Newsy

To już dziś! Pełen tajemnic chrzest Archiego! Wiemy jak będzie ubrany, a kto zostanie chrzestnymi?

To już dziś! Pełen tajemnic chrzest Archiego! Wiemy jak będzie ubrany, a kto zostanie chrzestnymi?

Dziś, w sobotę 6 lipca, w zamku Windsor, w prywatnej kaplicy królowej Elżbiety odbędzie się chrzest pierwszego dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle. Mały Archie kończy dokładnie 2 miesiące. Szczegóły uroczystości utrzymywane są w tajemnicy i nawet zwykle świetnie poinformowane brytyjskie gazety nie ujawniają zbyt wielu detali. 

Co wiadomo o chrzcie Archiego

Ceremonia chrztu ma być mała i skromna. I, choć według reguł Kościoła Anglikańskiego, uroczystość powinna być jawna, to dla rodziny królewskiej robi się wyjątek - i to od nich zależy, co zdradzą. A oni, wbrew temu, co robili dotąd inni członkowie rodziny, postanowili nie zdradzać nic. 

Ludzie myślą, że to Meghan odpowiada za te wszystkie tajemnice. Ale prawda jest taka, że to zasługa Harrego. To on chce, by Archie był zwykłą osobą, jak każdy inny obywatel, i stara się o to w każdy możliwy sposób - zdradzają źródła dziennika The Sun.

Wiadomo, jak będzie wyglądał podczas uroczystości sam Archie. Wystąpi w satynowej białej sukni, w której chrzczony był kiedyś jego tata i ośmiu innych królewskich potomków. Jest kopią sukienki królowej Wiktorii i wykonana jest z przepięknej koronki robionej od wieków w Honiton w hrabstwie Devon.

Oficjalne zdjęcia Archiego robione będą w  zielonym salonie zamku Windsor. Tam również, w 1984 roku powstały zdjęcia z chrztu księcia Harrego. Tam też w maju 2018 roku zrobiono oficjalne fotografie ślubne Harrego i Meghan.

To wiadomo. A czego nie wiadomo?

Kim są rodzice chrzestni Archiego?

Np. tego, kto będzie rodzicami chrzestnymi Archiego. Na wyraźne życzenie książęcej pary, ich nazwiska utrzymane są w tajemnicy. Najczęściej wymieniane kandydatki na chrzestną to Genevieve Hillis i Lindsay Roth, przyjaciółki Meghan jeszcze z czasów studiów na Northwestern University w Illinois. Wymienia się również inną jej przyjaciółkę - Serenę Williams. Ta przebywa nawet w ostatnich dniach w Anglii, w związku z turniejem tenisowym na kortach Wimbledonu, ale - jak powiedziała mediom - w sobotę będzie pracować.

Zobacz także: Książę Harry zachowuje się okropnie w stosunku do Meghan! Do sieci wyciekło szokujące nagranie

Szczegóły uroczystości chrztu Archiego utrzymywane są w tajemnicy:

księżna Meghan, Archie, książę Harry
EastNews

 

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News
Newsy
Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie w sprawie syna Archiego! O co chodzi?
Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie w sprawie syna Archiego! O co chodzi?

Chrzest syna Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 lipca. O tym, na kiedy została zaplanowana uroczystość, wiemy już od kilku dni, bowiem książęca para oficjalnie podała to do wiadomości publicznej. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że uroczystość będzie miała charakter prywatny , a zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia pojawią się na profilu książęcej pary dopiero kilka dni później. Podano również, że ceremonia odbędzie się w prywatnej kaplicy zamku Windsor, czyli w tym samym miejscu, w którym swój ślub w 2018 roku brali Meghan i Harry. Mszę poprowadzi arcybiskup Canterbury, zdjęcia ma zrobić fotograf Chris Allerton. Teraz jednak pojawiła się w mediach informacja, która jeszcze bardziej wszystkich zaskoczyła! Jaka? Chrzest Archiego - kim będą rodzice chrzestni? Meghan i Harry zaskoczyli wszystkich swoją decyzją o tym, że chrzest ich syna będzie prywatną ceremonią i nie pojawią się na niej żadne media . Co prawda, książę William i księżna Kate nigdy nie wpuścili mediów do kaplicy podczas chrzcin swoich dzieci, ale za to pozowali do zdjęć pod kościołem. Tak nie będzie w przypadku chrztu Archiego, bowiem jego rodzice nie chcą żadnych mediów. I gdy wszyscy pocieszali się, że choć nie zobaczymy od razu zdjęć to zapewne dowiemy się przynajmniej, kto został rodzicami chrzestnymi Archiego, książęca para postanowiła znów wszystkich zaskoczyć! W nowym oświadczeniu Pałacu Buckingham pojawiła się informacja, że Meghan i Harry nie podadzą do publicznej wiadomości informacji, kto został rodzicami chrzestnymi ich syna ! „Zgodnie z życzeniem rodziców chrzestnych, nie zostanie ujawniona ich tożsamość ” – można przeczytać w komunikacie. Ta decyzja książęcej pary nie spodobała się...

Meghan Markle, książę Harry z synem
East News
Newsy
Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy o synku! Archie ma charakterek!
Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy o synku! Archie ma charakterek!

Archie, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego , przyszedł na świat 6 maja. Bez wątpienia narodziny chłopca były najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem tego roku i wzbudziły ogromne emocje. Meghan i Harry nie zdecydowali się jednak pokazać syna od razu po narodzinach, wbrew królewskiej tradycji i zrobili to dopiero kilka dni później. Nie da się ukryć, ze zdjęcie zaledwie 3-dniowego Archiego obiegło świat i podbiło serca wszystkich! Teraz z kolei książęca para po raz pierwszy postanowiła zdradzić, jaki jest jej synek. Archie ma charakterek. Daje się we znaki rodzicom Jak się okazuje, Archie, który ma zaledwie 7 tygodni, już daje popalić swoim rodzicom! Początkowo chłopiec grzecznie przesypiał nocy, był spokojny i pogodny. Teraz to się diametralnie zmieniło! Szczegóły z życia Archiego i jego rodziców wyjawiła Bianca Rainbow-Jones, żona jednego z wojskowych, którzy są wspierani przez Harry'ego i jego organizację Invictus. Bianca spotkała książęcą parę na meczu baseballowym i jak się okazuje, udało się jej porozmawiać z nią o dzieciach. Meghan i Harry mieli za sobą nieprzespaną noc! Rozmawialiśmy o dzieciach. Powiedzieli, że Archie krzyczał prawie przez godzinę, zanim tu przyjechali. A Harry dodał, że również ostatnia noc była ciężka i bezsenna - mówiła Bianca. Wszyscy młodzi rodzice z pewnością doskonale wiedzą, co Meghan i Harry przechodzą. Warto dodać, że sytuacja z Archiem faktycznie musi być wyjątkowo ciężka, bo niedawno Meghan zdecydowała się na zatrudnienie opiekunki .    Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami w maju  Meghan i Harry pojawili się na meczu, gdzie opowiedzieli o synku  

księżna Meghan, Archie, książę Harry
EastNews
Newsy
Wiemy, kiedy odbędzie się chrzest Archiego! Meghan i Harry podjęli zaskakującą decyzję w sprawie uroczystości
Wiemy, kiedy odbędzie się chrzest Archiego! Meghan i Harry podjęli zaskakującą decyzję w sprawie uroczystości

Już w najbliższy weekend odbędzie się chrzest pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego! Syn książęcej pary przyszedł na świat 6 maja br. Dwa dni później szczęśliwi rodzice pokazali światu małego Archiego. To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa - Meghan mówiła przed kamerami.  Od chwili narodzin chłopca Meghan i książę Harry bardzo rzadko pokazywali się publicznie, dlatego teraz wszyscy z niecierpliwością czekali na chrzciny chłopca - wtedy moglibyśmy zobaczyć syna księcia Harry'ego. Niestety, teraz zagraniczne media donoszą, że Harry i Meghan zdecydowali, że uroczystość będzie miała charakter prywatny! Co to oznacza? Że media nie zostaną zaproszone na chrzest Archiego! Meghan i Harry nie chcą być jak Kate i William Chrzciny dzieci księżnej Kate i księcia Williama zawsze miały charakter oficjalny, a zdjęcia królewskiej rodziny szybko obiegały media na całym świecie. Niestety, w przypadku dziecka Meghan i Harry'ego będzie zupełnie inaczej! Jak informują zagraniczne media, chrzciny Archiego są zaplanowane na najbliższy weekend i nie pojawią się na nich dziennikarze. Uroczystość ma się odbyć w kaplicy na zamku w Windsorze, gdzie Meghan i Harry brali ślub i gdzie w przeszłości został ochrzczony książę Harry. W uroczystości wezmą udział jedynie najbliżsi książęcej pary - wciąż nie wiadomo, kogo Meghan i Harry wybrali na rodziców chrzestnych Archiego. Wiadomo jednak, że na chrzcinach zabraknie królowej Elżbiety! Królowa w tym terminie ma inne zobowiązania, ale to nie pierwszy raz, kiedy monarchini nie pojawi się na chrzcie członka rodziny królewskiej - tak też było podczas chrzcin najmłodszego dziecka księżnej Kate i księcia Williama.  Niestety, Meghan i Harry podjęli...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner