Dorota Szelągowska nie zaprosiła mamy na ślub Dorota Szelągowska nie zaprosiła mamy na ślub Dorota Szelągowska Dom Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska nie zaprosiła mamy na ślub
EastNews
Jak to możliwe?
1/4
Dorota Szelągowska nie zaprosiła mamy na ślub
EastNews

 

Dorota Szelągowska swój drugi ślub wzięła tylko w obecności świadków i syna, Antka. Po ceremonii para młoda i goście poszli do kawiarni, gdzie zamówili pączki i kawę, a całość kosztowała ich 65 złotych. Okazuje się, że gwiazda TVN nie zaprosiła na tą uroczystość swojej mamy, Katarzyny Grocholi. Co ciekawe, znana pisarka w ogóle nie ma o to pretensji! 

 

Dorota Szelągowska miała już jeden głośny ślub - z Adamem Sztabą. Ich małżeństwo rozpadło się po kilkunastu latach związku. Dlatego z kolejnym partnerem gwiazda nie chciała już robić hucznej, medialnej imprezy. Dlatego też wybrali się do kawiarni:

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. (...) Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówiła w "Twoim Stylu".

 

Na ich ślubie zabrakło m.in. mamy Doroty, Kasi. Co na to pisarka? Zobaczcie, co powiedziała w rozmowie z portalem plejada.pl!

 

Zobacz także: Dorota Szelągowska pierwszy raz opowiedziała o swoim partnerze. A my wiemy, kim on jest!

2/4
Dorota Szelągowska nie zaprosiła mamy na ślub
EastNews

 

Katarzyna Grochola doskonale wiedziała, że jej córka nie planuje głośnego wesela i nie zaprasza nikogo, poza świadkami i synem. Dlatego w ogóle nie ma do niej pretensji:

Nigdy nie byłam o to obrażona. Wiedziałam, że Dorota ma to w planach. Dlaczego niby miałaby mnie zapraszać na swój cichusieńki ślub, po którym nie było żadnego wesela? Moja córka postanowiła pobrać się tylko w obecności świadków i miała do tego prawo. Przecież gdyby zaprosiła mnie, musiałaby też zaprosić rodziców swojego męża, swojego ojca z żoną i nagle lista gości by się bardzo wydłużyła - mówi w Plejadzie. 

Zobacz także: Jak mieszka Dorota Szelągowska? Gwiazda pochwaliła się fotkami. Jest pięknie!

3/4
Dorota Szelągowska
ONS.pl

 

Kim jest mąż Doroty Szelągowskiej?

 

Dorota Szelągowska bardzo chroni życie prywatne. O swoim nowym partnerze mówi niewiele. Wiemy jednak, że poznali się na planie jednego z jej programów. Mąż Doroty ma na imię Michał i pochodzi z Zakopanego. 

 

Wyszłam za mąż, mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie - mówiła Dorota Szelągowska w "Twoim stylu".

 

Para doczekała się córki, Wandy, która przyszła na świat w styczniu 2018 roku. 

 

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała wózek córki Wandy. Cena?

 

4/4
Dom Doroty Szelągowskiej
Instagram