Kuba Wojewódzki w zaskakującym wpisie opatrzonym czarno-białym zdjęciem poinformował o zakończeniu programu "Kuba Wojewódzki" w TVN. Dziennikarz pisze wprost o "nagłym aczkolwiek spodziewanym końcu", co wywołało w komentarzach falę spekulacji i nawiązań do oststaniego wystąpienia Kuby Wojewódzkiego w "Dzień dobry TVN", gdzie ostro ocenił wiele znanych osobowości, m.in. Małgorzatę Rozenek, Katarzynę Cichopek czy Dodę.

Reklama

Program "Kuba Wojewódzki" znika z anteny TVN!

To już koniec programu Kuby Wojewódzkiego w TVN! Dziennikarz opublikował swoje czarno-białe zdjęcie na tle wozu z logo stacji i napisał wprost o nagłym, ale spodziewanym końcu "Kuba Wojewódzki", który na antenie TVN był emitowany przez 15 lat, od 2006 roku. Wcześniej widzowie mogli oglądać program w Polsacie, a pierwszy odcinek został wyemitowany 4 października 2002 roku.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.
To była wspaniała podróż????
Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych????????

Zobacz także: Kuba Wojewódzki i Monika Olejnik bawili się na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Co robili po?

Fani zaskoczeni nagłym zakończeniem show Kuby Wojewódzkiego

Fani Kuby Wojewódzkiego nie mogą uwierzyć, że program zniknie z anteny TVN i pytają wprost, czy to nie żart! Niektórzy nawiązują też do kontrowersyjnego wystąpienia dziennikarza w "Dzień dobry TVN", gdzie ostro ocenił wiele polskich gwiazd i celebrytek.

- Chyba sobie żarty stroisz?

- Niemożliwe???? Kuba, nie rób Nam tego????

- Ta decyzja została podjęta już wcześniej czy dopiero po wizycie w DDTVN ? Jak dla mnie brawa za szczerosc bo mało kto potrafi w tych czasach powiedzieć prawdę

- napisał, że nagłym zakończeniem, więc to chyba przez DBTVN...chyba uznali, że przesadził????

Na oficjalnej stronie pleyer.pl można przeczytać jeszcze zapowiedź o nowym sezonie programu:

Zobacz także

Nadchodzący sezon to powód do świętowania również dla najpopularniejszego showmana w Polsce. Jesienią minie dokładnie 15 lat, odkąd „Kuba Wojewódzki” zachwyca i wzbudza kontrowersje na antenie TVN. - czytamy na oficjalnej stronie programu "Kuba Wojewódzki"

Szybko okazało się, że podejrzenia Internautów okazały się słuszne i program nadal będzie emitowany w TVN, a Kuba Wojewódzki w ten sposób sprowokował do dyskusji na temat tworzenia newsów w sieci!

Instagram
Reklama

W programie Kuby Wojewódzkiego na przestrzeni lat pojawiły się niemal wszystkie gwiazdy polskiego show-biznesu, niektóre z nich wielokrotnie. W ostatnim sezonie na kanapie u showmana pojawił się nawet były prezydent - Lech Wałęsa.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama