Maja Sablewska odpiera zarzuty krytyków
ONS

Sablewska wypiera się oszukiwania widzów: Program jest autentyczny

Maja Sablewska odpiera zarzuty krytyków
ONS

Autorski program Mai Sablewskiej w TVN Style okazał się sukcesem. Włodarze stacji zdecydowali też, że wiosną wyemitowany zostanie drugi sezon "Sablewskiej sposobu na modę". Pojawiły się jednak plotki, że uczestniczki w programie są podstawione. Przypomnijmy: Sablewska oszukuje widzów? Maja skomentowała zarzuty

Okazuje się, że przyczyną takich doniesień był fakt, iż w wielu produkcjach polskich stacji telewizyjnych, które mają opowiadać historie z prawdziwego życia, wykorzystuje się po prostu statystów i aktorów-amatorów. To dotyczy m.in. takich hybrydowych serialów jak "Wawa Non Stop" czy "Ukrywa Prawda".

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w programie Mai występują autentyczne uczestniczki i było to nawet zastrzeżone w jej kontrakcie ze stacją. Była menadżerka gwiazd uczestniczyła w procesie "rekrutacji" kandydatek i osobiście pilnowała, aby pokazać prawdziwe osoby i ich historie.

Program jest w 100% autentyczny i występują w nim prawdziwe osoby spisane z dowodów osobistych. W moim programie ściema nie przejdzie, nawet przez dziurkę od klucza!!! (śmiech) - skomentowała w rozmowie z nami Maja.


Oglądacie "Sablewskiej sposób na modę"? Jak oceniacie jej metamorfozy?

Zobacz: Wściekła Sablewska do bohaterki programu: Nie wiem po co tu przyszłaś!
 

Zaskakująca metamorfoza w programie Sablewskiej:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08