widzowie komentują występ młodej gwiazdy? Opinie są skrajne

Viki Gabor uświetniła galę Wiktorów 2021, wykonując na scenie hit zespołu Dwa Plus Jeden "Chodź, Pomaluj Mój Świat". Występ młodej artystki wzbudził sporo emocji - choć zawsze pod adresem 14-letniej wokalistki sypią się same pochwały, tym razem pojawiły się też głosy krytyki. Dlaczego? Zobaczcie! Viki Gabor na Wiktorach 2021! Na gali Wiktorów 2021 pojawiło się mnóstwo gwiazd, choć głównie związanych z TVP i niekoniecznie nominowanych w poszczególnych kategoriach. Show na czerwonym dywanie skradła Maja Hyży , sensację wzbudziła Kasia Cichopek w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego, dużo mówi się o występie Edyty Górniak, która zaśpiewała z playbacku.  Na sam koniec Wiktorów 2021 na scenie pojawiła się Viki Gabor , która zaśpiewała przebój "Chodź, Pomaluj Mój Świat". Jak wypadła w tej trudnej piosence? Część fanów była zachwycona występem piosenkarki: Niesamowite wykonanie, zwłaszcza ta końcówka! Pięknie. Uwielbiam styl śpiewania tej dziewczyny. Jest niesamowita i jeszcze ta końcówka, coś pięknego. Inni zauważyli, że podczas występów Viki miała problemy z dźwiękiem, słabo było ją słychać a wybijały się głównie chórki: Tak jak uwielbiam Viki, to tutaj strasznie przekombinowała. Ten utwory wystarczyło odśpiewać, żeby wszyscy zebrani na sali przyłączyli się do wspólnego śpiewania.. super, ze Viki nie kopiuje, bo to krótka droga.. wybrała swoją i to się ceni, ale tutaj mogła pokazać klasę i swój piękny głos Od razu widać niespełnione ambicje tej pani śpiewającej w chórku. Nie pierwszy raz powtarza się taka sytuacja, że bardzo stara się przekrzyczeć głównego wykonawcę. Przekombinowane, za dużo ozdobników. Powinna też...

Wiktory 2022: Gwiazdy bojkotują imprezę
EastNews
Newsy
Wiktory 2022: Gala wręczenia nagród w cieniu skandalu? Gwiazdy bojkotują imprezę! 
Tegoroczna gala wręczenia Wiktorów 2022 od początku wzbudza wiele kontrowersji. Lista gwiazd, które nie przyjęły zaproszenia organizatorów, wciąż się wydłuża.

Gala wręczenia Wiktorów od zawsze uznawana była za jedną z najbardziej prestiżowych imprez, na której zjawiała się cała śmietanka towarzyska polskiego dziennikarstwa oraz show-biznesu. Uroczystość, która po siedmiu latach wraca to TVP, nie cieszy się jednak dobrą sławą, a nominowane gwiazdy odmawiają swojego udziału. Sprawdźcie, kto zrezygnował!  Wiktory 2022: Kolejne oświadczenia gwiazd, które bojkotują galę Galę Wiktory 2022 zobaczymy w czwartek, 31 marca, na antenie TVP 1. Niektóre gwiazdy, które zostały nominowane oraz zaproszone na uroczystość, głośno wyrażają swój sprzeciw i zapowiadają swoją nieobecność. Głośnym echem odbił się listo otwarty do Stinga, który miał uświetnić galę. - Prawdopodobnie nie wie Pan, że występując na Gali Wiktory TVP, autoryzuje i uwiarygadnia Pan telewizję, która nie ma nic wspólnego z demokratycznymi wolnymi mediami - napisał Mariusz Szczygieł.  Sting ostatecznie zdecydował, że jednak nie wystąpi na gali wręczenia Wiktorów 2022 .  - Sting nie wystąpi na gali rozdania Wiktorów 31 marca, wbrew wcześniejszym planom. - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu.  Z oficjalnych informacji wynika, że Sting chciał skupić się na swojej trasie koncertowej, jednak nieoficjalnie mówi się, że jego decyzja podyktowana była osobistymi przekonaniami.  Zobacz także:  Oscary 2022: Za co Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka? Powodem dramatyczna choroba żony aktora! W mediach społecznościowych gwiazd pojawiają się kolejne oświadczenia, w których informują, że nie pojawią się na prestiżowej gali, której tradycja sięga 30. lat wstecz. We wszystkich kategoriach, poza Wiktorem Publiczności, swoje głosy oddają dotychczasowi laureaci m.in. Magda Mołek czy Robert Jankowski...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik