Dorota Szelągowska  - jak mieszka gwiazda TVN Salon Doroty Szelągowskiej Taras Doroty Szelągowskiej Salon Doroty Szelągowskiej Dom Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska  - jak mieszka gwiazda TVN
Instagram
1/8
Dorota Szelągowska  - jak mieszka gwiazda TVN
Instagram

Jak mieszka Dorota Szelągowska? Gwiazda TVN od kilku sezonów urządza mieszkania Polaków w programach stacji TVN i HGTV. Widzowie cenią jej styl i sposób bycia. W szybkim czasie Dorota zdobyła sympatię Polaków oraz dyrektora stacji TVN, Edwarda Miszczaka. Dziś jest jedną z największych gwiazd stacji. W ostatnim czasie gwiazda musiała nieco zwolnić tempa i pójść na urlop macierzyński. Na początku roku została bowiem mamą, urodziła córkę Wandę.

 

"Nie podejrzewałam, że urodzenie córki tak na mnie wpłynie. W ogóle nie wierzyłam, że będę miała dziewczynkę, byłam pewna, że to syn. Mama powiedziała mi to pierwsza, podejrzewam, że jest szamanką. Kazała mi wyciągnąć dłoń, zdjęła pierścionek ze swojego palca, zawiesiła go na włosie, pomachała, pomruczała i orzekła: "Córka!". Miałam już imię dla syna; Kazimierz, a tu proszę - Wanda Jadwiga" - wyznała w wywiadzie dla "Twojego stylu".

 

Ojcem dziecka jest ukochany Doroty, z którym niedawno wzięła sekretny ślub. Para poznała się w pracy. Dorota wraz z mężem i dziećmi mieszka w swoim warszawskim mieszkaniu. Jak ono wygląda? Zobacz kolejne slajdy!

Zobacz: Dorota Szelągowska pierwszy raz opowiedziała o swoim partnerze. A my wiemy, kim on jest!

2/8
Salon Doroty Szelągowskiej
Instagram

Mieszkanie Doroty jest urządzone w prostym stylu skandynawskim i urzeka elegancją oraz prostotą. Jest bardzo przytulnie i uroczo. Dorota kocha ciepłe dodatki - koce, poduszki, narzuty. 

Zobacz: Jak Dorota Szelągowska spędza urlop macierzyński? Postanowiła... sama się urządzić! Właśnie pokazała zdjęcia

3/8
Taras Doroty Szelągowskiej
Instagram

Serce tego domu bije na pięknie urządzonym tarasie. Dorota uwielbia spędzać tam czas z pozostałymi domownikami - synem Antkiem, córką Wandą, mężem oraz zwierzakami - trzema kotami i buldogiem o imieniu Katastrofa.

4/8
Salon Doroty Szelągowskiej
Instagram

A oto biuro Doroty. Jakiś czas temu gwiazda postanowiła nieco zmienić wnętrza swojego mieszkania i zdecydowała się na sporą metamorfozę swojego biura. Trzeba przyznać, że jej biuro wygląda bardzo przytulnie!

5/8
Dom Doroty Szelągowskiej
Instagram

Dorota jest właścicielką uroczego pieska, którego często fotografuje w swoim mieszkaniu.

6/8
Dorota Szelągowska po ciąży
Instagram

Dorota w trakcie ciąży niechętnie pokazywała się publicznie. Dlaczego?

"Jestem po ciąży, w której przytyłam 30 kilogramów. Nie pozowałam do zdjęć w tym okresie, bo niechętnie pokazywałam się światu - nie jestem stworzona do bycia w ciąży - powiedziała w "Twoim Stylu" Dorota.

Teraz jednak gwiazda wraca do formy!

7/8
Dom Doroty Szelągowskiej
Instagram

Tak tuż przed świętami wyglądał salon Doroty Szelągowskiej. Gwiazda przyjmowała u siebie gości i trzeba przyznać, że pięknie udekorowała stół. 

8/8
Sypialnia Doroty Szelągowskiej
Instagram

Tak wygląda sypialnia Doroty Szelągowskiej. A na łóżku kot - Dorota równie mocno jak psy, kocha też koty!

Więcej na temat domy gwiazd Dorota Szelągowska