Sablewska wystąpi w kampanii zdrowej żywności
ONS
Newsy

Kolejka reklamodawców do Sablewskiej. Wiemy co będzie promować

Maja starannie wybiera propozycje

Maja Sablewska po zakończeniu "X-Factora" przez jakiś czas szukała pomysłu na swoją karierę. Ostatecznie zrezygnowała z bycia menadżerką śpiewających gwiazd i skupiła się na modzie i wizerunku. Doradza też w sprawach związanych ze zdrowym odżywianiem, a w ramówce TVN Style sukcesy odnosi jej program, który wzbudza też sporo kontrowersji. Przypomnijmy: Sablewska oszukuje widzów? Maja skomentowała zarzuty

Ostatnie miesiące to dobra passa Mai - zarówno program, jak i dwie książki jej autorstwa, które ukazały się na rynku, cieszą się sporą popularnością i pozytywnie wpływają na jej wizerunek i ewentualne powodzenie kolejnych projektów. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, trwają właśnie negocjacje kilku znanych marek, które chcą się pojawić w drugim sezonie "Sablewskiej sposobu na modę". Można się więc spodziewać, że wpłynie to wydatnie na uatrakcyjnienie formuły programu.

To jednak nie koniec - możemy potwierdzić, że już niebawem Sablewska wystąpi w kampanii reklamowej znanego producenta zdrowej i ekologicznej żywności. Sablewska w przeszłości ponoć już otrzymywała takie propozycje, ale ostatecznie rozmowy kończyły się fiaskiem z uwagi na zbyt dużą zawartość chemii w proponowanych produktach i ich niedostateczną jakość.

Majka długo myślała nad tą propozycją, ale w końcu się zgodziła. Chce promować zdrowy tryb życia, a ta kampania będzie idealnym uzupełnieniem tego, o czym mówi i pisze w swoich książkach. Najważniejsze, że marka jest w 100% ekologiczna i Sablewska będzie mogła bez obaw podpisać się pod nią swoim nazwiskiem - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z otoczenia gwiazdy.


Premiera kampanii ma nastąpić w najbliższym czasie. Waszym zdaniem Maja pasuje do roli ambasadorki zdrowej żywności?

Zobacz: "W restauracjach zamawiam i piję wrzątek"

Efektowna metamorfoza w programie Sablewskiej:

Maja Sablewska odpiera zarzuty krytyków
ONS
Newsy
Sablewska wypiera się oszukiwania widzów: Program jest autentyczny
Nie ma mowy o ustawionych uczestniczkach?

Autorski program Mai Sablewskiej w TVN Style okazał się sukcesem. Włodarze stacji zdecydowali też, że wiosną wyemitowany zostanie drugi sezon "Sablewskiej sposobu na modę". Pojawiły się jednak plotki, że uczestniczki w programie są podstawione. Przypomnijmy: Sablewska oszukuje widzów? Maja skomentowała zarzuty Okazuje się, że przyczyną takich doniesień był fakt, iż w wielu produkcjach polskich stacji telewizyjnych, które mają opowiadać historie z prawdziwego życia, wykorzystuje się po prostu statystów i aktorów-amatorów. To dotyczy m.in. takich hybrydowych serialów jak "Wawa Non Stop" czy "Ukrywa Prawda" . Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w programie Mai występują autentyczne uczestniczki i było to nawet zastrzeżone w jej kontrakcie ze stacją. Była menadżerka gwiazd uczestniczyła w procesie "rekrutacji" kandydatek i osobiście pilnowała, aby pokazać prawdziwe osoby i ich historie. Program jest w 100% autentyczny i występują w nim prawdziwe osoby spisane z dowodów osobistych . W moim programie ściema nie przejdzie, nawet przez dziurkę od klucza!!! (śmiech) - skomentowała w rozmowie z nami Maja. Oglądacie "Sablewskiej sposób na modę"? Jak oceniacie jej metamorfozy? Zobacz: Wściekła Sablewska do bohaterki programu: Nie wiem po co tu przyszłaś!   Zaskakująca metamorfoza w programie Sablewskiej:

Maja Sablewska w czerwonym kapeluszu
Newsy
Nie zgadniecie, gdzie Maja Sablewska wymyśliła nazwę swojego programu...
Nie zgadniecie, gdzie Maja Sablewska wymyśliła nazwę swojego programu...

Maja Sablewska wymyśliła nazwę swojego programu w... toalecie! Gwiazda przyznała, że kompletnie nie miała pomysłu na tytuł swojej książki (później nazwanej "Sablewskiej sposób na modę"). Właściwe  słowo wpadło jej do głowy nieoczekiwanie. Gdzie?   Maja Sablewska zdradziła to w rozmowie z blogerem, Łukaszem Kędziorem: Nie powiem gdzie, bo to jest takie miejsce, gdzie się często bywa, ale lepiej tego nie mówić... No dobra… w toalecie! Tam wymyśliłam, że to będzie mój "sposób". No i wydawnictwo to złapało. Później złapała to stacja telewizyjną (program nazywa się "Sablewskiej sposób na... - red.) i wszystko się udało - powiedziała dla lukebook.pl.  O czym będzie program "Sablewskiej sposób na..."? Od tego sezonu Maja Sablewska będzie prowadziła program "Sablewskiej sposób na..." na głównej antenie TVN . Pojawią się tam kobiety, które zmagają się nie tylko z problemem doboru garderoby, ale także z nadwagą i licznymi kompleksami. Stylistka pomoże im zwalczyć te problemy i pod jej okiem przejdą ogromną metamorfozę. Warto przypomnieć, że Maja Sablewska sama bardzo się zmieniła. To właśnie dlatego ona jest doskonałą prowadzącą do tego typu programu. Co mówi o sobie? W każdym programie jestem ja! Ja jestem strasznie autentyczną osobą, czasami szczerą do bólu, a czasami taką trochę wariatką. Ja nie czuję się na moje niebawem 36 lat! Będziecie oglądać?   Zobacz:  Maja Sablewska o swoich kompleksach: "Nie mam cycków. A biodra mam jak facet"​   Maja Sablewska wymyśliła nazwę swojego programu w toalecie...   Będziecie oglądać jej program?

Maja Sablewska
ONS
TV-Show
Program Mai Sablewskiej zniknie z anteny! To koniec telewizyjnej kariery gwiazdy?
Program Mai Sablewskiej zniknie z anteny! To koniec telewizyjnej kariery gwiazdy?

Program "Sablewskiej sposób na modę" już wkrótce zniknie z anteny TVN Style. Co się stało? Czy program stracił widownię? A może Maja Sablewska zadecydowała o rezygnacji z pracy? Nic bardziej mylnego! Jak informuje portal Viva.pl, program "Sablewskiej sposób na modę" przynosił stacji ogromne zyski. Ósma edycja była rekordowa pod względem oglądalności, dlatego stacja wyemituje jeszcze jedną, prawdopodobnie ostatnią edycję. Zobaczymy ją na antenie TVN Style już jesienią. Nie jest to jedyny projekt telewizyjny, nad którym pracuje obecnie Maja Sablewska!   Zobacz też:  To największa metamorfoza ostatnich lat? Jak zmieniła się Maja Sablewska?   Nowy program Mai Sablewskiej. O czym będzie?   Maja Sablewska będzie prowadziła nowy program w TVN Style. Projekt również będzie dotyczył mody, lecz będzie to zupełnie coś nowego, nad czym Maja Sablewska pracuje z wielką pasją. Mogę potwierdzić, że będę prowadziła nowy program na antenie TVN Style. To mój autorski format, również o tematyce modowej  – powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z Viva.pl. Autorski program Mai Sablewskiej, którego nazwa nie jest jeszcze znana, będzie dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Pierwszy odcinek zobaczymy na antenie stacji już po wakacjach. Oznacza to, że TVN Style równolegle będzie emitował dwa modowe programy, prowadzone przez Maję Sablewską.    Polecamy:  Projektantka czy stylistka? Przetakiewicz i Sablewska w tej samej sukience La Mania! Która wyglądała lepiej?   Program "Sablewskiej sposób na modę" wkrótce zniknie z anteny.  Maja Sablewska pracuje nad nowym programem modowym.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner