Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Dresik Klary Lewandowskiej hitem wśród mam. Wiemy, gdzie go kupić i za ile!

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary. Dziewczynka została uchwycona w biegu, jednak tym razem to nie twarz dziecka wzbudza największe zainteresowanie, ale jej uroczy dresik. Instamatki są zachwycone jej stylizacją! Wiemy, ile kosztuje zestaw w jednorożce, który ma na sobie Klara Lewandowska!

Klara Lewandowska chodzi do przedszkola!

Przy okazji publikacji zdjęcia Klary w dresie w jednorożce Anna Lewandowska przyznała, że dziewczynka chodzi do przedszkola w Niemczech. Zdradziła też, że już pojawiają się poranne problemy przy wyborze ubrań. Tym razem Klara zdecydowała się na niebieski dres:

Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 łapcie na @babybyann ) - przyznała Anna Lewandowska. 

Klara Lewandowska w dresie Baby by Ann
Instagram

Anna Lewandowska dodała też, jak wygląda pozostała część jej dnia, która w większości składa się z pracy. Popołudnia są jednak przeznaczone dla rodziny, ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem:

Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy 👌ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media - z Wami też uwielbiam mieć kontakt 😘
A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje. - dodała trenerka

Uroczy dres w jednorożce Klary Lewandowskiej

Pod zdjęciem Klary inne mamy chętnie podzieliły się swoimi doświadczeniami i napisały, jak u nich wygląda dzień. Jednak to stylizacja dziewczynki zwróciła największą uwagę. Dresik dziewczynki pochodzi ze sklepu Baby by Ann i jest dostępny na stronie. Każdy z elementów kupujemy oddzielnie. Bluza kosztuje 135 zł, a spodnie 75 zł. Trzeba przyznać, że Klara Lewandowska jest najlepszą reklamą dla ubrań swojej mamy. Dziewczynka zebrała mnóstwo komplementów!

- piękne te kucyki ❤️ wygląda jakby była mała spryciula 😄 dodaja jej charakteru 😊

- Czadowy komplet:)

- Przesłodki jest ten dres 😍.

- Pewnym krokiem idzie w świat👏👍❤️ - czytamy w komentarzach. 

Podoba Wam się dresik Klary?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"WYZWANIA MAMY" 😅 Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 łapcie na @babybyann ) Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy 👌ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media - z Wami też uwielbiam mieć kontakt 😘 A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje. Od kiedy jestem mamą słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! 🙌 Jak jest u Was kochane Mamuski? PLAN czy SPONTAN? ▶️Ps. Na www.babybyann.pl kolejne nowości 🙌 Klara wybrała 😅 __________________________________ MUM CHALLENGE 😅 When we are in Germany, we have our daily routine ... 💁‍♀ Waking up at 7:00, breakfast with KLARA (healthy), negotiations when choosing a kindergarten outfit 🙈 Then its time for work, a lot of work but i love it, quick shopping,phone calls, e-mails, social media - I also love to have contact with you 😘 during the afternoon .. I theoretically like to plan things but often time is running out so fast that I recently began to appreciate spontaneous actions. Since I am a mother the word "problem" takes a different meaning, the word "gossip" is irrelevant. Let's focus on what's important in life! 🙌 #mama #dziecko#babybyAnn #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #teammom #babybyAnn #baby #mom #work

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Podoba Ci się dres Klary Lewandowskiej? Sprawdź inne ładne ubranka:

Klara Lewandowska w dresie
Instagram

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08