Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dorota Wróblewska o pokazach na imprezie Flesz Fashion Night
ONS
Newsy

Wróblewska zachwycona imprezą Flesza. Nie podobała jej się tylko jedna rzecz

Producentka pokazów o ostatniej imprezie

Dorota Wróblewska słynie z tego, że na każdy temat ma swoje zdanie, które chętnie wyraża na swoim profilu na Facebooku. Szczególnie upodobała sobie celebrytki i blogerki. Krytykuje je nie tylko za sposób w jaki się ubierają, ale również za to, że nic nie wnoszą do polskiego show-biznesu. Zobacz: Wróblewska ostro o celebrytkach: Wyglądają jak lampucery do wzięcia

Wczoraj na imprezie Flesz Fashion Night producentka pokazów miała okazję spotkać wiele znanych pań i podziwiać ich stylizacje. Głównym punktem imprezy były pokazy czołowych polskich projektantów takich jak Łukasz Jemioł, Mariusz Przybylski, Paprocki&Brzozowski, Maciej Zień, La Mania czy MMC, o których kolekcjach Wróblewska dodała obszerny wpis. Skomplementowała szczególnie projekty Mariusza Przybylskiego, które uznała za najlepsze:

MARIUSZ PRZYBYLSKI-Kolekcja wypracowana, oryginalna i doskonale skrojona. Charakterystyczne motywy zdobień sprawiały wrażenie i dodały szyku.


Co ciekawe nie podobała jej się tylko jednak kolekcja:

Na samym końcu wyraźnie odstawał swoim poziomem Dom Mody La Mania. Proste i powtarzające się formy, metaliczne kolorowe skóry sprawiły wrażenie, że w domu mody konstruktora brak. Modele bez pomysłu na poziomie dyplomowym. Czekam chwili kiedy będę mogła pozytywnie ocenić kolekcję, ale na tym poziomie mimo szczerych chęci, nie daję rady.


A za najbardziej stylową parę wieczoru Dorota Wróblewska uznała Anetę Kręglicką i Maciej Zienia.

Zobacz: Przetakiewicz w nowej fryzurze na imprezie Flesza. Wyróżniała się kolorem kreacji
 
 

Wróblewska pokazała wnętrza swojego domu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Tyszka trzecim jurorem w "Project Runway"
ONS
TV-Show
Kto zastąpi Przybylskiego w Project Runway? Zapadła oficjalna decyzja
Słynie z ciętego języka i szczerych opinii

"Project Runway" to jeden z ulubionych programów widzów TVN. Show pomogło kilku młodym projektantom zabłysnąć i rozwinąć skrzydła. Dowodem na to jest finałowa trójka, czyli Jakub Bartnik , Maciej Sieradzky i Liliana Pryma . Projektantka może być szczególnie dumna, ponieważ pracuje w zespole Joanny Przetakiewicz , która tworzy znaną również za granicą markę, La Mania. Zobacz:  Finalistka show TVN pracuje u Przetakiwicz. Joanna wiele ją nauczyła Po zakończeniu pierwszej edycji były pewne wątpliwości czy pojawi się kolejna. Gdy decyzja o kontynuacji została potwierdzona  z programu zrezygnował Mariusz Przybylski , a długo wahała się również Anja Rubik . Modelka ostatecznie przyjęła propozycję, ale długo trwały negocjacje w sprawie osoby, która ma zastąpić projektanta. Pojawiły się głosy, że to Marcin Tyszka ma zasiąść w jurorskim fotelu, ale on zaprzeczał tym spekulacjom. Dzisiaj jednak na kanapie "Dzień Dobry TVN" oficjalnie potwierdził swój udział w show. Fotograf zna się na modzie, ponieważ współpracuje z domami mody i najsławniejszymi modelkami w dużej mierze.  Pasuje do pozostałych członków? Zobacz:  Marcin Tyszka wreszcie skomentował swój udział w programie Project Runway     Anja Rubik na pokazie La Manii:

Dorota Wróblewska krytykuje pokaz Zienia
Fleszstyle
Wróblewska narzeka, że nie dostała zaproszenia na pokaz Macieja Zienia i uderza w... Gojdzia! Lekarz jej odpowiada!
Wróblewska narzeka, że nie dostała zaproszenia na pokaz Macieja Zienia i uderza w... Gojdzia! Lekarz jej odpowiada!

Na wczorajszym pokazie Macieja Zienia pojawiło się sporo gwiazd, łącznie z Krzysztofem Gojdziem, który zasiadł w pierwszym rzędzie. Zaproszenia na imprezę nie otrzymała Dorota Wróblewska, o czym poinformowała na swoim Facebooku, po tym jak PR Macieja Zienia wysłał do niej informację prasową o pokazie. Producentka pokazów mody jest zdegustowana.   Dorota Wróblewska o pokazie Macieja Zienia Wróblewska w ironicznym tonie wypowiedziała się zaś o obecności m.in. słynnego lekarza gwiazd. Gojdź zasiadł w pierwszym rzędzie. Dorota zastanawia się w takim razie, czy relacja z imprezy pojawi się na  jakimś portalu medycznym: Dzisiaj dostałam piękną informacje prasową na temat pokazu Macieja Zienia :) Wspaniale, że PR działa tylko szkoda, że nie zostałam zaproszona na pokaz. No cóż, widziałam na zdjęciach, że w pierwszym rzędzie siedział słynny Pan Doktor. Dlatego wysyłajmy informacje po pokazie do osób, które były i mogą zrobić relacje z wydarzenia. Z pewnością jakiś portal medyczny opublikuje zdjęcia i przedstawi swoją opinię. P.S. Nie jestem obrażona tylko zdegustowana. Jak nie zapraszamy, to nie wysyłamy informacji z prośbą o publikacje. Proste.  Jak to powiedział Anthony Hopkins- Traktujmy się z wzajemnością. - pisze Dorota Wróblewska.  Zobacz:  Porady stylistki: jak dobrać strój do typu sylwetki i urody   Co na to sam Krzysztof Gojdź? Subtelnie zasugerował Dorocie Wróblewskiej, że jego obecność na pokazie nie była przypadkowa: Maciej Zień. IKONA. Wczorajszy pokaz mody to wspaniały powrót projektanta. Jeszcze niedawno, kiedy pojawiło się wokół niego medialne zamieszanie, wiele osób pogrzebało go żywcem i odwróciło się od niego. Co więcej niektóre samozwańcze "stylistki" i znawczynie mody dokopywały leżącemu, a tabloidy opluwały. Tak wygląda polski show-biznes - jak ktoś jest na topie ma wielu...

Flesz Fashion Night
Newsy
Magazyn "Flesz": zobacz backstage sesji z projektantami i gwiazdami

W 19. numerze dwutygodnika "Flesz" znalazła się wyjątkowa sesja zdjęciowa: polscy projektanci i ich muzy, w której wzięły udział: Magda Mielcarz, Weronika Rosati, Edyta Olszówka, Paulina Krupińska, Agnieszka Szulim, Aneta Kręglicka i Kamila Szczawińska. Zobaczcie więcej modowych sesji backstage Sesja ta była następstwem słynnego już wydarzenia Flesz Fashion Night . Podczas tego wyjątkowego wieczoru 10 najlepszych polskich projektantów mody zaprezentowało swoje najnowsze kolekcje. Wśród nich znaleźli się: Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemioł, Bohoboco, Teresa Rosati, Joanna Klimas, Mariusz Przybylski, Izabela Łapińska, Gosia Baczyńska i La Mania. Tego wieczoru zaprezentowane zostały również specjalnie na ten wieczór przygotowane kreacje haute couture. A teraz zobaczcie jak wyglądają kulisy sesji dwutygodnika "Flesz":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner