Dorota Wróblewska o pokazach na imprezie Flesz Fashion Night
ONS

Wróblewska zachwycona imprezą Flesza. Nie podobała jej się tylko jedna rzecz

Dorota Wróblewska o pokazach na imprezie Flesz Fashion Night
ONS

Dorota Wróblewska słynie z tego, że na każdy temat ma swoje zdanie, które chętnie wyraża na swoim profilu na Facebooku. Szczególnie upodobała sobie celebrytki i blogerki. Krytykuje je nie tylko za sposób w jaki się ubierają, ale również za to, że nic nie wnoszą do polskiego show-biznesu. Zobacz: Wróblewska ostro o celebrytkach: Wyglądają jak lampucery do wzięcia

Wczoraj na imprezie Flesz Fashion Night producentka pokazów miała okazję spotkać wiele znanych pań i podziwiać ich stylizacje. Głównym punktem imprezy były pokazy czołowych polskich projektantów takich jak Łukasz Jemioł, Mariusz Przybylski, Paprocki&Brzozowski, Maciej Zień, La Mania czy MMC, o których kolekcjach Wróblewska dodała obszerny wpis. Skomplementowała szczególnie projekty Mariusza Przybylskiego, które uznała za najlepsze:

MARIUSZ PRZYBYLSKI-Kolekcja wypracowana, oryginalna i doskonale skrojona. Charakterystyczne motywy zdobień sprawiały wrażenie i dodały szyku.


Co ciekawe nie podobała jej się tylko jednak kolekcja:

Na samym końcu wyraźnie odstawał swoim poziomem Dom Mody La Mania. Proste i powtarzające się formy, metaliczne kolorowe skóry sprawiły wrażenie, że w domu mody konstruktora brak. Modele bez pomysłu na poziomie dyplomowym. Czekam chwili kiedy będę mogła pozytywnie ocenić kolekcję, ale na tym poziomie mimo szczerych chęci, nie daję rady.


A za najbardziej stylową parę wieczoru Dorota Wróblewska uznała Anetę Kręglicką i Maciej Zienia.

Zobacz: Przetakiewicz w nowej fryzurze na imprezie Flesza. Wyróżniała się kolorem kreacji
 
 

Wróblewska pokazała wnętrza swojego domu:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22