Kuba Wojewódzki w czwartek 9 września zaskoczył fanów swoim wpisem na Instagramie. Znany showman dał w nim do zrozumienia, że jego show "Kuba Wojewódzki" nagle znika z anteny. Internauci byli zszokowani tą informacją zwłaszcza, że nowy sezon programu dopiero wystartował. Do tych zaskakujących informacji odniósł się sam Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Co powiedział? Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Zobacz także: Kuba Wojewódzki i Monika Olejnik bawili się na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Co robili po?

Kuba Wojewódzki ogłosił koniec swojego show. Edward Miszczak komentuje wpis dziennikarza

Widzowie od 2006 roku mogą śledzić show "Kuba Wojewódzki" na antenie stacji TVN. Program Kuby Wojewódzkiego ma wierne grono fanów, którym ciężko jest sobie wyobrazić, aby mogło zniknąć z anteny. Z tego też względu wpis Kuby Wojewódzkiego, w którym dziennikarz poinformował o zakończeniu emisji programu, był dla wszystkich sporym szokiem.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.
To była wspaniała podróż????
Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych???????? - napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie.

Te zaskakujące informacje zdecydował się skomentować sam Edward Miszczak. W rozmowie z Press.pl, dyrektor programowy TVN zaprzeczył, jakoby program Kuby Wojewódzkiego miał zniknąć z anteny.

- To jakaś totalna głupota. O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy - powiedział w rozmowie z Press.pl Edward Miszczak.

Jak zatem mąż Anny Cieślak odebrał wpis showmana?

Zobacz także

- To są słynne prowokacje Kuby - skwitował krótko dyrektor programowy TVN.

East News/VIPHOTO

Zobacz także: Wojewódzki, Panasewicz, Szelągowska ostro krytykują Pawła Kukiza po głosowaniu nad "lex TVN"

Reklama

Przypomnijmy, że niedawno Kuba Wojewódzki był gościem "Dzień Dobry TVN". Podczas rozmowy z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem, showman ostro ocenił kilka znanych polskich gwiazd, m.in. Małgorzatę Rozenek, Katarzynę Cichopek czy Dodę. Niektórzy fani zaczęli snuć domysły, że być może zniknięcie z anteny jego show jest powiązane z jego głośnym występem w śniadaniówce. Biorąc pod uwagę jednak słowa Edwarda Miszczaka, wszystko wskazuje na to, że program "Kuba Wojewódzki" pozostaje w jesiennej ramówce i nie zanosi się na żadne zmiany.

East News/VIPHOTO
Reklama
Reklama
Reklama