Taką popularnością chyba nie cieszyły się chyba jeszcze żadne lody wyprodukowane w Polsce. Lody Ekipy totalnie rozbijają bank, a całe partie produktu schodzą w sklepach w kilkadziesiąt minut. Z tego też względu naprawdę ciężko jest je dostać, a chętnych oczywiście nie brakuje. Ci, którym jednak się udało, mogą uznawać się za prawdziwych szczęściarzy, a niektórzy z nich wywęszyli sposób na biznes.

Reklama

Na internetowych aukcjach możecie znaleźć tysiące ogłoszeń, w których dostaniecie nie tylko same lody, ale także papierki po nich i to w zawrotnych cenach. Niektóre licytacje opiewają na kwotę... ćwierć miliona złotych! Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Bitwy" o lody Ekipy na środku sklepu! Klienci rzucili się na popularny produkt już o 6 rano! WIDEO

Papierek po lodach Ekipy w cenie luksusowego auta?! Cenowe szaleństwo na internetowych aukcjach

Dzisiejsi 30-latkowie z pewnością pamiętają wymienianie się karteczkami do segregatora, czy też zbieranie kapsli z Pokemonami. Na tym punkcie dzieci szalały 20 lat temu. Dziś młodzież (i to na zdecydowanie większą skalę) szaleje za innym dobrem - lodami Ekipy. Takiej ekscytacji produktem chyba jeszcze nie widzieliśmy.

Minusem całej sytuacji był dotąd brak szerokiej dostępności produktu, ale to czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Ostatnio lody Ekipy pojawiły się w jednym z popularnych dyskontów i rozeszły się jak świeże bułeczki. Klienci ustawiali się w kolejkach na długo przed otwarciem sklepów, a kiedy tylko ich drzwi zostały otwarte, zaczęły się przepychanki i "walki" o upragniony produkt.

Zobacz także

Z tego też względu nic dziwnego, że tak prężnie działają internetowe aukcje, na których fani mogą licytować wymarzone lody Ekipy. Nie trzeba się przepychać i stać od wczesnych godzin porannych w kolejce. Jest jednak jedno "ale". Lody Ekipy w sugerowanej przez producenta cenie powinny kosztować ok. 2 złotych za sztukę. Na aukcjach internetowych ceny zaczynają się zaś od kilkudziesięciu złotych i sięgają nawet 250 tysięcy za zaledwie dwie sztuki lodów!

Co więcej, pasjonaci lodów Ekipy mogą nawet dostać same papierki po lodach, aby mieć je w swojej kolekcji. Tu również ceny są zawrotne, a ich rozpiętość ogromna. W sieci znajdziecie kilka tysięcy ogłoszeń, więc jest w czym wybierać. Myślicie, że znajdzie się ktoś, kto zdecyduje się kupić dwa lody za ponad 250 tysięcy złotych? Przeglądając aukcje widzimy, że sporo osób licytuje produkt nawet w najbardziej wygórowanych cenach!

Mat. prasowe

Szaleństwo na punkcie lodów Ekipy trwa, a ich ceny na niektórych internetowych aukcjach są naprawdę zawrotne. Wyobrażacie sobie wydać za dwa lody kwotę, za którą moglibyście kupić sobie np.: samochód czy kawalerkę?

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama