Dorota Szelągowska pokazała, jak imprezuje
Artur Zawadzki/REPORTER/ East News
Newsy

Dorota Szelągowska imprezowała z byłym mężem i jego żoną! Nie szczędziła im komplementów

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z Adamem Sztabą i jego żoną. Na imprezie pojawił się również Pan Lektor z "Hotelu Paradise" i Natalia Kukulska!

Dorota Szelągowska podczas relacji na InstaStories pokazała, jak i z kim spędziła miniony weekend. Okazuje się, że gwiazda TVN wybrała się na imprezę, podczas której bawiła się m.in. w towarzystwie byłego męża, Adama Sztaby. Co ciekawe, muzyk na imprezie pojawił się razem ze swoją żoną, Agnieszką. Dorota Szelągowska pokazała wspólne zdjęcie z Adamem Sztabą i jego żoną, a pod fotką opublikowała szczery wpis. Sprawdźcie, co napisała!

Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Dorota Szelągowska imprezuje z byłym mężem i jego żoną

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez kilkanaście lat tworzyli szczęśliwy związek. Para po jedenastu latach powiedziała sobie "tak", jednak ich małżeństwo zakończyło się już dwa lata po ślubie. Dorota Szelągowska  po jakimś czasie zapewniała jednak, że nie żałuje ślubu z Adamem Sztabą, chociaż w rozmowie z Agatą Młynarską przyznała, że wszyscy zastanawiali się, dlaczego po tylu latach bycia razem postanowili zalegalizować swój związek.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować- Dorota Szelągowska mówiła w rozmowie z Agatą Młynarską w #agatasiękręci w Stylach. 

Zobacz także: Dorota Szelągowska znowu jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Dorota Szelągowska w sukience w łaty biało-niebieskie
TRICOLORS/East News

Dziś Dorota Szelągowska nie ukrywa, że ma bardzo dobre relacje z byłym mężem i jego żoną, z którą związał się po rozstaniu z gwiazdą TVN. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" w miniony weekend świetnie bawiła się w ich towarzystwie! 

Ci dwoje też fajni, choć najbardziej zmarzli. Przezdolny Adam Sztaba i jego ostojo- muzo-żona Agnieszka- napisała gwiazda TVN. 

Zobacz także: Ile tak naprawdę rozwodów miała Dorota Szelągowska? Okazuje się, że więcej niż trzy!

Dorota Szelągowska imprezowała z byłym mężem i jego żoną
Instagram @dotindotin

Na imprezie Dorota Szelągowska bawiła się również z Natalią Kukulską i Panem Lektorem z "Hotelu Paradise". 

Żeby nie było! Zanim Pan Lektor z "Hotelu Paradise" wyjechał do tropików kpić z ludzi w bikini, był starym dobrym lektorem "Dorota Was urządzi" i kpił ze mnie i Darka stolarza- wyznała Dorota Szelągowska. 

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia! 

Zobacz także: Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Dorota Szelągowska na imprezie z Natalią Kukulską i Panem Lektorem z Hotelu Paradise
Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba, krótkie małżeństwo
Eastnews
Newsy
Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą? Jej słowa zaskakują!
Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą? Jej słowa zaskakują!

Dorota Szelągowska niedawno została mamą po raz drugi. W styczniu 2018 roku na świat przyszła jej córeczka, Wanda. Gwiazda ma także 16-letniego syna Antoniego. Obecnie Dorota Szelągowska wiedzie udane życie u boku drugiego męża, ale niewiele mówi o swoim prywatnym życiu. Na swoim profilu na Instagramie nie pokazuje zdjęć dzieci, nie wiadomo również kim jest jej mąż. Jednak nie zawsze tak było. Wcześniej przez 13 lat Dorota Szelągowska była związana z Adamem Sztabą. Para chętnie bywała na salonach, a jej ślub był sporym medialnym wydarzeniem. Teraz okazuje się, że Dorota Szelągowska żałuje ślubu z muzykiem! Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą?  Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez 10 lat żyli w nieformalnym związku. Gdy ich relacja zaczęła się psuć, para zdecydowała się wziąć ślub. Ceremonia była huczna, ale niestety nie pomogła uratować związku. Już 3 miesiące później Dorota Szelągowska i Adam Sztaba rozstali się, a 3 lata później wzięli rozwód. Teraz gwiazda w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" zasugerowała, że żałuje ślubu z Adamem Sztabą. Okazuje się bowiem, że Dorota Szelągowska jest bardzo wierząca. Niestety, przez ślub i rozwód nie może w pełni uczestniczyć w mszach. - Wiara jest dla mnie bardzo istotna, dlatego ubolewam, że nie jestem w związku sakramentalnym. Brakuje mi tego, że nie mogę w pełni uczestniczyć we mszy świętej. Wiara była i zawsze będzie dla mnie istotna, ale nie ukrywam, że w obecnej mojej sytuacji to dla mnie trudny temat - powiedziała gwiazda. Co więcej, Dorota Szelągowska przez długi czas nie mogła się pogodzić z faktem, że jest kobietą po rozwodzie.  - Długo uważałam, że bycie rozwódką brzmi strasznie – dodaje Szelągowska w rozmowie z magazynem. Może dlatego, że jestem...

Dorota Szelągowska w białej marynarce
Newsy
Dorota Szelągowska ułożyła sobie już życie po rozwodzie! "Od roku jestem w szczęśliwym związku!"
Kim jest jej partner?

Nie tylko jej były mąż Adam Sztaba ma powody do szczęście. Również i Dorota Szelągowska w rozmowie z magazynem "Flesz" podkreśla, że w jej życiu nigdy nie mogło być lepiej. Mam szczęśliwy dom, fajne dziecko i pracę, którą lubię. Czego można chcieć więcej? Od roku jestem w szczęśliwym związku, mieszkamy razem z moim partnerem. Nie chcę mówić o swoim życiu, bo „medialne” związki to nie jest coś, co mnie interesuje - mówi Dorota. Teraz Dorota i jej nowy mężczyzna spodziewają się dziecka! Zobacz:  Dorota Szelągowska skomentowała informację o ciąży! Potwierdza czy zaprzecza? Kim jest nowy partner Doroty Szelągowskiej? Autorka programów o urządzaniu mieszkań ma najwyraźniej swoje pięć minut. Prowadzi w TVN i TVN Style łącznie aż trzy programy. Polacy uwielbiają je oglądać! Dorota Szelągowska jest w tym sezonie mocnym nazwiskiem w stajni gwiazd TVN. W wywiadzie dla "Flesza" przyznaje, że wreszcie robi to, co chciała od dawna. Tym bardziej, że już dawna ma na to "papiery". Mam uprawnienia do wykonywania zawodu projektant wnętrz, skończyłam odpowiedni kurs i mam dyplom. To było 16 lat temu! Robiłam mieszkania u klientów i w ten sposób poznałam na przykład słynnego stolarza Darka, który teraz występuje w naszym programie - mówi Dorota Szelągowska . Dorota Szelągowska marzy o tym, aby w przyszłości zamieszkać w swoim domu na wsi na Warmii. Dlatego też dzisiaj dużo pracuje, aby za jakiś czas przenieść się tam z odłożonymi pieniędzmi. W wywiadzie dla "Flesza" przyznaje, że prędzej napije się piwa z jednym ze swoich fachowców, z którymi urządza Polakom mieszkania niż z celebrytą. Dorota stara się trzymać z dala od "ścianek" i "high-life'u".    Zobacz też:  Dorota Szelągowska wyznała w telewizji, że jej ojczym był pedofilem. Jak na jej słowa zareagowała Katarzyna Grochola?   Dorota...

Dorota Szelągowska o maturze syna
Newsy
Dorota Szelągowska o trzecim mężu: "Jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją". Kim byli poprzedni partnerzy gwiazdy?
Kim są byli mężowie Doroty Szelągowskiej?

Ta wiadomość z pewnością zaskoczyła wszystkich fanów Doroty Szelągowskiej. "Super Express" poinformował, że kończy się trzecie małżeństwo gwiazdy TVN. Jeszcze kilka lat temu Dorota Szelągowska mówiła, że znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego mężczyzny, którego poznała w pracy. Teraz, według doniesień dziennika, okazuje się, że trzeci związek gwiazdy niestety nie przetrwał próby czasu...  Historia związków Doroty Szelągowskiej Dorota Szelągowska bardzo rzadko mówi publicznie o swoim życiu uczuciowym. Wiadomo jednak, że po raz pierwszy wyszła za mąż kiedy miała zaledwie 20 lat. Jak donoszą media, pierwszym mężem gwiazdy był wokalista teatralny. Owocem tego związku jest syn Antoni, który w październiku 2019 roku skończył 18 lat. Pierwsze małżeństwo Doroty Szelągowskiej nie trwało zbyt długo, a po jego zakończeniu związała się z kompozytorem, Adamem Sztabą. Para przez 11 lat żyła w nieformalnym związku i razem wychowywali syna gwiazdy TVN z pierwszego małżeństwa. W  2013 roku Szelągowska i Sztaba powiedzieli sobie "tak" i wyprawili huczne wesele na którym nie zabrakło gwiazd. Świadkami pary młodej byli Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka. Niestety, w 2015 roku doszło do rozwodu gwiazdy TVN i znanego kompozytora.  Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci- Dorota Szelągowska mówiła później w rozmowie z "Twoim Stylem". Po rozstaniu z Adamem Sztabą Dorota Szelągowska znalazła szczęście u tajemniczego mężczyzny, którego poznała w pracy. W listopadzie 2017 roku media zaczęły plotkować o ślubie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner