Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu?
EastNEws
Newsy

Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu? Dlaczego zrezygnowała z "The Voice of Poland"?

Edyta Górniak zrezygnowała z wielu koncertów i wycofała się z udziału w "The Voice of Poland". Teraz wokalistka przyznała, że sama utrzymuje syna Allana i prawdopodobnie będzie musiała wziąć pożyczkę w banku. Czyżby miała kłopoty finansowe?

Przez ostatnie miesiące Edyta Górniak mocno ograniczyła swoją działalność zawodową. Pierwszy raz od lat nie wyruszyła w letnią trasę koncertową po Polsce – ograniczyła występy do zaledwie kilku koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki oraz udziału w festiwalach. Jesienią miała pojawić się w jury „The Voice of Poland”. Nagle tuż przed startem castingów wokalistka ogłosiła, że rezygnuje z posady w show.

„Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony produkcji programu »The Voice of Poland«, jak i Telewizji Polskiej, niestety, nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. (...) To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja”, napisała w czerwcu na Facebooku.

Teraz Edyta przyznała, że w przyszłym roku będzie musiała wziąć kredyt, by kupić samochód dla swojego 17-letniego syna Allana. "Party" ustaliło dlaczego gwiazda niespodziewanie zwolniła tempo i czy w związku z tym naprawdę ma kłopoty finansowe?

Edyta Górniak zrywała plakaty z nakazem noszenia maseczek. Co na to jej przyjaciel, Rafał Brzozowski?

Edyta Górniak wycofuje się z show-biznesu?

Ostatnie miesiące był trudne dla wielu artystów, którzy z powodu epidemii koronawirusa nie mogli grać koncertów. Górniak wykorzystała ten czas na zadbanie o siebie i regenerację. Przeprowadziła się na Podhale, dużo medytowała, chodziła po górach, by się wyciszyć.

„Nie robię już tak, żeby mieć zadyszkę, tylko mieć czas na życie. (...) Po raz pierwszy od 30 lat mojej pracy zawodowej miałam czas, żeby się zatrzymać i popatrzeć, jak rosną moje kwiaty. Uspokoiłam ten bieg, swoje serce, uzdrowiłam organizm, bo nie było na to nigdy czasu”, przyznała Górniak w rozmowie z TVP.

Artystka nie ukrywa, że nowy tryb życia wyszedł jej na zdrowie i... bardzo się spodobał. Do tego stopnia, że na jakiś czas postanowiła ograniczyć swoje działania zawodowe do minimum. Jak donosi "Party", podobno Górniak postawiła TVP zaporowe warunki finansowe, dlatego nie zobaczymy jej w składzie jurorskim „The Voice of Poland”. Ile w tym prawdy?

Edyta miała wynegocjowane wysokie stawki. Wszystko było dogadane, ale nagle sama zrezygnowała, co wcale nie oznacza, że więcej jej nie zobaczymy w tym show – mówi „Party” osoba z produkcji.

Edyta Górniak ma kłopoty finansowe?

Rezygnacja Górniak z posady jurorki w programie TVP na pewno odbije się na jej domowym budżecie. Piosenkarka jednak nie ma się czym martwić, bo za każdy występ wciąż dostaje od 30 do nawet 70 tys. złotych! Co miesiąc otrzymuje także tantiemy. To wystarcza, by mogła utrzymać siebie i syna Allana Krupę. Ostatnio gwiazda wyznała, że nastolatek nigdy nie mógł liczyć na wsparcie ojca, Dariusz Krupy, również finansowe. W przyszłym roku czeka ją duży wydatek – na 18. urodziny chce kupić synowi auto. Allan już nie może się doczekać, aż zrobi kurs na prawo jazdy, a potem dostanie samochód.

„W marcu trzeba będzie pewnie jakiś kredyt wziąć”, przyznała w jednym z wywiadów Górniak.

Przy okazji zaprzeczyła, że Allan zamierza zrezygnować z nazwiska ojca.

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie Edyty Górniak za kulisami! Zrywała plakaty z nakazem noszenia maseczek.

Edyta Górniak wycofała się z aktywności zawodowej. Wokalista zdecydowała, że w tym roku zagra tylko kilka koncertów, bo, jak podkreśla, chce ten czas wykorzystać na regenerację organizmu i przygotowanie do jubileuszowej trasy koncertowej, którą zaplanowała na kolejny rok.

Edyta Górniak walczy z obostrzeniami i nakazem noszenia maseczek
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Edyta Górniak wyznała, że od lat sama utrzymuje swojego 17–letniego syna Allan Krupę. Ani ona, ani nastolatek nie mogli liczyć na finansową pomoc ojca chłopca, Dariusza Krupy. Żeby spełnić marzenie nastolatka artystka nie wyklucza, że będzie zmuszona wziąć kredyt w banku.

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze

Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla syna
Newsy
Przeprowadzka, rozwód kościelny... Edyta Górniak zdradza, dlaczego zdecydowała się na życiową rewolucję
Przeprowadzka, kościelny rozwód... Edyta Górniak zdradza, dlaczego zdecydowała się na życiową rewolucję!

W życiu Edyty Górniak zaszło ostatnio wiele zmian! Wokalistka przeprowadziła się w góry, gdzie kupiła dom, podobno planuje też unieważnienie ślubu kościelnego... W rozmowie z "Fleszem" gwiazda zdradziła, dlaczego właśnie teraz zdecydowała się na życiową rewolucję. Gdy Edyta Górniak postanowiła ponownie zasiąść w fotelu jurorskim w 11. edycji show „The Voice of Poland” , znów zrobiło się o niej głośno. Gwiazda gościła w programach telewizyjnych, chętnie udzielała wywiadów przed kamerą. We wrześniu, tuż po nagraniach pierwszych odcinków programu, artystka niespodziewanie zniknęła. Okazało się, że wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała nieopodal Zakopanego, gdzie kupiła dom. Co więcej, zapowiedziała, że odcina się od show-biznesu, a swoje profile w social mediach oddaje w ręce współpracowników. Pojawiły się też informacje, że 10 lat po rozwodzie z Dariuszem K. wokalistka zdecydowała się ubiegać o unieważnienie ślubu kościelnego z byłym mężem. Wygląda na to, że to dopiero początek wielkich zmian w życiu Edyty... Edyta Górniak unieważni ślub kościelny z Dariuszem K.? Informacja o tym, że Górniak chce unieważnić małżeństwo , pojawiła się po raz pierwszy sześć lat temu, gdy Dariusz K. trafił do aresztu. Przypomnijmy, muzyk przebywał w więzieniu trzy lata po tym, jak śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę, kierując samochodem pod wpływem narkotyków. Czy rzeczywiście niemal dekadę po rozwodzie cywilnym Edyta teraz chce doprowadzić tę sprawę do końca? To prawda, mogłabym takie unieważnienie uzyskać, ale w obecnych czasach nie miałoby to dla mnie żadnej wartości – mówi w rozmowie z „Fleszem” Górniak. Dziś ani piosenkarka, ani 16-letni Allan nie mają z Dariuszem K. kontaktu . Mimo...

Allan Krupa tłumaczy się z papierosa
eastnews
Newsy
Czy Allan Krupa spotka się z ojcem, Dariuszem K.? Nastolatek podjął trudną decyzję
Czy Allan Krupa spotka się z ojcem Dariuszem Krupą? Wiemy, jaką decyzję podjął nastolatek!

O tym, że Dariusz K. wyszedł na wolność, 16-letni syn Allan Krupa  - tak samo jak była żona muzyka Edyta Górniak  - dowiedział się z mediów. Jak czytamy w najnowszym „Fleszu”, Dariusz K., który w 2017 roku został skazany na sześć lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na pasach , od tego czasu nie odezwał się ani do Allana, ani do Edyty. Co więcej, podobno Dariusz K. nie ma też kontaktu ze swoją drugą byłą żoną Izą Adamczyk, z którą ma córeczkę Leę. Niedawno, po trzech latach odbywania kary, mężczyzna został przedterminowo zwolniony. Czy Edyta zachęca Allana, by odnowił kontakty z ojcem? Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy – mówi „Fleszowi” Górniak. Jak donosi "Flesz", Allan ma żal do ojca o brak kontaktu. Jeśli Dariusz K. chciałby odzyskać zaufanie syna, musiałby się bardzo postarać. Brak ojca i jego milczenie nastolatek podsumował na Instagramie. „Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca”, napisał wymownie Allan Krupa. Czy to oznacza, że nie chce się z nim kontaktować? Zobaczcie w nowym "Fleszu". Edyta Górniak wspiera syna Allana Krupę.  

Beata Kozidrak na festiwalu w Sopocie
POLSAT
Newsy
Beata Kozidrak negocjuje udział w "The Voice of Poland"! Kogo jeszcze zobaczymy w jury?
Beata Kozidrak negocjuje udział w "The Voice of Poland"! Kogo jeszcze zobaczymy w jury?

Już jesienią na antenę TVP 2 wraca "The Voice of Poland". Jak ustalił magazyn "Flesz", udział w show negocjują Małgorzata Ostrowska - była wokalistka grupy Lombard i Beata Kozidrak . Która z nich podpisze kontrakt? Już we wrześniu jurorzy zaczną poszukiwania nowych talentów wokalnych wśród uczestników „The Voice of Poland”. Jak dowiedział się „Flesz”, w fotelu jurorskim, obok Edyty Górniak , Tomsona i Barona oraz przypuszczalnie Kamila Bednarka , zobaczymy prawdopodobnie albo Małgorzatę Ostrowską, albo Beatę Kozidrak. Jak TVP tłumaczy ten wybór? Sukces programów TVP2 „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” pokazał nam, że widzowie chcą, by w jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami trwają, ale umowy nie są jeszcze podpisane – mówi osoba z TVP. Z kolei skład jurorski „ The Voice Senior” na razie pozostaje bez zmian, a sam program pojawi się na antenie późną jesienią – tym razem w nieco zmienionej, 6-odcinkowej formule. Więcej o "The Voice of Poland" przeczytasz w nowym "Fleszu". Beata Kozidrak ma szansę zasiąść w jury "The Voice of Poland".  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner