East News

Dramatyczne nagranie gwiazdora "Klanu" Andrzeja Strzeleckiego. Aktor z trudnością mówi

East News

Niedawno media obiegła informacja o ciężkiej chorobie Andrzeja Strzeleckiego, znanego z roli Tadeusza Koziełło w serialu "Klan". Aktor ma nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Na Facebooku "Bądźmy Razem. TVP" pojawiło się dramatyczne nagranie, na którym gwiazdor z trudnością już mówi. Aby uratować jego życie, trzeba zgromadzić aż 1 500 000 złotych. Zobaczcie co na nagraniu mówi Andrzej Strzelecki. 

Zobacz także: Gwiazdor "Klanu", Andrzej Strzelecki, prosi o finansowe wsparcie w walce z rakiem! 

Aktor serialu "Klan" dziękuje kolegom, za pomoc w zbiórce pieniędzy na jego terapię. Wzruszające nagranie 

Na początku czerwca media obiegła bardzo smutna informacja o ciężkiej chorobie gwiazdora "Klanu", Andrzeja Strzeleckiego. Jak się jednak okazało, niedługo po zdiagnozowaniu u aktora nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli, w Stanach Zjednoczonych wprowadzono lek właśnie na ten rodzaj nowotworu. Niestety, kuracja jest bardzo kosztowna i trzeba zgromadzić aż 1 500 000 złotych.

Koledzy z serialu i branży aktorskiej nie pozostali obojętni na los Andrzeja Strzeleckiego i postanowili poprosić fanów o pomoc w zbiórce pieniędzy. Teraz ciężko chory aktor postanowił podziękować wszystkim, którzy zjednoczyli się, aby go wesprzeć. Na Facebooku "Bądźmy Razem. TVP" pojawiło się wzruszające nagranie, na którym artysta ze łzami w oczach dziękuje za okazaną pomoc. Gwiazdor "Klanu", niestety, mówi już z ogromną trudnością. 

- Jestem bardzo wdzięczny koleżankom, kolegom ze środowiska, że się w tak fantastyczny sposób zjednoczyli. Bardzo Wam dziękuję - mówi Andrzej Strzelecki na nagraniu.

W zamieszczonym wideo aktor wspomina również swoją rolę w serialu "Klan". Mówi także o ogromnym szczęściu jakie go spotkało mimo wykrycia tak ciężkiej choroby - lek na tę mutację genu pojawił się niedługo po zdiagnozowaniu u niego raka. Na ten moment udało się uzbierać 18% potrzebnej kwoty, czyli ponad 275 tys. złotych. W dalszym ciągu można pomóc aktorowi, wpłacając pieniądze na konto fundacji "Rak'N'Roll. Link do zbiórki dostępny jest tutaj. 

Zobaczcie zatem nagranie Andrzeja Strzeleckiego. Trzymamy mocno kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia! 

Andrzej Strzelecki w serialu "Klan" wciela się w rolę Tadeusza Koziełło. Jego postać jest uwielbiana przez fanów serialu! 

Andrzej Strzelecki z Klanu walczy z rakiem
AKPA

 

Więcej na temat Andrzej Strzelecki
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01