Dorota Szelągowska komentuje trzeci rozwód
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy

Dorota Szelągowska szczerze o trzecim rozwodzie. U Kuby Wojewódzkiego zaskoczyła wyznaniem! 

Gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" odpowiedziała o rozstaniu z trzecim mężem. Takiego komentarza nie spodziewał się chyba nikt!

Dorota Szelągowska w programie Kuby Wojewódzkiego odniosła się do informacji o rozwodzie z trzecim mężem. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zaskoczyła szczerym wyznaniem o swoim prywatnym życiu! Kuba Wojewódzki zapytał ją m.in. o to, czy z aktualnym partnerem również planuje rozwód. Jak zareagowała Szelągowska?

Katarzyna Cichopek będzie konkurencją dla Doroty Szelągowskiej?! Poprowadzi nowy program wnętrzarski

Dorota Szelągowska zaskakująco o trzecim rozwodzie

Dokładnie rok temu, we wrześniu 2020 roku, w mediach pojawiła się informacja, że Dorota Szelągowska rozstała się z trzecim mężem. "Super Express" donosił wówczas, że jedna z największych gwiazd TVN zakończyła związek z ojcem swojej córeczki Wandy i złożyła wniosek rozwodowy. Wiosną br. Dorota Szelągowska odniosła się do medialnych doniesień.

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - wyznała w wywiadzie dla Pani w kwietniu br. 

Dorota Szelągowska w sukience w łaty biało-niebieskie
TRICOLORS/East News

Jak informował "Super Express", rozwód Doroty Szelągowskiej i jej trzeciego męża odbył się 29 lipca. Teraz gwiazda TVN w programie Kuby Wojewódzkiego wyznała, jak przeżyła trzeci rozwód.

Rozwód to porażka. Ale celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub. Cieszyłam się, bo to było zamknięcie pewnego etapu w moim życiu - wyznała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Zobacz także: Dorota Szelągowska już po rozwodzie. Skomentowała rozstanie z mężem

Dorota Szelągowska patrzy w bok
East News

Jakiś czas temu media zaczęły informować, że w życiu Doroty Szalągowskiej pojawił się nowy mężczyzna. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" do tej pory nie komentowała tych doniesień, ale teraz również Kuba Wojewódzki zapytał o jej aktualnego partnera. Dziennikarz pytał, czy gwiazda już planuje rozstanie z ukochanym.

Siedziałeś tutaj z Pawłem Kukizem i mówiłeś, że ma twój głos. I ja cię za to nie krytykuję, wtedy tak myślałeś. No.... i tak wyglądają moje małżeństwa - odpowiedziała Dorota Szelągowska.

Przypominamy, że Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 20 lat, a owocem małżeństwa jest syn, Antoni. W 2013 roku odbył się drugi ślub gwiazdy TVN, która związała się z Adamem Sztabą. Niestety, para rozwiodła się zaledwie dwa lata po ceremonii. Po jakimś czas Dorota Szelągowska wzięła cichy i skromny ślub z trzecim mężem.

Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówiła w "Twoim Stylu".

Niestety, dziś wiemy już, że trzecie małżeństwo Doroty Szalągowskiej to już przeszłość. 

 Zobacz także: Dorota Szelągowska o trzecim mężu: "Jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją". Kim byli poprzedni partnerzy gwiazdy?

Dorota Szelągowska o związku

Dorota Szelągowska opowiedziała o ojczymie pedofilu
East News
Newsy
Dorota Szelągowska bierze trzeci rozwód?! Zaskakujące ustalenia mediów
Tego nie spodziewał się chyba nikt. "Super Express" poinformował, że Dorota Szelągowska kończy swoje trzecie małżeństwo!

Tego nie spodziewał się chyba nikt. "Super Express" poinformował, że Dorota Szelągowska kończy swoje trzecie małżeństwo!  Według informacji gazety już wkrótce dojdzie do rozwodu gwiazdy TVN i jej męża, z którym wzięła ślub zaledwie kilka lat temu. Para poznała się w pracy, a owocem ich związku jest córeczka Wanda. Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce odbędzie się rozwód Doroty Szelągowskiej i jej męża. Kto złożył wniosek o rozwód? Trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej Pierwsze informacje o tym, że Dorota Szelągowska po raz trzeci wyszła za mąż pojawiły się listopadzie 2017 roku. Gwiazda TVN początkowo nie komentowała medialnych plotek, ale  kilka miesięcy później przyznała, że wzięła ślub. Prowadząca takie hity jak: "Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Polowanie na kuchnię", a od 5 października również nowego show w TVN - "Totalne remonty Szelągowskiej", w jednym z wywiadów opowiedziała tym wydarzeniu. Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówiła w "Twoim Stylu". Niestety, teraz okazuje się, że trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej wkrótce przejdzie do historii. Według informacji "Super Expressu" to gwiazda TVN złożyła pozew rozwodowy i teraz czeka na termin rozprawy w sądzie.  Przypominamy, że Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła...

Dorota Szelągowska komentuje trzeci rozwód
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Ile tak naprawdę rozwodów miała Dorota Szelągowska? Okazuje się, że więcej niż trzy!
Dorota Szelągowska ma za sobą kilka nieudanych związków. Teraz gwiazda TVN zdecydowała się zdradzić, jak tak naprawdę wyglądały jej rozwody.

Pod koniec lipca Dorota Szelągowska rozwiodła się z trzecim mężem, reżyserem Michałem. To była formalność – już kilka miesięcy wcześniej gwiazda TVN przyznała, że nie mieszkają razem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - powiedziała w wywiadzie dla "Pani" Dorota Szelągowska. Dlaczego związek z tatą 3-letniej Wandy zakończył się fiaskiem? Tego gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" nie zdradziła. Ale ostatnio temat jej rozstań powrócił w programach, do których została zaproszona. Sprawdźcie co wyznała. Zobacz także:  Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia z przeszłości i "ohydne, tłuste ramiona…" Ilu mężów miała Dorota Szelągowska? Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 20 lat. O wybranku niewiele wiadomo – to właśnie on jest tatą 20 -letniego dziś Antoniego. Drugim mężem Doroty Szelągowskiej był kompozytor Adam Sztaba. Wzięli ślub po 11 latach związku, ale w małżeństwie wytrzymali jedynie dwa lata. W 2017 roku projektantka wyszła za mąż po raz trzeci. Też nie wyszło. Nie jestem fanką rozwodów, rozstań i całej reszty. Uważam tylko, że każdy powinien nauczyć się stawiać granice - powiedziała Szelągowska w internetowej "Domówce u Dowborów". Jej mama, Katarzyna Grochola, podsumowała, że razem z córką mają za sobą już sześć rozwodów, w tym jedno unieważnienie małżeństwa kościelnego, na które Dorota czekała dwa lata. Pisarka zapewniła, że akceptuje wszystkie decyzje córki. Pozostawanie w złym związku, w którym nie ma miłości, jest dużo większym grzechem niż wyjście z niego. Jeśli moja córka wzięła pierwszy, drugi, trzeci...

Dorota Szelągowska w krótkich blond włosach
East News
Newsy
Dorota Szelągowska już po rozwodzie. Skomentowała rozstanie z mężem
Dorota Szelągowska właśnie rozwiodła się z trzecim mężem. Gwiazda TVN podzieliła się w sieci wymownym komentarzem.

Dorota Szelągowska niedawno poinformowała, że rozstała się z trzecim mężem, ojcem swojej córki Wandy, już półtora roku temu! "Pandemię przechodziłam w samotności" - mówiła niedawno na swoim Instagramie. Para przez cały ten czas ukrywała, że nie jest już razem, a ponieważ Dorota Szelągowska i tak nigdy nie pokazywała swojego ukochanego w mediach społecznościowych czy na branżowych wydarzeniach, fani nie mieli sposobu, by zauważyć, że w życiu prywatnym gwiazdy się nie układa. Rozwód Doroty Szelągowskiej i Michała Wawry miał miejsce 29 lipca i jak donosi "se.pl" odbył się w ciągu jednej rozprawy. Jak rozstanie skwitowała gwiazda TVN? Okazuje się, że oficjalne rozstanie dało jej dużo szczęścia, a w tej radości wspiera ją także Martyna Wojciechowska, która niedawno doświadczyła tego samego.  Dorota Szelągowska komentuje rozstanie z trzecim mężem: "wszystko jest tak, jak być powinno" Dorota Szelągowska ma za sobą trzy małżeństwa. Po raz pierwszy wyszła za mąż, mając 20 lat i z pierwszego małżeństwa ma syna Antoniego. Przez 14 lat była także związana z Adamem Sztabą , z którym pobrała się po 11 latach związku, by po kolejnych dwóch się rozwieść. Nauczona doświadczeniem, prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" swój trzeci poważny związek nie tylko ukrywała przed mediami, ale także celebrowała w zupełnie inny sposób. Ślub Doroty z Michałem Wawrą miał miejsce na warszawskim Wilanowie. Uroczystość odbyła się w urzędzie cywilnym tylko w towarzystwie świadków: Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik