Piotr Krysiak ponownie wbił kij w mrowisko. Jego najnowsza książka, "Dziewczyny z Dubaju 2", wzbudza niemniejsze kontrowersje, niż pierwsza część. Do sądu trafiają już pierwsze pozwy, a autor kontrowersyjnej pozycji książkowej zdradza, czy na jej podstawie także zostanie nakręcony film i kto zajmie się produkcją. Wielu liczyło na to, że w tej roli ponownie pojawi się Doda.

Reklama

Doda nie zajmie się produkcją "Dziewczyn z Dubaju 2". Prace nad filmem już ruszyły

Piotr Krysiak dobrze wie, jak namieszać w polskim showbiznesie. Autor ponownie ujawnia kulisy karier znanych postaci, a także zdradza, jak wygląda ta mniej cukierkowa strona sławy. "Dziewczyny z Dubaju 2" zdążyły już zresztą sprowokować kolejne kontrowersje. Pozew przeciwko Krysiakowi zapowiedziała już Omenaa Mensah, która za zamieszczenie w książce fragmentu opartego rzekomo na jej postaci, życzy sobie miliona złotych odszkodowania, oraz przeprosin Krysiaka.

Facebook/Piotr Krysiak

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Omenaa Mensah pozwała autora. Domaga się miliona złotych i przeprosin

Ten nie wydaje się być jednak tym wielce przejęty. Pisarz zdradził, że trwają już prace nad ekranizacją "Dziewczyn z Dubaju 2" i ma nadzieję, że film jak najszybciej trafi do polskich kin, powtarzając sukces pierwszej części. Wtedy za produkcję odpowiedzialne były Maria Sadowska, oraz Doda, która przyciągnęła do sal kinowych wielu "ciekawskich".

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Marcela Leszczak szczerze o pracy z Dodą na planie

Zobacz także

Czy Doda ponownie podejmie się roli producentki nowego potencjalnego hitu?

My to się boimy ujawniać, kto będzie producentem filmu, bo ile on dostaje telefonów. To będzie film fabularny. Pani Dorota chciała, ale "nie pykło" - tłumaczył w rozmowie z Markiem Sekielskim autor "Dziewczyn z Dubaju 2".

Warto przypomnieć, że choć filmowe "Dziewczyny z Dubaju" przyciągnęły rekordowe ilości fanów do kin, wokalistka nie wspomina pracy nad filmem jako łatwe doświadczenie. Na planie "Dziewczyn z Dubaju" Doda doświadczyła załamania nerwowego, chociaż to miało związek nie tyle z obowiązkami zawodowymi przy filmie, jak relacjami z jej byłym mężem.

Zobacz także: Doda pierwszy raz o plotkach o rozstaniu z Dariuszem Pachutem! Wymowna reakcja

Myślicie, że Doda odniesie się do słów Piotr Krysiaka na temat tego, że "chciała, ale nie pykło" produkować "Dziewczyny z Dubaju 2"? Tak Doda komentowała otrzymanie nagrody w kategorii "Film roku", gdzie doceniono jej pracę jako producentki.

Jeden z najbardziej pozytywnie zaskakujących i jednocześnie najbardziej niezręcznych wieczorów w moim życiu. Ale i z takich należy wyciągnąć lekcje i z wdzięcznością mimo goryczy patrzeć w przyszłość. Trzymam bowiem w rękach nagrodę za film, który prawie zniszczył mi życie. Zdrowotnie, prawnie, zawodowo…za film , za który po wejściu do kin nie zarobiłam złotówki, za film na premierę którego zdecydowałam się nie iść. W obliczu tego wszystkiego chciałam po prostu powiedzieć ze sceny: Dziękuję, że doceniliście moją pracę❤️ - pisała w lutym tego roku gwiazda.

"Dziewczyny z Dubaju 2": kiedy premiera filmu?

W innym udzielonym po wydaniu "Dziewczyn z Dubaju 2" wywiadzie Piotr Krysiak uchylił rąbka tajemnicy, kiedy możemy spodziewać się premiery filmowej kontynuacji książki. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, bowiem film trafi do polskich kin najprawdopodobniej w 2025 roku. Wiemy także, czy będzie to ostatnia część powieści.

- Niedługo książka ukaże się w wersji angielskiej. Z pewnością będzie trzecia część "Dziewczyn z Dubaju". Wiem, kogo będzie dotyczyła i kto w niej wystąpi, Jestem w trakcie zbierania materiałów i rozmów z dziewczynami. Chciałbym na tej trzeciej części skończyć, napisać coś innego, ale nie mogę teraz o tym mówić - zdradził w rozmowie z portalem "Wirtualne Media" Piotr Krysiak.

Reklama

Będziecie oglądać?

Reklama
Reklama
Reklama