Książę Harry od dłuższego czasu jest związany z amerykańską aktorką Meghan Markle. Obecnie wszyscy czekają z niecierpliwością na moment, gdy brat księcia Williama w końcu się ustatkuje i weźmie ślub ze swoją ukochaną. Mogłoby się więc wydawać, że nikt nie będzie robić mu problemów, skoro w końcu znalazł właściwą kobietę, ale nic bardziej mylnego! Okazuje się bowiem, że Camilla Parker Bowles, żona księcia Karola, jest przeciwna związkowi Harry'ego i Meghan!

Reklama

Polecamy: Książę Harry zdradza Meghan Markle?! Flirtował z seksowną blondynką! Mamy ZDJĘCIE!

Księżna Camilla nie akceptuje dziewczyny Harry'ego

Australijski magazyn "New Idea" informuje, że księżna Camilla przebywa obecnie z Karolem w Kanadzie z okazji 150-lecia istnienia państwa. Tam spotkała się z dziewczyną księcia Harry'ego. Jak się jednak okazuje, spotkanie nie należało do najmilszych.

Zobacz także

- Powiedziała Meghan, że nie podoba jej się jej związek z Harrym i że powinna dwa razy się zastanowić, zanim zgodzi się przyjąć oświadczyny, ponieważ zamierza „uprzykrzyć jej życie”. Od dawna uważa, że Markle nie jest wystarczająco dobra dla Harry'ego i powiedziała jej, że nie jest mile widziana w królewskiej rodzinie - informuje australijski magazyn „New Idea”.

Jej słowa wywołały prawdziwy skandal i oburzenie. Książę Harry ostro na nie zareagował.

- Kazał jej się odczepić. Ma już dosyć ataków na swoją dziewczynę i tego, że Camilla obgaduje ją za plecami, jak wtedy, gdy krytykowała jej kreację z wesela Pippy Middleton. Harry nie pozwoli zniszczyć Camilli tej relacji, tak jak kiedyś próbowała zniszczyć związek Kate - donosi magazyn.

Myślicie, że mimo braku akceptacji ze strony Camilli, dojdzie do ślubu księcia Harry'ego i Meghan?

Zobacz: Narzeczona księcia Harry'ego jest w ciąży? Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Przeczytaj też: Będzie royal wedding? Książę Harry planuje się oświadczyć Meghan Markle! Znamy szczegóły! ZDJĘCIA

Książę Harry i Meghan Markle tworzą związek od kilku miesięcy

Eastnews/Instagram

Camilla Parker Bowles nie akceptuje dziewczyny Harry'ego

Reklama

ONS

Reklama
Reklama
Reklama