Dorota Szelągowska podczas relacji na InstaStories pokazała, jak i z kim spędziła miniony weekend. Okazuje się, że gwiazda TVN wybrała się na imprezę, podczas której bawiła się m.in. w towarzystwie byłego męża, Adama Sztaby. Co ciekawe, muzyk na imprezie pojawił się razem ze swoją żoną, Agnieszką. Dorota Szelągowska pokazała wspólne zdjęcie z Adamem Sztabą i jego żoną, a pod fotką opublikowała szczery wpis. Sprawdźcie, co napisała!

Reklama

Dorota Szelągowska imprezuje z byłym mężem i jego żoną

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez kilkanaście lat tworzyli szczęśliwy związek. Para po jedenastu latach powiedziała sobie "tak", jednak ich małżeństwo zakończyło się już dwa lata po ślubie. Dorota Szelągowska po jakimś czasie zapewniała jednak, że nie żałuje ślubu z Adamem Sztabą, chociaż w rozmowie z Agatą Młynarską przyznała, że wszyscy zastanawiali się, dlaczego po tylu latach bycia razem postanowili zalegalizować swój związek.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować- Dorota Szelągowska mówiła w rozmowie z Agatą Młynarską w #agatasiękręci w Stylach.

Zobacz także: Dorota Szelągowska znowu jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?

TRICOLORS/East News

Dziś Dorota Szelągowska nie ukrywa, że ma bardzo dobre relacje z byłym mężem i jego żoną, z którą związał się po rozstaniu z gwiazdą TVN. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" w miniony weekend świetnie bawiła się w ich towarzystwie!

Ci dwoje też fajni, choć najbardziej zmarzli. Przezdolny Adam Sztaba i jego ostojo- muzo-żona Agnieszka- napisała gwiazda TVN.

Zobacz także: Ile tak naprawdę rozwodów miała Dorota Szelągowska? Okazuje się, że więcej niż trzy!

Zobacz także
Instagram @dotindotin

Na imprezie Dorota Szelągowska bawiła się również z Natalią Kukulską i Panem Lektorem z "Hotelu Paradise".

Żeby nie było! Zanim Pan Lektor z "Hotelu Paradise" wyjechał do tropików kpić z ludzi w bikini, był starym dobrym lektorem "Dorota Was urządzi" i kpił ze mnie i Darka stolarza- wyznała Dorota Szelągowska.

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia!

Reklama

Zobacz także: Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Instagram @dotindotin
Reklama
Reklama
Reklama