Maja Sablewska napisze książkę o współpracy z Dodą
ONS

Sablewska wyda książkę o kulisach współpracy z Dodą

Maja Sablewska napisze książkę o współpracy z Dodą
ONS

Był moment w karierze Mai Sablewskiej, tuż po zakończeniu jej udziału w "X-Factor", gdzie wydawało się, że była menadżerka gwiazd w show-biznesie już nie znajdzie swojego miejsca. Minęło jednak trochę czasu i Sablewska wróciła z nowym hitowym programem i znów jest na topie. Przypomnijmy: Kolejka reklamodawców do Sablewskiej. Wiemy co będzie promować

Początkowo wiele osób wątpiło w powodzenie programu Sablewskiej, ale wyniki oglądalności w TVN Style są dla stylistki pomyślne. Niektórzy spekulują nawet, że Maja może powtórzyć spektakularny sukces Małgorzaty Rozenek, której program "Perfekcyjna Pani Domu" też debiutował na antenie tej samej stacji, by potem wejść do głównego pasma TVN.

Szefowie stacji zadecydowali już, że "Sablewskiej sposób na modę" będzie kontynuowany w kolejnym sezonie. Na korytarzach TVN coraz częściej plotkuje się, że jeśli dobra oglądalność się utrzyma to program zostanie przeniesiony do głównego kanału TVN jak kiedyś "Perfekcyjna pani domu" - donosi magazyn "Party".


Drugi sezon "Sablewskiej sposobu na modę" to nie jedyne zawodowe plany Mai na najbliższe miesiące. Sablewska ma w planach wydanie jeszcze dwóch książek i co ciekawe, jedna z nich ma traktować o zawodzie menadżera gwiazd. "Party" sugeruje, że przeczytamy w niej nieznane kulisy na temat współpracy z byłymi podopiecznymi, w tym z Dodą.

Na początku roku gwiazda TVN Style chce też zacząć pracę nad kolejną książką, ma się ona ukazać jesienią. Tym razem ma to być przewodnik po fajnych miejscach, w których można dobrze zjeść i ubrać się za nieduże pieniądze. Maja myśli też o napisaniu książki o pracy menadżera. Byłoby to symboliczne zamknięcie tego rozdziału w jej życiu - dodaje informator magazynu.


Jeśli chodzi o życie prywatne Sablewskiej to od 2 lat jest ona niezmiennie w szczęśliwym związku z Wojtkiem Mazolewskim. Muzyk na stałe mieszka w Trójmieście, ale ponoć Maja coraz częściej myśli, aby opuścić dla niego stolicę.

Maja bardzo polubiła Trójmiasto, ma tam już ulubione miejsca i coraz częściej mówi, że w przyszłości mogłaby tam zamieszkać na stałe - mówi znajomy Mai i Wojtka w rozmowie z "Party".


Wygląda na to, że Sablewska zaczyna kolejny, pomyślny rozdział w życiu. Kibicujecie jej?

Zobacz: Sablewska wypiera się oszukiwania widzów: "Program jest autentyczny"

Sablewska z ukochanym szaleją w Amsterdamie:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33