Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Dziwna zapowiedź nowego numeru "Żurnala" (mamy wypowiedź Korwin-Piotrowskiej)

"Dziwna Świnka"

„Jakby się kto pytał - to jest ni mniej ni więcej, ale zajawka, jedna z kilku - drugiego numeru "Żurnala"...który właśnie się robi”. – taki komentarz  pod tym  filmikiem można było przeczytać na facebookowej stronie Karoliny Krowin-Piotrowskiej.  

Film, na którym widzimy aktorkę Agnieszkę Suchorę („Daleko od Noszy”, „Niania”, „Hela w Opałach”), która czyta poezję. A dokładniej wiersz pt. "Dziwna Świnka" Andrzeja Nowickiego według Waltera De la Mare. Domyślamy się, że dwójka „Żurnala”, która pojawi się dopiero w maju będzie miała trochę mniej wspólnego z modą, a więcej ze sztuką, może literacką. Czy będzie nią przede wszystkim poezja?

Mottem pierwszego numeru magazynu „Żurnal” było „Odrodzenie”, temat drugiego będzie „Ja”, czyli indywiduum. Już niedługo dowiemy się więcej na ten temat, a teraz zostawiamy was z filmem – zajawką i czekamy na wasze pomysły. O co może tu chodzić…?

Specjalnie dla Was zdobyliśmy więcej informacji wprost od Karoliny Korwin-Piotrowskiej.
 
Zaiste to będzie "dziwna" promocja nowego numeru, ale dokładnie o to mi chodziło. U nas nigdy nie będzie tak, jak u wszystkich – zdradza naczelna - To jest wielki atut bycia człowiekiem wolnym. Do tego będziemy mieli, pierwszy raz w polskiej prasie zdjęcia polskich aktorek - nie celebrytek - bez retuszu. W 2. numerze na pewno będzie więcej do czytania, będzie poezja i martwi poeci oraz piękne polskie żywe słowo. – dodaje.


jm
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Honorata z Top Model na okładce Żurnala. Mamy zdjęcia
Przedpremierowe zdjęcia w kolekcji Marni dla H&M

Już za dwa dni w wybranych sklepach H&M w całym kraju będzie można dostać limitowaną kolekcję Marni dla H&M, a wraz z nią wznowione wydanie pierwszego numeru gazety "Żurnal" Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Piotra Hulla . W niedzielę pisaliśmy , że światowa sieciówka zachwyciła się autorskim projektem non-profit, co oznacza że promocja "Żurnala" będzie miała coraz większy zasięg. We wznowionym wydaniu pierwszego numeru z okładki ponownie spogląda na nas Honorata Wojtkowska , która wystylizowana w ubrania z kolekcji Marni dla H&M w zmysłowy sposób pokazuje język . W środku znajdzie się także sesja z Top Modelką w roli głównej. Zanim jednak sięgniecie po reedycję "Żurnala", poniżej możecie już teraz zobaczyć kilka zdjęć, które w nim znajdziecie, na czele z okładką. Backstage sesji zdjęciowej: Autorzy sesji: Stylizacja: Anna Tomczak Fryzury: Piotr Hull, salon Wilcza 18 Make up: Kasia Zaremba Foto: Atilla Husejnow modele: Honorata, Marta i Michał - D'Vision Pełna lista sklepów, w których dostępny będzie "Żurnal" TUTAJ A tak wyglądała okładka pierwszego wydania premierowego numeru "Żurnala": Karolina Korwin-Piotrowska o reedycji "Żurnala" w rozmowie z AfterParty.pl: chimera

Ż.jpg
Newsy
Tak wygląda okładka najnowszego "Żurnala"
Z Agatą Kuleszą w roli głównej

Najnowszy numer „Żurnala” magazynu Karoliny Korwin-Piotrowskiej jest właśnie w druku, a my już teraz mamy dla was jego okładkę! Ozdabia ją zdjęcie roześmianej aktorki - Agaty Kuleszy. W środku znajdziemy między innymi teksty o bohaterce okładki, autorstwa Łukasza Maciejewskiego . To jeden z najlepszych krytyków filmowych i teatralnych młodego pokolenia, na co dzień pracujący min. dla magazynu "Film". Autorką zdjęć w magazynie jest Kamila Suchożebrska . Więcej o  najnowszym numerze „Żurnala” dowiecie się z newsów poniżej. A tak wygląda jego okładka.  

Newsy
Światowa marka zachwycona gazetą Korwin-Piotrowskiej
Czym teraz zaskoczy czytelników dziennikarka?

Już 8 marca, wraz z premierą kolekcji Marni dla H&M, będziemy mogli dostać nowy numer magazynu "Żurnal" tworzonego pod opieką Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Piotra Hulla. A w zasadzie nie tyle nowy numer, co zaktualizowane wydanie pierwszego. Premierowy nakład "Żurnala" cieszył się sporym zainteresowaniem i szybko znikał z półek. Nic dziwnego, bo oprócz dobrej treści i szaty graficznej jest pierwszym tego typu pismem non-profit w Polsce. Jakby tego było mało, "Żurnalem" zachwycili się także właściciele H&M. Do tego stopnia, że planowany jest jego dodruk. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, w środku wznowionego wydania gazety znajdzie się sesja z Honoratą Wojtkowską w roli głównej ubranej w kolekcję Marni dla H&M, a na okładce Top Modelka pokaże język. Co jeszcze na temat odświeżonego "Żurnala" ma do powiedzenia Karolina Korwin-Piotrowska? Zobaczcie sami: Tak prezentuje się okładka pierwotnego wydania gazety "Żurnal": chimera

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner