AKPA/ONS

Dziwne zachowania Top Modelek na imprezach (DUŻO ZDJĘĆ)

AKPA/ONS

Kiedy Olga Kaczyńska intensywnie pracuje na swój sukces w świecie modelingu, jej koleżanki z programu lansują się na salonach i z zawodem modelki mają coraz mniej wspólnego. Tylko wczoraj na dwóch imprezach publicznych pojawiły się cztery finalistki programu, po dwie na każdej. Na premierę filmu "Kac Wawa" wybrały się Anna Bałon, która bez sukcesu próbowała poderwać Borysa Szyca, i macana przez Dawida Wolińskiego na oczach milionów Angelika Fajcht z puchowymi kajdankami i w dziwnym limonkowym zestawie.

Imprezę zorganizowaną przez miesięcznik "Playboy" o bardzo zmysłowej nazwie "Fotoerotica" świętował bardziej kontrowersyjny duet: Michalina Manios, która nie zawiodła swoimi wyuczonymi pozami (zobacz: Dziwne pozy Michaliny), i Gabriela Pacholarz - tym razem obyło się bez ukrytej niespodzianki, ale z równie efektownymi minami (zobacz: Top Modelka pokazała piersi).

Finalistki polubiły brylowanie w światłach fleszów i w sumie trochę im współczujemy. Z wizerunku fajnych, niezmanierowanych dziewczyn chcących spełnić swoje marzenie o zawodzie modelki pozostaje im coraz mniej...

chimera

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01