Dorota Szelągowska pokazała, jak imprezuje
Artur Zawadzki/REPORTER/ East News
Newsy

Dorota Szelągowska imprezowała z byłym mężem i jego żoną! Nie szczędziła im komplementów

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z Adamem Sztabą i jego żoną. Na imprezie pojawił się również Pan Lektor z "Hotelu Paradise" i Natalia Kukulska!

Dorota Szelągowska podczas relacji na InstaStories pokazała, jak i z kim spędziła miniony weekend. Okazuje się, że gwiazda TVN wybrała się na imprezę, podczas której bawiła się m.in. w towarzystwie byłego męża, Adama Sztaby. Co ciekawe, muzyk na imprezie pojawił się razem ze swoją żoną, Agnieszką. Dorota Szelągowska pokazała wspólne zdjęcie z Adamem Sztabą i jego żoną, a pod fotką opublikowała szczery wpis. Sprawdźcie, co napisała!

Największe metamorfozy 2022 roku. Szelągowska, Musiał, Martyniuk, ale spójrzcie na Roxie Węgiel!

Dorota Szelągowska imprezuje z byłym mężem i jego żoną

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez kilkanaście lat tworzyli szczęśliwy związek. Para po jedenastu latach powiedziała sobie "tak", jednak ich małżeństwo zakończyło się już dwa lata po ślubie. Dorota Szelągowska  po jakimś czasie zapewniała jednak, że nie żałuje ślubu z Adamem Sztabą, chociaż w rozmowie z Agatą Młynarską przyznała, że wszyscy zastanawiali się, dlaczego po tylu latach bycia razem postanowili zalegalizować swój związek.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować- Dorota Szelągowska mówiła w rozmowie z Agatą Młynarską w #agatasiękręci w Stylach. 

Zobacz także: Dorota Szelągowska znowu jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Dorota Szelągowska w sukience w łaty biało-niebieskie
TRICOLORS/East News

Dziś Dorota Szelągowska nie ukrywa, że ma bardzo dobre relacje z byłym mężem i jego żoną, z którą związał się po rozstaniu z gwiazdą TVN. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" w miniony weekend świetnie bawiła się w ich towarzystwie! 

Ci dwoje też fajni, choć najbardziej zmarzli. Przezdolny Adam Sztaba i jego ostojo- muzo-żona Agnieszka- napisała gwiazda TVN. 

Zobacz także: Ile tak naprawdę rozwodów miała Dorota Szelągowska? Okazuje się, że więcej niż trzy!

Dorota Szelągowska imprezowała z byłym mężem i jego żoną
Instagram @dotindotin

Na imprezie Dorota Szelągowska bawiła się również z Natalią Kukulską i Panem Lektorem z "Hotelu Paradise". 

Żeby nie było! Zanim Pan Lektor z "Hotelu Paradise" wyjechał do tropików kpić z ludzi w bikini, był starym dobrym lektorem "Dorota Was urządzi" i kpił ze mnie i Darka stolarza- wyznała Dorota Szelągowska. 

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia! 

Zobacz także: Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Dorota Szelągowska na imprezie z Natalią Kukulską i Panem Lektorem z Hotelu Paradise
Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba, krótkie małżeństwo
Eastnews
Newsy
Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą? Jej słowa zaskakują!
Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą? Jej słowa zaskakują!

Dorota Szelągowska niedawno została mamą po raz drugi. W styczniu 2018 roku na świat przyszła jej córeczka, Wanda. Gwiazda ma także 16-letniego syna Antoniego. Obecnie Dorota Szelągowska wiedzie udane życie u boku drugiego męża, ale niewiele mówi o swoim prywatnym życiu. Na swoim profilu na Instagramie nie pokazuje zdjęć dzieci, nie wiadomo również kim jest jej mąż. Jednak nie zawsze tak było. Wcześniej przez 13 lat Dorota Szelągowska była związana z Adamem Sztabą. Para chętnie bywała na salonach, a jej ślub był sporym medialnym wydarzeniem. Teraz okazuje się, że Dorota Szelągowska żałuje ślubu z muzykiem! Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą?  Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez 10 lat żyli w nieformalnym związku. Gdy ich relacja zaczęła się psuć, para zdecydowała się wziąć ślub. Ceremonia była huczna, ale niestety nie pomogła uratować związku. Już 3 miesiące później Dorota Szelągowska i Adam Sztaba rozstali się, a 3 lata później wzięli rozwód. Teraz gwiazda w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" zasugerowała, że żałuje ślubu z Adamem Sztabą. Okazuje się bowiem, że Dorota Szelągowska jest bardzo wierząca. Niestety, przez ślub i rozwód nie może w pełni uczestniczyć w mszach. - Wiara jest dla mnie bardzo istotna, dlatego ubolewam, że nie jestem w związku sakramentalnym. Brakuje mi tego, że nie mogę w pełni uczestniczyć we mszy świętej. Wiara była i zawsze będzie dla mnie istotna, ale nie ukrywam, że w obecnej mojej sytuacji to dla mnie trudny temat - powiedziała gwiazda. Co więcej, Dorota Szelągowska przez długi czas nie mogła się pogodzić z faktem, że jest kobietą po rozwodzie.  - Długo uważałam, że bycie rozwódką brzmi strasznie – dodaje Szelągowska w rozmowie z magazynem. Może dlatego, że jestem...

Dorota Szelągowska zdemaskowała Pana Lektora?
VIPHOTO/East News, pan_lektor_hotelparadise/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Dorota Szelągowska zdradziła tajemnicę Pana Lektora
Wielu widzów nie wyobraża sobie "Hotelu Paradise" bez Pana Lektora. Wciąż jednak niewiele wiadomo na jego temat. Teraz został jednak zdekonspirowany!

Pan Lektor jest nieodłącznym elementem każdej edycji "Hotelu Paradise". Widzowie nie wyobrażają sobie kontrowersyjnego show bez jego kąśliwych i jakże celnych oraz pełnych poczucia humoru komentarzy. Choć dzięki swoim charakterystycznym tekstom Pan Lektor zyskał ogromną popularność, fani wciąż niewiele o nim wiedzą. Teraz jego małą tajemnicę zdradziła Dorota Szelągowska, która zaprosiła lektora "Hotelu Paradise" na swoją urodzinową imprezę! "Hotel Paradise" Dorota Szelągowska o Panu Lektorze: "kpił ze mnie i Darka stolarza!" Dorota Szelągowska niedawno obchodziła swoje 41. urodziny. Najpopularniejsza w Polsce architektka wnętrz świętowała swoje święto w wyjątkowy sposób. Najpierw podzieliła się z fanami bardzo wzruszającym wpisem o swojej niełatwej przeszłości, a kilka dni później pochwaliła się swoją imprezą urodzinową. Na przyjęciu nie zabrakło najbliższych przyjaciół i rodziny Doroty Szelągowskiej. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z byłym mężem i jego aktualną żoną , Darkiem Stolarzem czy właśnie... Panem Lektorem! Okazuje się, że obie gwiazdy TVN miały okazję się już spotkać i to zawodowo! Pan Lektor bowiem był znany ze swoich żartów i ciętych komentarzy już w pierwszych autorskich programach Doroty Szelągowskiej! To właśnie tam Pan Lektor wcześniej dawał popis swoich umiejętności, o czym przypomniała Dorota Szelągowska na swoim Instagramie: Żeby nie było! Zanim Pan Lektor wyjechał do tropików kpić z ludzi w bikini, był starym, dobrym lektorem "Dorota Was urządzi" i kpił ze mnie i Darka Stolarza! Zobacz także:   "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Pan Lektor także pochwalił się swoją wizytą na imprezie Doroty...

Adam Sztaba wziął kościelny ślub
mat. prasowe
Newsy
Adam Sztaba dostał "rozwód kościelny" z Dorotą Szelągowską. Potem wziął drugi ślub z żoną, Agnieszką!
Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska rok temu wzięli ślub kościelny! Dlaczego tak długo ukrywali ten fakt? Zobaczcie zdjęcia z uroczystości i sesji!

A to niespodzianka! Adam Sztaba, kompozytor i juror w programach muzycznych Polsatu, rok tem wziął ślub kościelny z żoną, Agnieszką Dranikowską, co oboje ukrywali aż do teraz! Wcześniej, niemal 5 lat temu, para wzięła cywilny ślub w hotelu pod Koszalinem. Skąd taka decyzja? Wszystko przez... decyzję o "rozwodzie kościelnym" z Dorotą Szelągowską, pierwszą żoną Sztaby!  Adam Sztaba i Dorota Szelągowska unieważnili ślub kościelny W 2013 roku Adam Sztaba i Dorota Szelągowska wzięli kościelny ślub po niemal 11 latach znajomości. Niestety, już dwa lata później para rozwiodła się. W 2016 roku Sztaba wziął cywilny ślub z nową wybranką, Agnieszką Dranikowską. Potem kompozytor zaczął starać się o unieważnienie ślubu kościelnego, ponieważ wraz z żoną są osobami wierzącymi i zależało im na przysiędze przed ołtarzem. Udało się - na decyzję o rozwodzie kościelnym czekali dwa lata. Rok temu wzięli kameralny ślub w kościele, z udziałem tylko najbliższych osób: Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata. Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy - opowiada Agnieszka Dranikowska. Jak mówi para, Dorota Szelągowska nie robiła żadnych problemów przy unieważnieniu ślubu. Adam i Dorota cały czas utrzymują ze sobą dobry kontakt i odwiedzają się na uroczystościach rodzinnych. Ich synowie się zaprzyjaźnili!  Adam Sztaba wziął drugi ślub kościelny z żoną, Agnieszką!  Adam Sztabą i jego żona, Agnieszka, już niedługo będą świętować rocznicę swojego ślubu. Jaka jest ich historia miłości? Znają się od lat. Oboje...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik