Dorota Szelągowska szczerze o życiu
Newsy

Dorota Szelągowska znowu jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Dorota Szelągowska niewiele mówi o związkach. Niedawno jednak przyznała: "Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ślub". Do kogo teraz należy jej serce?

Pod koniec lipca rozwiodła się z trzecim mężem, reżyserem Michałem Wawro. To była formalność - Dorota Szelągowska (40) już kilka miesięcy wcześniej przyznała, że nie mieszkają razem od ponad półtora roku.

Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pande-mię przechodziłam w samotności - powiedziała w wywiadzie dla „Pani”.

Dlaczego związek z tatą 3-letniej Wandy nie wypalił? Tego gwiazda „Totalnych remontów Szelągowskiej” nie zdradziła. Ale ostatnio temat powrócił w programach, do których została zaproszona.

Zobacz także: Ile tak naprawdę rozwodów miała Dorota Szelągowska? Okazuje się, że więcej niż trzy!

Największe metamorfozy 2022 roku. Szelągowska, Musiał, Martyniuk, ale spójrzcie na Roxie Węgiel!

Dorota Szelągowska znowu jest zakochana

Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 20 lat. O wybranku niewiele wiadomo – to właśnie on jest tatą 20-letniego dziś Antoniego. Drugim mężem Doroty był kompozytor Adam Sztaba. Wzięli ślub po 11 latach związku, ale w małżeństwie wytrzymali jedynie dwa. W 2017 roku projektantka wyszła za mąż po raz trzeci. Też nie wyszło.

Nie jestem fanką rozwodów, rozstań i całej reszty. Uważam tylko, że każdy powinien nauczyć się stawiać granice - powiedziała Szelągowska w internetowej „Domów- ce u Dowborów”.

Jej mama, Katarzyna Grochola, podsumowała, że razem z córką mają za sobą już sześć rozwodów, w tym jedno unieważnienie małżeństwa kościelnego, na które Dorota czekała dwa lata. Pisarka zapewniła, że akceptuje wszystkie decyzje córki.

Pozostawanie w złym związku, w którym nie ma miłości, jest dużo większym grzechem niż wyjście z niego. Jeśli moja córka wzięła pierwszy, drugi, trzeci rozwód, to widać miała bardzo ważne powody - dodała.

W programie u Kuby Wojewódzkiego temat rozstania Szelągowskiej pojawił się znowu.

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub - skwitowała Dorota.

A kiedy Kuba nalegał, by zdradziła dlaczego, odparła enigmatycznie:

Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy

A potem przyznała, że... już kogoś ma. Plotkuje się, że to „ceniony producent telewizyjny” i że już razem mieszkają. Czy to prawda? Pewnie długo się nie dowiemy.

Dorota Szelągowska o rozwodach
Instagram @dotindotin

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała prezent z okazji 41. urodzin. Nie przejdziesz obok tego obojętnie!

Dorota Szelągowska o przemocy w rodzinie i nerwicy lękowej

Szelągowska jest dyskretna, jeśli chodzi o swoich partnerów, ale z drugiej strony nie unika trudnych kwestii. Dwie z nich w show-biznesie nadal uchodzą za tabu.

Poruszyłam dwa ważne tematy w moim życiu, które są mocnym odkryciem się. Pierwszy to był mój ojczym: przemoc i jego skłonności pedofilskie. Szczęśliwie byłam już za stara i za krnąbrna, kiedy był moim ojczymem - powiedziała w „Domówce...”.

Okazuje się, że to dzięki córce Grochola zdecydowała się wiele lat temu na ucieczkę od przemocowego partnera. Mała Dorota po prostu zadzwoniła na policję. Drugi temat to nerwica lękowa, jaką gwiazda TVN-u miała w wieku 24 lat. Przez trzy miesiące nie wychodziła z domu.

Mówię o tym, bo wiem, że jak miałam piąty atak paniki w dzień i nie pomagał już żaden lek (...), polewając się zimną wodą, chciałam wiedzieć, że z tego można wyjść - wspomina.

Dorota Szelągowska komentuje trzeci rozwód
TRICOLORS/EAST NEWS

Ponieważ były wakacje, a bała się wyjść z dwuipółrocznym wówczas synem Antosiem na basen, pompowała mu kółko i chłopiec bawił się w wannie. Po co dziś Dorota wraca do tych trudnych historii?

Nie robię tego, bo jestem ekshibicjonistką. Jestem osobą, która daje teraz świadectwo. Z tego można wyjść. Jestem szczęśliwa, robię dziś fajne rzeczy -  tłumaczy.

Otwarcie przyznaje, że przez lata korzystała z terapii, na której nauczyła się radzić sobie z emocjami. Dopiero po czterdziestce wie, czego tak naprawdę chce.

Moim głównym oczekiwaniem w życiu jest... święty spokój. Mam pracę, którą kocham, dwójkę dzieci: jedno 20-letnie, a drugie trzyipółletnie - opowiada.

Dorota Szelągowska w młodości
dotindotin/Instagram

Zobacz także: Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Być może mogłaby doradzać innym dziewczynom, jak wyjść na prostą, ale woli pomóc im inaczej. Chciałaby wybudować dom samotnej matki, by kobiety ekonomicznie zależne od toksycznych partnerów miały dokąd się wyprowadzić. Sama jako dziecko musiała uciekać z mamą przed ojczymem do jej przyjaciół. Stąd marzenie, żeby teraz wykorzystać swój potencjał w słusznym celu.

Na pewno to zrealizuję w niedługim czasie - obiecuje gwiazda TVN-u .

Autor tekstu: Iwona Zgliczyńska

Dorota Szelągowska w sukience w łaty biało-niebieskie
TRICOLORS/East News

Doda i Emil Stępień razem na imprezie
East News
Newsy
Rozwód Dody i Emila Stępnia! Dlaczego gwiazda zdecydowała się zakończyć swoje małżeństwo?
Ich związek przechodził kryzys. Teraz Doda zdecydowała się rozwieść z mężem Emilem Stępniem. Czy na jej decyzji rzeczywiście zaważyły kłopoty finansowe męża?

Kilka dni temu zszokowała wszystkich! Dorota Rabczewska-Stępień niespodziewanie ogłosiła, że po pięciu latach związku (w tym trzy lata małżeństwa) rozstała się z mężem , producentem filmowym Emilem Stępniem . O swojej decyzji poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. „Złożyłam pozewo rozwód. Decyzja była długo przepracowana i jest ostateczna. (...) Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną”, napisała Doda. Dlaczego Doda i Emil Stępień rozwodzą się? Dlaczego wokalistka zdecydowała się zakończyć małżeństwo? Jak donosi "Party", w związku Doroty i Emila nie działo się dobrze od dłuższego czasu. Ich małżeństwo przeżywało kryzys . Para próbowała walczyć o łączące ich uczucie. Niestety, bezskutecznie. Pojawiły się informacje, że duży wpływ na pogorszenie ich relacji miały nie tylko różnice charakterów, ale rzekomo także... kłopoty finansowe Emila Stępnia.  Doda i Emil długo ukrywali swój związek. Kiedy w 2016 roku paparazzi przyłapali ich razem na kolacji, oboje zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, twierdzili, że ich spotkania mają charakter wyłącznie biznesowy. Dorocie udało się zwodzić prasę i fanów przez dwa lata, do momentu gdy opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w sukni ślubnej, które było ostatecznym dowodem na to, że wyszła za mąż za Emila Stępnia . „W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego”, napisała o ślubie z Emilem Stępniem. Dlaczego tak skrupulatnie ukrywała tę miłość? Dorota tłumaczyła, że pierwszy raz w życiu chciała zachować rodzące się między nią a Emilem uczucie...

Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska
Newsy
Do trzech razy sztuka, czyli nie tylko miłosne życie Doroty Szelągowskiej
Do trzech razy sztuka, czyli nie tylko miłosne życie Doroty Szelągowskiej

Właśnie ruszyły castingi do nowego programu Doroty Szelągowskiej (39). Na pierwszy rzut oka idea jest prosta: ekipa w ramach niespodzianki remontuje cały dom lub mieszkanie zgłoszonej przez bliskich osobie. Jednak nie metamorfoza wnętrz będzie grała tu główną rolę, ale historia bohatera – trudna, wyjątkowa, godna naśladowania. „Szukamy kogoś cudownego, mądrego, kto robi wiele dla innych, ale zapomina o sobie”, wyjaśniła na Instagramie Dorota, zachęcając do nadsyłania zgłoszeń. Na odzew nie czekała długo. – W krótkim czasie do programu zgłosiły się już setki osób. Casting cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. – przyznała w rozmowie z „Fleszem” Marta Skorupska z działu PR stacji TVN. Wygląda więc na to, że nowy program Doroty będzie prawdziwym hitem jesiennej ramówki! JA WAS URZĄDZĘ! Szelągowska od lat udowadnia, że na urządzaniu wnętrz zna się jak mało kto – na koncie ma szereg programów telewizyjnych o tej tematyce. Designerskie zacięcie przejawiała już od dziecka. „Moja mama wracała z pracy i nigdy nie wiedziała, czy zastanie sypialnię w tym miejscu, gdzie ją zostawiła, bo ja mogłam przenieść pokoje”, przyznała ze śmiechem w Radiu Zet. Dziś prezenterka, uhonorowana w zeszłym roku Telekamerą w kategorii „Osobowość telewizyjna”, to ekspertka od mieszkaniowych rewolucji. Czy stanie się też specjalistką od rewolucji życiowych? W nowym programie będzie przecież zmieniać nie tylko wnętrza, czeka ją przede wszystkim ogromna dawka emocji związana ze skomplikowanymi historiami bohaterów. Wie o tym doskonale Katarzyna Dowbor, która prowadzi w Polsacie program „Nasz nowy dom”: – Nie jest to łatwe zadanie, również emocjonalnie. Stykamy się ze szczególnymi,...

Agustin Egurrola w smokingu
East News
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": "Nikt się ze mną nie pieścił", mówi Agustin Egurrola o początkach swojej kariery tanecznej. Dlatego jest tak srogim jurorem?
Agustin Egurrola uznawany jest za najbardziej surowego jurora w historii "Dance Dance Dance". Dlaczego tak srogo ocenia uczestników show?

Jego przejście z TVN do TVP wywołałąo wiele emocji. Podobnie jak sposób, w jaki Agustin Egurrola ocenia uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance” . Już po kilku pierwszych odcinkach Egurrola zyskał miano najsurowszego jurora show. To tylko dowód na to, że dobrze wykonuję swoją pracę – twierdzi choreograf. – Bycie jurorem w dużej mierze polega na wskazywaniu błędów – dodaje. Ale Egurrola spełnia się nie tylko zawodowo. W zeszłym roku wziął ślub, niedawno po raz drugi został ojcem . Jak sprawdza się w tej roli? I czy naprawdę zobaczymy go w jury „You Can Dance”? Przeczytajcie wywiad, którego choreograf udzielił magazynowi "Party". Pana transfer do TVP odbił się szerokim echem w mediach. Nie miał pan żadnych wątpliwości? To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w „Dance Dance Dance” jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji. Także negatywnych! Niemal każda pana ocena spotyka się z krytyką fanów programu. Jestem jurorem od wielu lat i zawsze oceniałem uczestników w zgodzie ze sobą. Różnica między „Dance Dance Dance” a innymi programami, w których brałem udział, polega na tym, że tutaj przyznajemy punkty i to one budzą największe emocje. Styl moich wypowiedzi się nie zmienił. Internauci są innego zdania... Każdy ma prawo do swojego zdania. Ludzie, którzy oglądają show, mogą mieć odmienne od mojego i to jest normalne. Niektóre oskarżenia czy pretensje budzą moje zdumienie, ale nie biorę ich do siebie. Ale „Dance...” nie jest programem dla profesjonalnych tancerzy, tylko dla...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik