Niecodzienny wywiad z Sarsą już jest hitem internetu. W cyklu "Najgorsze pytania" w portalu cgm.pl Sarsa nie radziła sobie z odpowiedziami. Była bardzo zdenerwowana i co chwila plątał się jej język. Komentarze w sieci? Bardzo ostre - "Czy ona była pijana?", "Ona coś brała", "Niespełna rozumu". Sarsa jednak nie przejmuje się krytyką.

Reklama

Sarsa komentuje nieudany wywiad

Na swoim Instagramie zamieściła wymowne zdjęcie z aureolą na głowie, jako nawiązanie do swojej odpowiedzi na pytanie, co jej się podoba w rządach PiS:

Co mi się podoba w rządach PiS? Oni mnie inspirują do tego żeby, wiesz jakby, fajnie ewoluować ze swoją fryzurą. Myślę, że połączę to wszystko w takie koło bardziej, żeby to nie były rogi może do końca. Wiesz jakby wszyscy mówią "zdejmij rogi", a nawet niektórzy mówią "zdejm rogi", także może je zdejmę i zmienię na takie bardziej koło, aureolę może - stwierdziła Sarsa.

Wokalistka nie rzuca słów na wiatr i połączyła swoją fryzurę w koło. A dokładnie w aureolę. Przy okazji w hashtagach zaznaczyła, że rzeczywiście jest... dziwna:

z przymrużeniem oka, żeby to nie były rogi do końca, dziwna Sarsa - napisała wokalistka.

Zobacz także: Wiemy, kto wymyślił rogi Sarsy!

Wywiad z Sarsą hitem internetu.

Sarsa komentuje swój wywiad wymownym zdjęciem.

Reklama

Sarsa udzieliła nietypowego wywiadu.

Reklama
Reklama
Reklama